• Zg123
    212
    Cavlina bome zestoko opleo po Osijekovim trenerima i navijacima, mislim da je njegova epizoda u Osijeku zavrsena.
  • NitkoBitan
    17k
    Cavlina bome zestoko opleo po Osijekovim trenerima i navijacimaZg123

    Link?
  • miro
    4.4k
    bome i meni se čini da se nakon ovog baš i neće naigrat

    Čavlina intervju SN
  • jp23
    2.6k
    E moj Čavlina, nije ti ovo trebalo
  • prefontaine
    315
    Nije baš bistar tip. Mislim, golman je, ništa čudno :D
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Sto se tiče Cavline i intervjua to je klasični on. Pratim ga sigurno 7-8 godina, najzapaženije sam ga pratio u b ekipi i ove kikseve sto on sad prolazi u Osijeku prolazio je i u našoj b ekipi. Doslovno nekad ima dan da si mislis čovječe pa ovo je svjetska klasa već sad, a onda drugi dan dođe i zezne 3 gola kao amater. Ustabilio se u Lokomotivi, i tamo je znao kiksati ali puno manje i pokazao da se radi o ozbiljnom vrataru. Ali njegov najveći problem je glava i to sto je razmažen, pričajući s puno ljudi bliskih njemu i prateći ga kroz mlađe kategorije i b ekipu bas se vidi da je pun sebe i čim ga se pohvali da krene pišati po svima, glumiti svjetsku golmancinu i umisli se, a gotovo uvijek nakon toga dogode mu se i kiksevi. Očito je tako i sada bilo, Dinamo ga otkupio nazad, dao dobar ugovor, otišao je u ozbiljan klub za hr pojmove Osijek i on se odmah umislio i krenuli su kiks za kiksom. Slažem se da ga se trebalo istrpiti vjerojatno jer je to veliki potencijal za budućnost, ali realno dečko je naš igrač i ako kiksa utakmicu za utakmicom nema ga smisla držati ispred solidnog malenice koji je njihov golman. Jednostavno sam si je kriv i sad umjesto da se pokunji da prizna da je zeznuo, on pljuje navijače tog kluba, trenere, apsolutno sve osim sebe samoga. Možda bi uz neku ozljedu ili kiks Malenice vratio se na gol, ali s ovim izjavama gotovo sam siguran da i da Malenica bude dugotrajno ozlijeđen njegov trener prije odabrati i nekog juniora nego njega jer ovo su sramotne izjave gdje pljuješ javno trenera s kojim radiš. Tako se to ne radi Nikola, ali sam ćeš nažalost udarit glavom pa skuzit da si se zeznuo
  • IvanS
    161
    Što se Čavline tiče, na stranu to kakav je u glavi i sl.
    U Osijeku je specifična situacija gdje se odmah od prve utakmice vidjelo (i čulo) gdje mu se prigovara da je Dinamov igrač.

    Tribine ga jednostavno nisu prihvatile od prvog dana, a Kohortino zviždanje neću komentirati (situacija nakon utakmice sa Šibenikom), onda kada ga je Mierez grlio i prigovarao navijačima zbog zviždanja.

    E sada, uzmite u obzir da je još uvijek mlad, da su ga vlastiti navijači uzeli na zub i plus novo okruženje pa vi vidite.

    Znači, svaki konakt s loptom dobiva zvižduke. Umjesto podrške samo mu se prigovara, a to što je Dinamov igrač to mu je u ovom slučaju samo uteg.

    Ne kažem da nije mogao bolje reagirati u nekim situacijama, ali nije on jedini krivac za Osijekove loše rezultate.
    Ispred njega se već promijenilo more igrača u obrani, jedino Jelenić je konstantan. Već nekoliko stopera i desnih bekova se promijenilo u Osijeku u zadnijih 2 mjeseca.

    E da, a za dobre reakcije nema pljeska. Samo se čeka kiks.
    Nije dobro okruženje za njega trenutno.
  • Zagi
    7.6k
    Sve to stoji i sve mi to znamo.
    Ali sve to nije razlog da daješ onako djetinjaste izjave za medije.
    Šuti i radi, nema druge. Ovo kaj je napravio samo će proizvesti kontraefekt.
  • Dzoni
    616
    Marko Bulat je igrač mjeseca kolovoza u Standard Liegeu!
  • Peškaman
    4.2k
    Sjebeš sebi status prvog golmana u klubu koji je realno u top4 Hrvatske.
    Kakva glava,strašno :lol:
  • mrgud
    95
    Za Čavlinu je po meni kriv SD.Od početka mi je bila čudna ta posudba u Osijek,pogotova zato što Osijek ima Malenicu i mladog Kolića.Znao sam da čim odigra koju lošiju tekmu da će završiti na klupi,i gdje je tu interes Dinama da golman koji ti je budučnost bude na klupi drugog kluba.Ne znam zašto ga se micalo iz lokse,tamo je znao da je prvi golman i pružao je izvrsne igre
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa nije odigrao losiju utakmicu nego utakmicE u nizu koje su direktno utjecale na ovakav ocajan start Osijeka. Iz paceraja u paceraj..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.