• Mali Zeus
    12.5k
    Al nakon stranica i stranica rasprave još uvijek nismo dobili odgovor zašto netko tko nije član to nije, koji je razlog za neučlaniti se. Evo recimo kolegin prijatelj iz Šibenika iz objave gore primjer.
  • Neron53
    589

    Te statistike su ovdje javno objavljene.
  • don
    5.5k
    Al nakon stranica i stranica rasprave još uvijek nismo dobili odgovor zašto netko tko nije član to nije, koji je razlog za neučlaniti se. Evo recimo kolegin prijatelj iz Šibenika iz objave gore primjer.Mali Zeus

    ne znam, iznad kolega je napisao da ima 2 prijatelja koji nisu članovi i njihovi razlozi za tu odluku.

    broj članova je i dalje puno manji od broja navijača Dinama.
  • Neron53
    589

    To moras pitati te koji nisu clanovi.
    Ovdje svacija prava zagovaraju upravo clanovi/godisnjaci/ljudi koji su tu milion godina a ne oni koji ee ne zele uclaniti.
  • Mali Zeus
    12.5k
    broj članova je i dalje puno manji od broja navijača Dinama.don

    U redu to sam shvatio, to si već napisao 3, 4 puta kao i da na tekme dolaze većinom nečlanovi (iako je to istina samo za neke tekme). Al to ne daje odgovor na moje pitanje.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ovdje svacija prava zagovaraju upravo clanovi/godisnjaci/ljudi koji su tu milion godina a ne oni koji ee ne zele uclaniti.Neron53

    Pa to ok, nisam ni mislio da prava nečlanova zastupaju nečlanovi ovdje niti je to slučaj. Evo prije par stranica je netko naveo primjer 2 lika kojima je cijena članstva previše, a koji ne bi išli na HNL manje utakmice. Pretpostavljam da mislimo na iste.
  • don
    5.5k
    U redu to sam shvatio, to si već napisao 3, 4 putaMali Zeus

    jer ste vi postavili to pitanje 3,4 puta na kvadrat. To nije neka manjina ljudi pa da bi s njihovim odgovorom dobio zapravo konstruktivni odgovor zašto se ljudi neučlanjuju. evo, ovaj moj iz Šibenika smatra da nema potrebe za tim jer ne ide često na utakmice. I šta ti to znači pored tisuće i tisuće drugih ljudi i mišljenja?
  • Mali Zeus
    12.5k
    jer ste vi postavili to pitanje 3,4 puta na kvadrat. To nije neka manjina ljudi pa da bi s njihovim odgovorom dobio zapravo konstruktivni odgovor zašto se ljudi neučlanjuju. evo, ovaj moj iz Šibenika smatra da nema potrebe za tim jer ne ide često na utakmice. I šta ti to znači pored tisuće i tisuće drugih ljudi i mišljenja?don

    Pa taj tvoj nije netko tko će dolaziti na HNL utakmice pa da bi sad trebalo plakati nad njegovom teškom sudbinom.
    Mislim, konstruktivan odgovor, ne radi se o konstruktivnom odgovoru, nego samo da vidim kako ljudi dišu, što je razlog da se oni ne učlanjuju u globalu.
  • don
    5.5k
    Pa taj tvoj nije netko tko će dolaziti na HNL utakmice pa da bi sad trebalo plakati nad njegovom teškom sudbinom.Mali Zeus

    pa da ali opet ponavljam da dinamu trenutno trebaju i takvi da bi napunili stadion, evo već u petak.

    nego samo da vidim kako ljudi dišu, što je razlog da se oni ne učlanjuju u globalu.Mali Zeus

    pa to i mene zanima, ali nema smisla tražiti pojedinačne razloge u tolikoj masi.
  • Neron53
    589

    Statistika , ovdje javno objavljena, nas uci da je bas na malim tekmama puno vise tih neclanova.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Statistika , ovdje javno objavljena, nas uci da je bas na malim tekmama puno vise tih neclanova.Neron53

    Na kojoj stranici, da sad ne tražim?
  • BluePhone67
    3.9k
    Imaju ljudi svojih razloga zašto nisu članovi, dat ću dva primjera mojih prijatelja koji su ujedno i veliki navijači kluba i dobro poznati velikoj većini na tribini.. Jedan je direktor jedne velike hrvatske firme i ne smije/nebi bilo pametno biti član bilo kakvih udruga pa tako i Dinama i može ugroziti tim potezom svoj dugogodišnji posao, iako je uclanio svoju djecu, sebe nije i ne planira, a drugi radi u javnom sektoru gdje su također takvi podaci lako povjerljivi i ne želi izgubiti posao i poziciju jer biti navijač i raditi taj posao jednostavno nejdu jedno sa drugim.
  • Crusades1986
    11.9k
    Pa dobro, ta dva slučaja su više debela iznimka nego pravilo. Za ostale sumnjam da imaju neke "opravdane" razloge za neučlanjenje.
  • Georg Koch
    4.5k
    Ne razumijem zasto nekoga (one koji nisu clanovi) ograniciti na 1 dan.
    U redu je da clanovi imaju vise dana, privilegije, prvootkup i sve ostale benefite koje kroz godinu dana nosi clanstvo.
    Ali ako netko nije clan, zasto ga ograniciti na jedam dan?
    Ne ides prisilom da se uclani. Prisilom pod navodne znake.
    Niti ga ides kaznjavati.
    Ali uredu bi bilo da imaju, barem 2-3 dana za kupnju.
    I dugorocno gledano, mozes ocekivati pozitivna iskustva, priblizavanje klubu, i vremenom uclanjenje.
    A s druge strane, zar svakako nije nama kao klubu u interesu veci broj gledatelja na svakoj utakmici?
    Da, i s jednim danom ne clanovi imaju mogucnost kupovine, ali ako vjecno trubimo dodjite ranije, izbjegnite guzve, zasto ne bi i mi uradili nesto na tom polju, a omogucili ljudima vise opcija za napuniti nas stadion.
  • Neron53
    589

    Ovdje je bas u tome stvar: prisila i kaznjavanje.
    Ako je cilj da se bas mora svatko uclaniti, predlazem jednu, siguran sam, ucinkovitu mjeru: jednostavno uz desetorostruko duze vrijeme za nabavu ulaznica, neka one za neclanove budu dvostruko, trostruko skuplje.... i problem rijesen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.