• Daliban
    1.6k
    Čekaj, što?Mali Zeus

    Sofa.
  • Mali Zeus
    12.5k
    :grin: :rofl:

    Ok.
  • Daliban
    1.6k
    :grin: :rofl:

    Ok.
    Mali Zeus

    Iskreno, ne znam što je smiješno.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Smiješno je da je Poljska doslovno imala jednu priliku, udarac Lewandowskog u gredu a ti meni pričaš o sofi i njihovim velikim prilikama. Malo više gledaj utakmicu al stvarno gledaj, a malo manje ju prati preko sofe.
  • Daliban
    1.6k
    Smiješno je da je Poljska doslovno imala jednu priliku, udarac Lewandowskog u gredu a ti meni pričaš o sofi i njihovim velikim prilikama. Malo više gledaj utakmicu al stvarno gledaj, a malo manje ju prati preko sofe.Mali Zeus

    I onu situaciju kad je netko loše zahvatio loptu.

    S druge strane nije da smo mi nešto posebno stvorili. Ono Matanovićevo pimplanje je bilo najbolja situacija koju smo imali.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Mene u zadnje vrijeme više nervira populizam kod običnih navijača i novinara, ne tu na forumu nego općenito.

    Evo npr. Matteoni jutros obasipa hvalospjevima Matanovića u ocjenama igrača, a Petkoviću standardne mane. Ja sam među prvima kad se Petka kritizira, al on je jučer odigrao jako dobro drugo poluvrijeme, među ostalim i izborio znalački slobodnjak iz kojeg smo dobili tekmu.

    Znači Matanoviću se sirovi udarci nebu pod oblake broje kao pozitivno, a Petku ključan moment utakmice se ni ne spomene, kao ni odlično drugo poluvrijeme gdje je dosta sudjelovao u građenju igre.

    Da je Petko oklijevao kao Matanović u onoj šansi, vrištali bi svi "stručnjaci".

    Što se tiče Matanovića, on ima karakteristike old school napadača koje će nama dobro doći, al bojim se da je on igrač kojem treba deset šansi da zabije gol, ok mlad igrač ,doći će i realizacija možda jednog dana ,al dosta će ovisiti o minutaži u klubu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    I onu situaciju kad je netko loše zahvatio loptu.Daliban

    E da da, fakat. Ona velika prilika kad je netko loše zahvatio loptu.

    Fakat oduševljavaš. :rofl:
  • Zagi
    7.6k
    Nisi u pravu Zeus. Prilika je prilika.
    Kako igrač reagira kada se nađe njoj je pitanje kvalitete pojedinca. Ne mijenja činjenicu da je do prilike došlo.

    Najbolja karikatura te činjenice je Sivonjićev promašaj. Kada se legendarni Ilija popiknuo, pao i izbacio loptu koja bi i bez njega ušla u gol , ne mijenja činjenicu da je bio u stopostotnoj prilici.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Kako igrač reagira kada se nađe njoj je pitanje kvalitete pojedinca. Ne mijenja činjenicu da je do prilike došlo.Zagi

    Poanta je da je to argument za tvrdnju da su imali više velikih prilika. Nevažno, neki očito gledaju nogomet potpuno drugim očima. Odu na sofu i onda vade zaključke, a ne na temelju samog gledanja, sve ok.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Sofa, progresija i ostali elementi za likove koji vidjeli lopte nisu
  • Zagi
    7.6k
    Ma ok . Ne ulazim u tu raspravu. Stanka između dvije dinamove tekme je prošla, bmk za to tko je imao više prilika.

    Statistika iz tih aplikacija ima svojih koristi ali se prečesto krivo interpretira.
  • Izet Hajrović
    2k
    Jučer prvi put nakon dugo vremena nisam imao prigovora na početnu postavu reprezentacije. Nikoga ne bih mijenjao, a ne bih se bunio da je umjesto Sučića započeo Baturina ili Luka Sučić. Ako ćemo gledati klupsku formu, onda i Sučić i Baturina osciliraju. Baturina ima 3 odlične utakmice i 3 loše, a Sučić isto nije konstantan, protiv Osijeka bio loš pa prvu protiv Qarabaga dobar, itd. Uglavnom, osciliraju, ali mali je uzorak utakmica. U reprezentaciji nema mjesta lošim igrama, malo je utakmica i vremena i nema tu previše prostora za "popravni" u jednom ciklusu. Baturina je protiv Portugala bio loš, razlozi su svakakvi, od same postavke do njegovog angažmana, svega ima pomalo. Matanović i Sučić su svojim ulaskom donijeli dobru energiju i pozitivno iznenadili pa je i logično da započnu jučer. Jesu li razočarali? Nisu. Ako ništa, Baturina će nam biti odmoran za Hajduk. Ali koliko smo moćni kad su nam u prvih 11 reprezentacije Petković, Pjaca i Sučić, a još imaš u klubu Mišića i Baturinu koji su objektivno bolji od Sučića. Na golu imamo Nevistića koji je vjerojatno i kompletniji golman od Livija uz, naravno, betonsku obranu.
  • Guinness
    2.2k
    Oprostite ak je već bilo,al zanima me otp kad će se prodavat karte za škotsku i na kojim prodajnim mjestima. HvalaMihael2305

    Ulaznice.hr i možda na nekom Petrolu u okolici Zagreba jer djeluje da im je to neka nova praksa u zadnje dvije utakmice (Makedonija u Rijeci i Poljska u Osijeku).
    Pretpostavljam nekih dva tjedna prije utakmice da će ulaznice biti u prodaji.
  • Marc
    61
    a sjeti se sad kad Miho iz Tribine Podcasta kaze da su prvih jedanaest Hajduka i Dinama u pet deka hahah
  • Batigol
    59
    Dudu je legenda....ali gdje je on igrao u tim godinama(mislim posudba) a gdje Matanovic sada igra
    Malo vremena treba mu dati. A i konkurencija u Eintracht mu je isto jaka...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.