• Dudu9
    812
    Jucer utakmica bila odlična samo loša realizacija Matanović inače realno 3:0 za nas lagano smo dominirali cijelu utakmicu
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nema puno napadača koji si SAMI stvore toliko prilika! Realizacija će doći, a onda će trpati k’o ludBig Daddy

    Koju si je to šansu on sam stvorio? Sve su mu drugi stvorili, a on je uglavnom gađao mrežu iza gola. Ulazi u šanse to mu se mora priznati, ali koji put bi trebao i pogledati gdje mu stoji koji suigrač. A to da će trpati ko lud...apsolutno sumnjam u to.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Koju si je to šansu on sam stvorio? Sve su mu drugi stvorili, a on je uglavnom gađao mrežu iza gola. Ulazi u šanse to mu se mora priznati, ali koji put bi trebao i pogledati gdje mu stoji koji suigrač. A to da će trpati ko lud...apsolutno sumnjam u to.Mr Anderson

    Ono kad je prečku pogodio.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Koju si je to šansu on sam stvorio? Sve su mu drugi stvorili, a on je uglavnom gađao mrežu iza gola. Ulazi u šanse to mu se mora priznati, ali koji put bi trebao i pogledati gdje mu stoji koji suigrač. A to da će trpati ko lud...apsolutno sumnjam u to.
    — Mr Anderson

    Ono kad je prečku pogodio.
    Mali Zeus

    Pa nije si to sam stvorio, dobio je odličnu loptu od Sose i samo je trebao završiti akciju, a on je krenuo komplicirati. Inače puca iz prve bez razmišljanja, a tu situaciju kad je baš trebao tako on je napravio suprotno.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pa nije si to sam stvorio, dobio je odličnu loptu od Sose i samo je trebao završiti akciju, a on je krenuo komplicirati. Inače puca iz prve bez razmišljanja, a tu situaciju kad je baš trebao tako on je krenuo komplicirati.Mr Anderson

    Pa zar nije napravio par driblinga pa pucao?
  • Zagi
    7.6k
    Pa nije na napadaču da si sam stvara šanse.
    Jako dobar Matanović , šteta kaj nije startao protiv Portugala. To bi i Baturini jako koristilo.
  • Daliban
    1.6k
    Imamo i jednog koji tvrdi da se niš puno nije promijenilo. U smislu kaj se uzbuđujete sve je to isto, a nije: Al dobro kad vidim od kog dolazi sve je jasno jer čovjek samo traži reakciju. Neki ljudi pišu samo da dignu prašinu malo i ciljano tako pišu, a ne nužno svoje mišljenje.Mali Zeus

    Poljska je imala više velikih prilika od nas, tako da se ne treba previše uzbuđivati. Ne treba ni dramatizirati jer, kao što rekoh, igramo kao i prije EP-a. Na EP-u je plan bio igrati izrazito napadački i obilo nam se o glavu jer prema nazad nismo bili stabilni. Sada opet igramo rezerviranije pa nam se vratila i stabilnost. Vratili smo se na tvorničke postavke i posjed-bunker. To što Matanović natuče 8 udaraca po utakmici iz svih mogućih i nemogućih pozicija ne znači da stvaramo kvalitetne prilike. Može se reći da stvaramo prilike u kontinuitetu, ali količina tih udaraca je dosta varljiva i lako daje pogrešan dojam. Svi problemi koje smo imali ranije ovdje su i sada. Fundamentalni problem dubine i dalje nije riješen. Kvragu, u prvoj smo doslovno igrali bez napadača.
  • MarK
    621
    Dalić je tvrdoglav tip koji robuje nekim svojim izmišljenim običajima. Mi već jako dugo imamo ekipu za 352, a on je to shvatio nakon sto godina. Perišić je u Interu i Tott igrao WB, a on ga gurao na krilo, miljenici Pašalić i Vlašić u Italiji igraju baš u tom sustavu, kao i desno Juranović i Stanišić, Krama isto tako u napadu. Što se tiče izbora igrača ovo sad što je malo promiješao sastav siguran sam da mu nije opcija za budućnost već samo razlog što miljenici nisu trenutno spremni. Premda mislim da će formacija ostati, da je SP za dva mjeseca u prvoj postavi bi se našao Perija, Pašalić, Budimir, a prva zamjena Vlašić, Majer eventualno Petko. Zaboravite na Matanovića, Sučiće i Baturinu. To je jednostavno takav tip. Nema tu pomoći.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Matanović je meni mlađa verzija Budimira, slične kretnje ima i stil igranja u napadu, s razlikom da gleda samo gol. Ali neki ga nakon jedne i pol utakmice proglašavaju novi Mandžukićem. Kakva blasfemija. Malo stati na loptu, a ne se paliti samo zato što je drugačiji tip napadača.
  • Noel
    5.9k
    Za mene Matanović solidan igrač,koji odlično gađa prostor di treba bit ali veliki problem ima sa realizacijom. Nešto slično kao Darwin Nunez u Liverpoolu. Bolje da se nađe jednom u šansi u 70 minuta i realizira nego 7,8 prilika kolko je imao samo jučer i sve loše odradio. Treba on još jako puno radit na realizaciji za ozbiljnu rolu u reprezentaciji.
  • OsamŠest
    3.3k


    Slažem se sa navedenim. Kada bi Matanović imao realizaciju, bio bi vrlo vjerojatno prvi napadač u nekom od top 10 europskih klubova. Veliki potencijal..
  • Mali Zeus
    12.5k
    Poljska je imala više velikih prilika od nasDaliban

    Čekaj, što?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Što se tiče izbora igrača ovo sad što je malo promiješao sastav siguran sam da mu nije opcija za budućnost već samo razlog što miljenici nisu trenutno spremni. Premda mislim da će formacija ostati, da je SP za dva mjeseca u prvoj postavi bi se našao Perija, Pašalić, Budimir, a prva zamjena Vlašić, Majer eventualno Petko. Zaboravite na Matanovića, Sučiće i Baturinu. To je jednostavno takav tip. Nema tu pomoći.MarK

    @Jos-Optimus eto to je to o čemu govorim.
  • Dudu9
    812
    One lopte sto je Matanović dobio Eduardo bi imao lagani hattrick
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ma on mora biti drugačiji i pametniji, nema tu pomoći, najbolje ignorirati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.