• sport
    3.3k
    Možda je Petko nešto naučio od Orše, Livija i Ivanušeca...
    Možda je pametniji a da je dobar matematičar i šahist to znamo.
  • M94
    1.2k
    Ovo produženje ugovora je isto top pojačanje.
  • skener
    873
    osim novog ugovora, veseli me i cinjenica da nitko od novinara nista nije znao.

    jucer je predsjednik prvi put rekao da je ponuđen novi ugovor i danas je potpisano.
  • dzis
    807
    ili je to samo kao sto je i Zeko rekao, da Bruno ostaje radi obitelji. Svi znamo u kakvoj je situaciji.

    Nitko sretniji od mene da sam u krivu ali I dalje ne vidim da ce netko tko moze otici u najjace lige svijeta ostati igrati hnl. I to nije radi Dinama,nego radi lige same
  • scooniepenn
    3.3k
    Ostanak dr. Brune i izvjesni ostanak Batka su nasa najveca pojacanja. Drago mi je da sam dobro predvidio scenarij s Bruninim nastavkom karijerom. Osim sifre Jerko, Bruno kao iznimno inteligentan decko je jako dobro odvagnuo sto sve ima ovdje i sto dobiva i gubi odlaskom, a s obzirom da niti jedna od dobivenih ponuda nije bila top notch ostanak je bio logicna opcija. Povedi nas kapetane u nove visine
  • Tongo Doumbia
    4k
    Bruninim produženjem postiglo se ono što sam i tražio od ovog prijelaznog roka.

    Da se razumijemo, Martin Baturina je motor ovog Dinama, nadam se ubrzo i nositelj hrvatske nogometne reprezentacije i prvi eksponat u našem izlogu. Razumijem i histeriju koja bi se stvorila u slučaju njegove prodaje, ali i sreću i zadovoljstvo dok je tu.

    Ali Bruno Petković je čovjek od kojeg je ovisilo i ovisi sve u Dinamovoj igri. U društvu prijatelja sam komentirao utakmicu protiv Istre. Svi smo se složili da bi rezultat vjerojatno bio nešto manji, da je igrao on od početka. Ali onda sam i sebi i njima postavio pitanje, koliko bi glasili rezultati svih onih velikih utakmica, koje smo pobjedili na njegov račun, da je igrao netko drugi?

    Da, to je on. Onaj koji je svojom genijalnošću u Maksimiru rušio najveće. Onaj koji će te nekom glupošću natjerat da mu jebeš cijelu familiju, a za dvije minute da ga istetoviraš na prsa. On je svojim trenutkom inspiracije proljetos osvojio Poljud i Rujevicu, kad je rijetko tko vjerovao. On je taj koji je, skupa s par luđaka, kad smo svi bili u "downu", ukrcao potrebnu dozu pobjedničkog mentaliteta i sve okrenuo na našu stranu.

    Sve nas je dovodio do ludila bezbroj puta, a onda i do ekstaze još više. To je on i prihvatili smo ga takav kakav je, ali i on nas.

    Da, klub mu je dao puno, i nije on nikad skrivao to. Ali je i on klubu dao svoje najbolje godine.

    I zato, Kapetane, neka ovo bude "never ending story". Idemo dalje, zajedno!
  • Bernard
    514
    Zna i Brunčika da je doma najljepše i da će nas uveseljavati(a i nervirati) zato majstore vodi nas u nove pobjede!!Najljepša vijest ovog transfernog roka bar za mene.
  • IceMan
    2k
    A ugovor je veći, isti?

    Najveće pojačanje dosad.

    Bravo Petko i uprava!
  • MaliPizdek
    61
    Odlično! Bas sam sretan što ostaje.
    Nije svatko glupav ko Oršić...
  • Yovitssa
    624

    Pročitao sam da je kao isti, ali onda spominju 850k € plus 175k€ bonusa što mi je manje od onoga kaj se pričalo da Petko ima (oko 1200k € godišnje)...

    Sve u svemu, top pojačanje! I razumna plaća za takvog doktora! :cool:
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Nije svatko glupav ko Oršić...MaliPizdek

    Sigurno mu ono nije bio najpametniji potez,a vjerojatno je i svjestan toga, međutim ne zaslužuje da ga se tako naziva.
  • rioda
    4.8k
    Pročitao sam da je kao isti, ali onda spominju 850k € plus 175k€ bonusa što mi je manje od onoga kaj se pričalo da Petko ima (oko 1200k € godišnje)...Yovitssa

    Koliko sam ja shvatio 1,2m on dobiva bruto, a neto to ispadne 850k, tako da tu sve štima. Očito je plaća ostala ista, samo je dodan bonus za ulazak u LP od 175k.
  • Krizy
    43.1k
    Petković je utakmicom protiv Qarabaga došao do brojke od 74 europska nastupa za Dinamo, čime se izjednačio s Livakovićem na trećem mjestu.

    Na drugome mjestu je Sammir s 76 europskih nastupa.

    Na vrhu je uvjerljivo Arijan Ademi s čak 104 europska nastupa za Dinamo.

    Petković će uskoro, ako Bog da, na drugo mjesto.
  • jakov1
    83
    Danas je napokon zaigrao za reprezentaciju na "svojoj" poziciji i odmah pokazao kako je u stanju promijeniti dinamiku igre. Priče o "napadanju prve stative" i slični pokušaji da ga se ukalupi su sada još samo smješnije.

    Kao i u svakom nastupu za Hrvatsku, Bruno je dao sve od sebe, radio pritisak, nije širio ruke nakon grešaka i potpuno se podredio ekipi. Danas je čak bio ispod razine u stvarima u kojima je najbolji - nije bio siguran u duelima i malo je bio drven u primanju lopte - ali opet je bio glavni razlog zašto je reprezentacija nakon dugo vremena izgledala kao ekipa koja ima glavu i rep. Upravo njegove kretnje, prepoznavanje gdje je gužva i otvaranje da rastereti suigrače su omogućili da igra bude tečna i da svi drugi dobiju više prostora, i na boku, i u sredini, i u šesnaestercu. Puno su mu pomogla i oba Sučića, svuda ih je bilo. Čim je izašao, prešli smo na ono naše staro, stvaranje prilika na silu, na kvalitetu pojedinaca. Bez obzira donio dobru ili lošu odluku, on jednostavno razumije tijek igre i na najgori dan je pozitivan za ekipu jer toliko podiže suigrače.
  • Big Daddy
    1.1k
    Jos samo da i u Dinamu ne širi ruke…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.