• Crni86
    3.5k
    Ne znam da li smo dovodili koga od ovoh decki, ali cini mi se kao da smo ovu tekmu iskoristili da i isprobamo neke mlade decke koji su nam interesantni kao taj Faye ili ovaj Schony.

    Kad pretrazujem po netu, samo mi tog malog iz caena prikazuje, a za Schonya sam pronaso da je iz Admire i da mu je pozicija stoper.

    David Luburic bio u Augsburgu, 17 godina, vezni igrac, njemackog drzavljanstva prema TM.

    Renat Gerdelesko, ukrajinsko lijevo krilo, igrao za Pontisolu u Italiji, 17 godina.
  • Orc123
    7.8k
    Tko su ti igraci? Kakav bio Oliveras?
  • Daliban
    1.6k
    Evo pitao sam frenda koji je bio, napisem kad mi odgovoriBig Daddy

    Daj pitaj i za Pfeifera.
  • mali M
    5k
    Sve pet i svaka čast i Trnju ali dolazak Dinama sa apsolutno žnj momčadi, čak ni najpoznatijim juniorima mi je jadno i sa Dinamove strane. Šta pristaješ na takve kvartovske tekme ako ih ne ispoštuješ barem sa krnjom postavim. Dečki tu plate 15eura da pogledaju Dinamo i onda dođu neka nepoznata deca... Sve pet al nemoramo ni tak rasprodavat ugled... Onda reci nebumo došli i bok ..
  • Orc123
    7.8k
    To su sve klinci od 17g vecinom.....
  • lucky luciano
    310
    @mali M Kužin što oćeš reći, ali na ovoj oranici danas staviti Ademija, Rileta, Cordobu, Thea i ostale bilo bi ravno samoubojstvu.
  • mali M
    5k
    sve jasno, al onda ne pristaneš na tu prijateljsku... I rekao sam da može bit krnja momčad, nemora ni prva ni druga momčad. Eto jednog Ademija zašto ne? I tak je tu zbog kapetanskog štiha, mali španjolac, te neke nove klince ili likove iz trećeg plana. Sve ok, i razumijem strah od ozljeda al onda ne pristaneš.. nije ovo bio Dinamo na toj proslavi...
  • BBBaranja
    2.5k

    Trener ima pravo izabrati ekipu s kakvom će izaći,po meni nije problem što su igrali klinci nego je veći problem ulaznica od 15e..moglo se najaviti da će se doć s klincima pa je domaćin trebao staviti prikladnije cijene..
  • Mr Anderson
    7.9k
    Tak radi Dinamo u susret važnih utakmica, nije to niš novog. Sjećam se kad smo imali rođendansku proslavu kvartovskog kluba, isto su nam na utakmicu poslali juniore s par rezervista. Bili smo malo razočarani, ali jebi ga. Na kraju je za koju godinu ispalo da su u toj ekipi bile neke buduće zvijezde. Od Olma nadalje. Možda se za par godina budu i Trnjani tak prisjećali kak im je zvijezda Reala ili Barce igrala na proslavi.
  • NitkoBitan
    17k
    U Mostaru bi trebali biti prisutni svi osim reprezentativaca. Tjedan dana lufta izmedu gostovanja u Puli i Varazdinu. A i Zrinjski je solidan test.
  • Nogo
    3.6k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/stogodisnjak-slavio-protiv-cudnog-dinama-igraci-koje-ne-poznaje-tm-prvotimci-se-fotkali-ali-igrati-nisu-smjeli/134771

    Tako smo imali priliku vidjeti stanovitog Falloua Fayea, 19-godišnjeg Senegalca, koji je već neko vrijeme u Maksimiru, ali tek bi sad mogao biti registriran. Omaleni Lucas, zatim Eduardo, valjda Brazilci, Ukrajinac Renat Gardelesko, zatim Jakob Schony... I još nekoliko, široj javnosti, nekoliko ne baš poznatih igrača. Neki su tek na probi, neki su izgledali kao da im nogomet nije osnovna zanimacija u životu.

    Od onih poznatijih, igrača prve momčadi ili onih koji su blizu prve momčadi vidjeli smo tek trećeg vratara Ivana Filipovića, Leona Jakirovića i Patrika Horvata. Ali, ajde, predstavio se Jan Oliveras, lijevi bek, koji je nedavno došao iz Rome. Teško je, naravno, u ovakvoj utakmici izvoditi neke zaključke, no, mladi Španjolac 'ima nešto'.

    "Vidi se da još ima fizičkih nedostataka, ali želimo ga što prije dovesti u natjecateljski ritam.", kazao je Jakirović.
  • Big Daddy
    1.1k
    prosječan, ništa posebno. Bar danas.
  • MKFitness
    0
    Kakvi su bili stranci klinci danas? Doveli su neke nove? Neki komentari na njih?
  • Shane
    185
    Baš je bila revijalna utakmica i užasno vruće (31 stupanj). Faye podsjeća po građi na Patricka Vieru sa tim dugim nogama zna uzeti loptu i dobro se postavlja. Ima preciznu dugu loptu i stvarno jak udarac. Pfeifer je pak tip igrača kao Majer samo brži. Oliveras je bio ok prva utakmica malo treme na početku.Lucas mi se svidio prodoran je i ima ono nešto stvarno se vidi da je top talent.Eduardo pak nije nešto puno ni loptu dobio tak da ga ne mogu ocijeniti.
  • Orc123
    7.8k
    Igralo se na oranici, sta je decko trebao pokazati u ekipi koja se je skupila na parkingu od kadeta....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.