• Marley
    1.6k
    Ajme... bas mi je zao, koji peh :sad:
    Zelim mu uspjesan oporavak i povratak.

    Ali ova objava iz kluba... pocetak objave je takav, da me presjeklo odmah :down:
  • Paggini
    19.7k
    Moj san je vidjeti desno Mmaeea kad se uigra potpuno i Perkana na lijevom centralnom, pa to bi pjesma bila...

    Čekamo te Mauro, ponosu Istre naše!
  • Benito
    823
    Čim piše parcijalna ruptura to je puno bolje, znači da je oporavak dosta kraći i da nije toliko kritično nadam se
  • Marcinko
    595
    Treći mladi igrač s velikim potencijalom da se teže ozljedio u godinu dana, baš imamo peh s tim, nadam se da će se oporaviti što prije i vratiti još motiviraniji kao Kačavenda.
  • cibona
    2.9k
    Ne vjerujem... Koja nesreća. Ovo je trebala biti njegova ključna sezona iskoraka.
  • rioda
    4.8k
    Nije ovo toliko strašna ozljeda, pogotovo što se tiče koljena. Vjerojatno će rehabilitacija proteći bez operacije i oporavak sam po sebi je puno, puno kraći nego da je bila potpuna ruptura ligamenta. Jedino se malo bojim gležnja, te ozljede se kasnije znaju često ponavljati...
  • blubach
    233
    2-3 mjeseca je max za parcijalne rupture, u pravilu.
    Sreća što je parcijalna, dio koljeno, dio gležanj, to je daleko bolje nego potpuna ruptura gdje bi mu sezona bila u potpunosti izgubljena (nedavni primjer Timber iz Arsenala, ACL). Do zime "Like a new signing".
  • Patak
    2.9k
    Nek se oporavi dobro, volje da se potpuno oporavljeni vrati na proljeće nego da se žuri s povratkom na teren.
  • Praskaton
    2.3k
    Ovo je trebala biti njegova ključna sezona iskoraka.cibona

    Teško da bi bila,imam dojam da ga Jakir ne vidi u nekim ozbiljnim planovima.
    Ja bi ga forsirao unatoč pogreškama koje mu se povremeno događaju.Hrvat,21 godina već 3 ozbiljne sezone iza sebe.
    Nije bas da vrvimo potencijalnim reprezentativcima u obrani.
  • DobriStariTaške
    12
    Nema Maura na popisu za LP. Jel to znači da je teže ozlijeđen ili ga Jakir ne cijeni previše? Šteta
  • miro
    4.4k
    Pa zašto ga stavljati na popis kad neće moći igrati sljedeća 2-3 mjeseca?
  • DobriStariTaške
    12
    Ozljedio se 10.8. Dakle, ako je točno da ga neće biti 2-3 mjeseca, propustit će između 2 i 4 utakmice od 8 u ligi prvaka. Ne znam, čini mi se da smo na pozicijama centralnog braniča i lijevog beka najtanji po pitanju kvalitete, ne nužno po pitanju kvantitete. Osim toga, od svih igrača koje imamo na raspolaganju za te dvije pozicije, čini mi se da Mauro ima najviši potencijal. Mislim da to nije dobra odluka, šteta eto.
  • Mihaljević
    9.8k
    Još uvijek najbolji lijevi bek lige, makar mu je to sporedna pozicija.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ako se oporavi za mjesec dva trebat ce mu neko vrijeme da udje u formu i to ce sigurno prije biti kroz ligu nego odlucujuce utakmice LP.
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.