• Neki tip
    21.3k
    od kad je ta fotka?Efes Pilsen

    24. srpnja 2019., podignuli su to na tekmi s kosovskim Feronikelijem
  • Efes Pilsen
    8.3k
    i to gore.. kop je dolje. Par srba koji su ih kostali praznih tribina u skupinama EL. Ja nisam vidio nikakve vece poveznice ni prije, a ni poslije. Uz to, imali su dosta dugo bar jednog srbina u ekipi (Cavric i Borjan prosle sezone).
  • Tom Hanks
    3k
    Srbuju na veliko i to više puta,ako i ne pokazuju više ne znači da ne misle neke stvari
  • NORTE
    11.4k
    I bez srbovanja domaćina to je žestoko gostovanje zbog prijatelja domaćina, gostiju koji dolaze i svih onih koji u tome vide priliku za doček.
  • flexXy
    2.3k
    Bio sam tamo prosle godine kad je Zrinjski igrao i nisam imao nikakvih problema. Mislim da oni ni nemaju tolko veliku brojku pravih ultrasa da se krenu pravit pametni.
  • dzg7
    297
    Bratislava definitivno nije Ko Minhen i Salzburg ,Ko nije spreman na sve bolje da niti ne ide inače na gostovanja takvog tipa
  • Neki tip
    21.3k


    Ima hrpa njihovih fotki s porukama podrške "srpskom Kosovu", nije to nikakav izolirani slučaj nekakvih infiltriranih Srba koji veze nemaju s navijačima Slovana.

    Slovačka niti nije priznala Kosovo i tu se ne radi o nekakvoj ljubavi prema Srbima, nego bojazni za južnu Slovačku naseljenu pretezito Mađarima.
  • NitkoBitan
    17k
    Karata ima jako malo, a gostovanje Dinama je bitno u smislu prilike za bodovima.

    Ostavite to gostovanje ljudima koji idu poderat grlo i koji su spremni za sve, a "razgledavanje" ostavite za Salzburg, Munchen i London.
  • The Human Spider
    80
    Ostavite to gostovanje ljudima koji idu poderat grlo i koji su spremni za sve, a "razgledavanje" ostavite za Salzburg, Munchen i London.NitkoBitan

    Osim što redovito radiš rasporede za sjever gdje tko smije stajati, kako bi žene i djecu stavljao na rubove, kako bi Nepalce bacao sa tribine, a onima koji nisu spremni kisnuti zabranio ulazak na sjever sada najednom dijeliš pravdu tko smije na gostovanja, a tko ne smije.

    Grupa će dobiti svoj kontigent ulaznica, a za ostatak neka kampira 12 sati na karatani tko god želi. Pa bile to babe, djeca, žene, simpatizeri...

    Koliko sam shvatio po tvojim upisima nisi na popisima grupe niti si aktivan na gostovanjima, a bogami dobrano si uzimaš za pravo kao da si na štangi.

    Odmori malo i puste ljude neka idu gdje god žele.
  • NitkoBitan
    17k
    Drago mi je da me pratis. A tko si ti?

    kako bi žene i djecu stavljao na rubove, kako bi Nepalce bacao sa tribine, a onima koji nisu spremni kisnuti zabranio ulazak na sjever sada najednom dijeliš pravdu tko smije na gostovanja, a tko ne smije.The Human Spider

    Dijelim misljenje sa vecinom u sredisnja tri sektora. Ne znam kaj me mislis posramit il kaj :rofl:
    Mogu si mislit kakva su razmisljanja bila tamo ranih 2000ih kad je grupa bila na vrhuncu, pa pola danasnjih picajzli (ukljucujuci i tebe) bi umrlo od soka i nevjerice.
  • don
    5.5k
    Ostavite to gostovanje ljudima koji idu poderat grlo i koji su spremni za sve, a "razgledavanje" ostavite za Salzburg, Munchen i London.NitkoBitan

    ako netko ima želju ić, sumnjam da će netko odustat da "ustupi" mjesto nekom tko će navodno poderat grlo više od njega. Ja prvi ne bi.
  • The Human Spider
    80
    Dijelim misljenje sa vecinom u sredisnja tri sektora. Ne znam kaj me mislis posramit il kaj :rofl:
    Mogu si mislit kakva su razmisljanja bila tamo ranih 2000ih kad je grupa bila na vrhuncu, pa pola danasnjih picajzli (ukljucujuci i tebe) bi umrlo od soka i nevjerice.
    NitkoBitan

    Ne mislim te posramit nego ti želim dat doznanja da si jako naporan sa dijeljenjem pravde i prozivanjem ljudi koji idu na sjevernu tribinu.

    Te "picajzle" kako ih ti pogrdno nazivaš su navijači Dinama. Vjerojatno bi bili na istoku da je ta tribina u funkciji. Po čemu si vrijedniji od njih?

    Ovu nedjelju na Rujevici par metara od nas je mali dečko (ako uopće ima 8-9 godina) cijelo vrijeme visio na ogradi i navijao, mislio sam da će probit kavez koliko je uživao. Cijeloj grupi i nama nije smetao, ali pretpostavljam takve ti ne bi ni puštao na gostovanja jer su "picajzle" i kvare imidž tribine.

    Na kraju mu je Pjaca dao dres i mali se skoro rasplakao.
    Toliko o tvojim "zabranama" tko smije na gostovanja, a tko ne.

    Zato kažem ti odmori malo. Pusti ljude na miru. Za početak kreni od sebe i gostujućih utakmica.
  • NitkoBitan
    17k
    Za početak kreni od sebe i gostujućih utakmica.The Human Spider

    Ne brini se ti za mene. Ako sam bio tu kad nas je bilo 2 tisuce na Maksimiru uz tretman kakav smo imali ostalo mi je najmanji problem. Ni sa gostovanjima nisam los koliko me ti prozivas vezano uz to.

    A sto se tice ostatka komentara vidim da jednostavno nisi kapacitet za shvatit neke stvari koje sam napisao pa tu zavrsavam raspravu.
  • Livi
    55
    Savjet svima koji ste iz Zagreba i trebate obnavljati osobne/putovnice zbog puta na tekme. Užurbani postupci se rade isključivo u Vukovarskoj 70, na ostalim lokacijama su samo redovni postupci.
  • Nino Bule
    13.4k
    Za london vam treba putovnica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.