• NitkoBitan
    17k
    Na prosloj nasoj tekmi tamo tampon zone nije bilo, ali je bilo i dosta praznih mjesta u sektorima do. Koliko me sjecanje sluzi stadion im je tada bio rasprodan samo u paketima te nije bilo pojedinacne prodaje?
  • gio
    145
    bilo je tampon zone ali je to nasa ekipa s neutralnog sektora onda popunila

    https://24liveblog.tradingfront.cn/event/3154541549984969134/20221005163154_672408.jpg
  • NORTE
    11.4k
    i to gore.. kop je dolje. Par srba koji su ih kostali praznih tribina u skupinama EL. Ja nisam vidio nikakve vece poveznice ni prije, a ni poslijeEfes Pilsen

    Evo slika i s druge dvije utakmice, prva poruka je dignuta čini mi se na starom stadionu Slovana.
    img-1-1726000474590.webp
  • DrawTube
    4.7k
    Možda nije ni ta Dunajska Streda tako loša..
  • Krizy
    43.1k
    Travnjak na velebnom münchenskom stadionu je u vrlo lošem stanju i Bayern, iako UEFA-in protokol to zahtjeva, nije dopustio da Modri dan prije utakmice na njemu treniraju.
  • Zagi
    7.6k
    Strah bavaraca je opipljiv.
  • Nino Bule
    13.4k
    Motiv vise nasima da grizemo ko nikad prije
  • NitkoBitan
    17k
    Bayern vec o alibijima...
  • Derby
    267
    Samo nek su lopte dobro napumpane
  • Dani Olmić
    222
    Vidim da su za Bayern jako puno ulaznice ostale i da interes nije ogroman ... Iz njemacke sam i znam par clanova bayerna i jos nikad nisam dozivio da je ostalo toliko ulaznica za tekmu LP, i to 6 dana prije haha ... Znaci ako netko ostane bez ulaznica (a bit ce ih puno) onda mogu vjerovatno cak i dan prije preko bayerna nabaviti, naravno ako znaju kojeg clana .. Cak ima ulaznica za sektore pored gostujuceg..

    A kaj je jos zanimljivo jest da i clanovi mogu max. 4 ulaznica kupit preko "Zweitmarkta". A sad je klub svakom clanu ustupio mogucnost da kupi JOS DODATNIH 6 ulaznica, sto zaista dosta o tome govori kolko su bavarci zainteresirani za taj sraz...

    Mozda se i taj "minimalni interes" na njihove igrace prenese pa da to nekako iskoristimo i iznenadimo, ko zna :) :)
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Travnjak na velebnom münchenskom stadionu je u vrlo lošem stanju i Bayern, iako UEFA-in protokol to zahtjeva, nije dopustio da Modri dan prije utakmice na njemu treniraju.Krizy

    Travnjak je loš zadnjih par sezona, a samo ću vam reći da sam u razgovoru s nekim ljudima iz Munchena uoči Eura saznao da tamošnja osoba zadužena za travnjak radi za SATNICU od 500 EURA.
  • mokoxax468
    698
    Mogli bi im uraditi posudbu Sakomana na pola sezone :sweat:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Navodno izgrađen na mjestu gdje je nekad bila močvara.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Tek sad vidim da se liga prvaka igra i četvrtkom
  • javolimtebejako
    1.5k
    samo prvo kolo ako se ne varam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.