• Dani Olmić
    222
    Bio sam davne 2015 al ne blizu BBB-a, tako da iskreno ne znam, inace ne bi pitao
  • Dani Olmić
    222
    Dakle ovako: Za sve vas/nas iz dijaspore:

    Nabavio sam danas 4 ulaznice za Bayern preko prijatelja. On je član Bayerna i ima isto pravo prvokupa (slicno kao i kod Dinama). On mi je svoje podatke dao i onda sam u takozvanom „Zweitmarktu“ kupio 4 ulaznice, blizu BBB.

    Upravo sam baš gledao, ima ih jos vise ulaznica nego prije 3h. Tu ulaze sve ulaznice od kojih odustaju vlasnici godisnje. Znaci sudeci po tome je interes vrlo slab za tu tekmu sto se tice Bavaraca. Bolje za nas :)

    E sad nazalost svaki član moze max. 4 ulaznica kupit. Znaci preporucujem da trazite nekoga ko je član da vam nabavi, inače ce te se morat nadat da ce te dobit neke ulaznice preko „upita“ koji je bio otvoren do danas 17h… ili preko Dinama, ali i tu ce bit tesko…

    Nista ne ide bez poznanstva ili veza nazalost. Ali vidio sam da ima jos dosta ulaznica za sektor odma pored BBB-a.

    NAPADAJTE! IDEMO ZAPLAVIT ALLIANZ ARENU!
  • Ivo86
    52
    Olmić drago mi je da hoćeš pomoć našim ljudima, ali de polako. Vidim da si se nabrijo i hoćeš i tu na prvo gostovanje i u London sa curom. Sve je te ok. Ali ovdje nije službeni kanal BBB, imaš ga na WhatsAppu ili telegramu naprimjer. Saznat ćeš sve na vrijeme di se ljudi nalaze.
    Ako ti je prvo gostovanje, prati ostale kako oni rade, nemoj snimat ili slično, navijaj i uživaj.
    Svako dobro
  • Neron53
    589

    Bbb su tada bojkotirali tekmu.
  • Marcinko
    595
    Zvezda digla vrijednost za 20 milijuna u jednom danu, na stranu novac koji znamo odakle dolazi, ali čisto s operativne strane treba to završiti u jednom dan, svaka čast njihovoj upravi.
  • Dudu9
    812
    Kad imaš para nista nije problem iako za čestitke treba pričekati moze ispasti katastrofa tanka je linija
  • NitkoBitan
    17k
    Zvezda digla vrijednost za 20 milijuna u jednom danuMarcinko

    Vrijednost na TM mozes okacit macki o rep. Vidjet cemo rezultate na terenu.

    Uostalom kaj znaci sto vrijedis +10 milijuna na TM kad ti je taj igrac samo na jednogodisnjoj posudbi?
  • Dani Olmić
    222
    kako su bojkotirali a ja imam par videa kako navijaju na krcatim sektorima …
  • Dani Olmić
    222
    neka ti onda bude drago. Bio sam vec na puno tekmi. A ovo ce bit druga prava gostujuca nakon one. Znam ja dobro kako se trebam ponašat, hvala, al ne brini :)

    I da se ne snima isto mi je poznato, nisam s marsa pao :)
  • NitkoBitan
    17k
    kako su bojkotirali a ja imam par videa kako navijaju na krcatim sektorima …Dani Olmić

    Ne znam koliko si bio tada upoznat sa situacijom oko Dinama i BBBa. Uglavnom tada je gostujuci sektor ispunila (tadasnja) manja frakcija BBBa ("placenici" skloni Mamicu) i naravno vecinom dijaspora. Vrtile su se poznatije pjesme poput "Kako je dobro" jer "kompliciranije" vecina na tribini nije znala.

    Uglavnom navijanje sada u Munchenu ce biti neusporedivo bolje u odnosu na prosli put jer ce iza navijanja stajat grupa, a ne grupica nekih navijaca u pokusaju.

    I da se ne snima isto mi je poznato, nisam s marsa paoDani Olmić

    Ne snima se kada si na tribini u kopu sa ultrasima, u korteu ili nesto slicno tome. Ti ces biti na "susjednom" sektoru tako da slobodno snimi tu i tamo kada navijanje bude na razini (a mozes nam i poslat ovdje snimke :smile: ).
  • Dani Olmić
    222
    Za kolege iz dijaspore, javite se ako ste zainteresirani, dobijem vjerovatno jos 2-4 ulaznica preko Bayerna :)
    Na strani BBB-a. Ne odma pored, ali dosta blizu
    2 sjedala jedan pored drugog
  • Dudu24
    182
    Vidim da navijači Slovana imaju srpske zastave po tribini. Jel bi to trebalo bit zajebano gostovanje? Mislili smo otići tamo na 2 dana, obilazit grad...
  • Neki tip
    21.3k
    Vidim da navijači Slovana imaju srpske zastave po tribini. Jel bi to trebalo bit zajebano gostovanje?Dudu24

    EAWs31x-U0-AA-xmu.jpg

    A gle, ponesi i ti srpsku zastavu pa si od Slovanovih ultrasa siguran, a sad kako ćeš s našima proći... :eyes:
  • dumitrumitu
    1.3k
    Može biti zajebano samo za njih.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Lijepo sam se nasmijao :lol: postoji srpska manjina u Slovackoj od kojih su neki etnicki Slovaci, a drugi sljakeri u tvornicama. Kod njih ultrasi nisu sto su kod nas, ljudi ponosno poziraju za fotografije.
    Jel mozes stavit sliku i koliko je aktualna?
    Nikakvih sukoba niti problema ne ocekujem.

    @Neki tip od kad je ta fotka? Znam da su zabranu dobili prije par godina zbog Kosova i od tada su se procistili..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.