• nemapredaje
    3.2k


    To je sve u par grama.

    Nijedan od tih igrača nije netko za koga možeš reći - e ovaj je top pojačanje, čak ni Pašalić.

    Dinamo si nažalost ne može priuštiti igrače za koje ćemo svi biti sigurni da je instant pojačanje. Zato je primoran kupovati one koji su nekada bili zvijezde u nastajanju pa su zapeli ili su dobri igrači s nekim manama i onda kada im daš priliku ili pokažu nešto ili pokažu da nisu za Dinamo.

    Za ove sve koje si naveo nisam siguran da bi na kraju sezone bili u top 5 igrača Dinama - također isto mislim i za Cordobu, Mbukua, Mmaae. Sve je to isto.

    Morate biti svjesni da su igrači koji će dolaziti u Dinamo - low risk igrači.
  • Eduardo
    19.9k
    HasićDaliban

    Hasić je mali prevarant i molim te ne spominji ga u kontekstu potencijalnog igrača dinama. Ajdin Hasić
  • Laugreano
    2.5k
    Em sto je prevarant,uz to nema ni kvalitete za Dinamo, pa cak ni za Rijeku
  • Daliban
    1.6k
    Nijedan od tih igrača nije netko za koga možeš reći - e ovaj je top pojačanje, čak ni Pašalić.nemapredaje

    Pa dobrim se dijelom slažem, ali bolji su od Mbukua.

    Za ove sve koje si naveo nisam siguran da bi na kraju sezone bili u top 5 igrača Dinama - isto kao i Cordoba, Mbuku, Mmaae.nemapredaje

    Pašalić bi bio, mislim da bi Vidal bio dobar iako ne u top 5.
  • Daliban
    1.6k
    Hasić je mali prevarant i molim te ne spominji ga u kontekstu potencijalnog igrača dinama.Eduardo

    Pa nisam ga nikad ni spomenuo kao potencijalno pojačanje, a svi znaju da sam dao mnogo prijedloga otkad sam ovdje. Poanta je da je bolji od Mbukua.
  • nemapredaje
    3.2k


    Očekujem da će Mbuku isporučiti ono što je Vidović isporučio prošle godine.

    E sada hoće li to biti ispod ili iznad očekivanja,
    ovisi o tome koliko koji pojedinac očekuje :smile:

    Edit: naravno ak taj Mbuku uopće osvanu u Dinamu
  • don
    5.5k
    Poanta je da je bolji od Mbukua.Daliban

    poanta je da MI je bolji od Mbukua*

    ne govori tako samouvjereno u svačije ime, molim te.
  • Nolifer
    8k
    Mislim da je Mbuku bolji od tog prevaranta.
  • Orc123
    7.8k
    Mbuka je top igrac, ako dobi kontinuitet to ce i pokazati....odlican s loptom u nogama, radi presing....bit ce dobar! Sad imamo poduplana krila i nema razloga da ne igramo 433 i to u kontinuitetu. To nam i odgovara najbolje....i tu smo gajili oduvijek....
  • Daliban
    1.6k
    Očekujem da će Mbuku isporučiti ono što je Vidović isporučio prošle godine.

    E sada hoće li to biti ispod ili iznad očekivanja, ovisi o tome koliko koji pojedinac očekuje
    nemapredaje

    Bliže Sosi nego Vidoviću, ali u redu.
  • nemapredaje
    3.2k



    Sada ga pretjeruješ i sam to znaš.
  • Daliban
    1.6k
    Sada ga pretjeruješ i sam to znaš.nemapredaje

    Ma mali je TikTok igrač, vidjet ćeš.

    Primjerice Kuhn koji će igrati protiv nas u LP za Celtic je solidan igrač. Prešao zimus za 3,5m iz Rapida, gledao sam ga u nekoliko navrata za Rapid. Podsjetilo me neki dan na njega kada sam ga gledao protiv Rangersa. Europski igrač koji je u tom cjenovnom rangu bio dostupan zimus i bio bi upgrade na naše tadašnje opcije.
  • penetrisac
    44
    Pašalić je jednodimenzionalan igrač , ima samo to izvlačenje na lijevu nogu , lako je čitljiv i zaustavljiv.Dribling mu praktički nepostoji , brzina mu je ok ali teško može 1 na 1 nekog proći kao recimo Hoxha ili Cordoba.Mbuku je tu puno raznovrsniji , ima više vrsta driblinga i teži je za zaustavit.Uz to sa samo 22 godine ima 160 utakmica u jakoj Ligue 1 i 2 , te u francuskoj repki.Mislim da Mbuku i Pašalić ne stanu u istu rečenicu.
  • Zagi
    7.6k
    3.5m , dragi . Znači nije nam bio dostupan.
    Sam si pisao da tražiš igrače za 1-1.5m eura i da je muka jer im je kvaliteta u rangu cijene, slaba.

    Osnažila se obrana, ostao je Baturina, dobili smo par krila. Više nego očekivano.
  • emilperska
    5.4k
    Malo gužva na poslu pa ne pratim baš aktivno..
    Koliko sam shvatio Mbuku još nije potpisao, imamo još nekih 8h deadline ako ga želimo potpisati za LP?

    A ako 4. i 5. rujna nekog dovedemo, taj može igrati samo HNL?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions