• Mr Anderson
    7.9k
    A ako 4. i 5. rujna nekog dovedemo, taj može igrati samo HNL?emilperska

    Može i kup.:lol:
  • hardek
    2.8k
    Zizi je jučer na Tribini rekao da je Mbuku još jučer bio na liječnikom.
  • dinon7
    849
    Apsolutna glupost bi bila dovesti nekog napadača koji može igrati samo HNL. Za te utakmice koje bi taj frajer igrao, zbilja možemo i koristiti juniore. Ne vidim smisao dovođenja igrača koji će igrati protiv Gorice i Lokomotive.
    Bacanje novca. Totalno nepotrebno
  • CastAway1986
    1.4k
    Mislim da Sportske pišu gluposti i da još jedan napadač neće doći, eventualno Mbuku i to je to..Valjda bi neko ime isplivalo do sada da je blizu Dinama s obzirom da nema još puno vremena..
  • Zagi
    7.6k
    Ma Mbuku je taj napadač. Te glasine o Mbuku i još jednom napadaču su vjerojatno plod previše kiseliša u gemištu sinoć.
  • Laugreano
    2.5k
    Znam da nema sanse za to, ali nebi bilo lose ovog Meitea na posudbu pokupit,da sa Misicem dijeli minutazu
  • Laugreano
    2.5k

    Dobrodošao :smile:
  • tp1997
    262
    Nije li se ovo ispostavilo da je samo patka?
  • Dani Olmić
    222
    Gojak u Rijeci
  • Orc123
    7.8k
    tu se je i sprdavalo s njega ali to je jedan jako ozbiljan igrac! I jos k tome besplatan......dal ce doc ne znam ali to je ozbiljan igrac i to zna svatko tko prati i malo Nizozemsku ligu! Bio bi pun pogodak da se to danas isto zavrsi, cak bolje on nego neka spica jos. Sprdavao se jer kao Indonezijski rep, a decko prosao sve mlade vrste Nizozemske.....
  • Laugreano
    2.5k
    Na visokoj razini je odigrao zadnjih par sezona. Dobro bi nam sigurno dosao, ali indonezijski mediji nasjeli na fake news i danima pisu da dolazi kod nas.
  • Crni86
    3.5k
    pa mislis da bi treci napadac startao protiv celtica ili salzburga pored petka i kuleta? U europi cemo igrat sa jednim napadacem u to sam siguran. Za to su nam sasvim dovoljni kule i petko.

    U HNLu cemo rotirati i onda nam treci napadac upravo i treba za te manje utakmice da nam se neko od prve dvojice ili obojica odmore.

    Nije idealno sta nece biti registriran za europu, ali ionako bi najvise minuta dobio u domacim natjecanjima.
  • Orc123
    7.8k
    jasno, ali takav profil nam bas i fali u momcadi.....steta da nismo gledali u tom smijeru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions