• Mali Zeus
    12.6k
    ↪Mathiasovi Chageri a jbg.. tako je to… oni ce sve pokušat da odu sto dalje u LP, a ne samo da sudjeluju … Samo gledajuci iz perspektive navijaca (ne iz ministra financija) bi bio sretan da takav kaliber dode u klub, ko to ne prizna, taj ne govori istinuDani Olmić

    Kao navijač moraš misliti i na financijsku situaciju kluba bez da si perspektiva ministra. A ona je takva da se takvi igrači ne mogu dovesti. Naravno kad gledaš izolirano da bi dobro došli, ali bacanje para okolo na sve i svašta nas je i dovelo u situaciju di su se trebali gasiti požari otkako su lopovi odjebani iz kluba.
  • nemapredaje
    3.2k
    Možda će nekome zvučati pretjerano, ali Zvezda je sada ono što je Croatia bila krajem devedesetih - državni projekt.

    Kada Vučić kihne, ode Zvezda u kurac.
  • Ludovic IX
    7.2k
    bude im mamić uletio onda
  • sebenico
    552


    Prvo sam morao ići provjeriti da li je ovo istina, ali svaka im čast. Doveli su tri odlična igrača. Izgleda da ćemo oboje dovesti reprezentativce Konga koji su krila s tim da je Silas mašina, a ovaj naš mi ne ulijeva povjerenje. Mislim da smo i mi trebali ići s malo rizika i dovesti još dva-tri igrača. Realno je ovo bio idealan trenutak gdje bi sa dvije pobjede to sve isplatili ali eto...
  • nemapredaje
    3.2k


    A šta ako ne budu tri pobjede i ne isplatimo?

    Nismo mi Zvezda koja je prošle godine utukla 15-20 miliona i niš nije napravila, pa onda ove godine opet zagrabili kod gazde i ajmo još 15-20 miliona.

    Nas bi jedno takvo promašeno ulaganje ugasilo.
  • miro
    4.4k
    Ma to kaj cigani rade nema nikakvog smisla i strašno mi je drago da mi ne idemo tim putem. Kakvih faking 10 milja za bilo kojeg igrača, otkud?

    Treba se bazirat na hrvatskom bazenu i svojoj nogometnoj školi, pa to nadopunjavat RPG-ovima, KTC-ovima i Cordobama
  • Dzoni
    616

    Leeds United 2000-ih, Hajduk sad, Zvezdini neuspjesi prošle godine i svaki mogući turski klub nisu bili dovoljni za vidjet da se tom politikom ne može daleko
  • sebenico
    552


    To je investicija koja sa sobom nosi rizik, ali bez rizika nema ni dobitka. Mislim da smo sada bili u mogućnosti riskirati (financijski smo ulaskom u lp popunili dobar dio budžeta, privlačni smo nekim igračima zbog mogućnosti igranja u lp). Mi moramo napraviti taj dodatni korak kojim bi se približili nekoj srednjom razini europskih klubova, a to znači da svako ljeto možemo platiti 10-15 milijuna eura za transfere.
  • Nino Bule
    13.4k
    Zvezda je politicki protezirana i pumpa se vucicev i ruski novac u taj klub, ne znam zasto bi se itko s njima uspoređivao pogotovo ovako nebulozno s pitanjima "zasto nismo potrosili 15 milijuna eura", pa da ih imamo potrosili bi ih, znam da je to mnogima nevjerovatno ali stvarno postoje glupa pitanja i upadat na teme s "moglo se probat mbapea dovest" razinom pitanja unistava forum, daj bar 20-30 iq poena iskoristite i bar dva put razmislite da li je potreba nesto pisat, to jest pridonosi li upis ičemu korisnom.
  • Keyser Soze
    10k
    da svako ljeto možemo platiti 10-15 milijuna eura za transfere.sebenico

    ahahahahahahahahahahahaha
  • Dani Olmić
    222
    tocno to … bez rizika tesko da se nekaj ozbiljnog moze postic. Usli smo u LP ok… ali da bi se tamo dobro proveli ili si bar neke sanse kolko tolko povecali, se moglo uzet jos 2-3 igraca za oko 8-10 milja recimo.
  • Nino Bule
    13.4k
    se moglo uzet jos 2-3 igraca za oko 8-10 milja recimo.Dani Olmić

    A sta ako se nije moglo jer nemamo taj novac, jel vam to palo napamet ?
  • sebenico
    552


    Ne vidim nijednu povezicu ovih klubova s njima. Kako usporediti Zvezdu s Hajdukom sada? Pa oni su ušli u lp i zaradit će 30-40 milijuna barem, po tm-u su zaradili od transfeta ove godine 25 milijuna, vjerojatno od sponzora i države imaju 20-ak milijuna. Oni ne troše iznad svojih mogućnosti za razliku od Hajduka koji nema nikakve prihode od europe i transfera.
  • Dzoni
    616

    Evo uplati na Dinamov račun tih 8-10 milijuna i za par sati su u Zagrebu Kramarić, Sergio Ramos i Aubameyang
  • sebenico
    552


    Ne znam što je smiješno. Cifre od 10-15 milijuna plaćaju RB Salzburg, Celtic i slični klubovi za jednog igrača, a mi mislimo da ćemo protiv tih klubova za mjesec ili dva biti favoriti i očekivati pobjedu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.