• Marquis Manners
    53
    Evo i Mr.Anderson.
    Ludnica je dakle kompletna.
    Ovaj se iživljava nad ljudima po forumu bez sankcija, a ovaj drugi prijeti nasiljem preko privatnih poruka i onda kad pristaneš da se nađete - odustane.
    Daj mi recite koju robu koristite? Ovo je nešto malo jače na tržištu.
  • Marquis Manners
    53
    Ma treba to ignorirati, taj taliban, daliban kako li se zove...pustite čovjeka neka piše, dok ne vrijeđa, ja se prvi ne slažem s njim.
    Zanimljivo je kako vam svima smeta on, a trpite ovog Optimusa koji redovito svakome tko novi dođe skače po glavi do iznemoglosti i time dodatno upropaštava temu.
    Riješite forumaše kao što je ovaj Anderson i Optimus i biti će kvalitete.
    Kome trebaju takvi likovi?
  • GOAT
    1.2k
    taj taliban, daliban kako li se zoveMarquis Manners

    bekphnqftcb41.jpg
  • Mazalo
    176
    Ovo je tema transferi-rasprave, a ne egomanija - međusobno vređanje. Prestanite se svađati i pišite o transferima, kao u vrtiću jbte..
  • nemapredaje
    3.2k


    Ok jasno mi je da se luđake treba ignorirati ali do kada to ima smisla?

    Kaj ćemo pustiti da oni pišu što žele i koliko žele, a mi sa strane gledati. U kaj će se onda pretvoriti zona?

    To je kao da vidiš kako netko mlati ženu, a drugi ti kaže ma pusti ga, vidiš da nije normalan.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Stvarno si epohalno loš primjer dao, ali ok, ako misliš da činiš uslugu forumu i moderaturi tako kaj jebeš mater čovjeku koji jedva čeka da mu jebeš mater, nastavi
  • Purgeri
    755
    Ima nešto magično u ovoj temi da tako nadahnjuje najporemećenije među nama
  • marcio amoroso
    36.4k
    Zakljucano do daljnjeg
  • deda
    32.5k
    Tema je otvorena.

    Sljedeći koji ne bude pisao o temi tj. upisima već bude spominjao drugog forumaša leti na 15 dana.

    Pratim vas.
  • Marquis Manners
    53
    Nagađa li netko tko bi mogao biti napadač kojeg žrlimo dovesti?
    Nove informacije o Nathanaëlu?
  • Mihaljević
    9.8k
    Imamo dva mlada perspektivna igrača na desnom krilu, ne znam što pričate? Mbuku i Corodba su igračine obojica, u Hrvatskoj ih nema, pa smo morali dalje tražiti. Budući reprezentativci Kolumbije i Konga. Dugo nismo bili ovako popunjeni na desnom krilu, još od Hajrovića i Kadziora.
  • don
    5.5k
    Budući reprezentativci Kolumbije i Konga.Mihaljević

    Mbuku je već reprezentativac
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mbuku nakon što potpiše ide odmah na okupljanje reprezentacije Konga. Znači, upoznat će se s ekipom tek za nekih 8 dana kad se svi skupe i sigurno neće biti u kadru za derbi i Bayern.
  • Zagi
    7.6k
    Nadam se da ovaj dolazak Mbuke znači prelazak iz 352 u 343. Jer ovo sa dvije bukve u napadu , da prostite, ne valja ništ.
    Gotovo nitko u europi ne igra sa dva napadača i za to postoje jako,jako dobri razlozi.
  • Majki2111
    3.1k
    Inter finale LP, Leicester osvojio ligu, Atalanta, Juventus 2015. Ima primjera velikih rezultata u Europi s 2 napadača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions