• dinamozivivjecno
    1.9k
    pa treci mozemo i doma komotno, kao sto smo ih nosili u vecini europskih utakmica u sezoni 19/20 i 20/21.
  • miro
    4.4k
    Ne, doma moramo bit plavi. Dapače, što više tekmi moramo bit plavi, to je naš dres, kao što mi znamo kako izgledaju Arsenal, Celtic ili Borussia, tako moraju i ostali znat da smo mi plavi
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ma jasno kao dan da cemo igrati u plavima i to je ispravno, ali nebi se bunio ni kad bi igrali u trecima jer su po meni bas mrak kombinacija.
  • prefontaine
    316
    Jedno je mrak, cool, moćno, a drugo je tradicija. Trebamo napraviti razliku između toga. Naša boja je plava, i gdje god budemo mogli igrati u svojim prvim dresovima, to mora biti prva opcija. Bez obzira je li treća garnitura ljepša, bolja, ugodnija itd. Te slike obilaze svijet, a svijet mora znati da je dinamo PLAVI!
  • NORTE
    11.4k
    Te slike obilaze svijetprefontaine

    Pišimo povijest u dinamovoj boji, plavoj.


    Po svemu sudeći, u LP sedam utakmica u domaćem dresu i jedan (Slovan) u gostujućem, žutom.Bosskovitz

    Nadam se da će tako i bit.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pa u najvecem preokretu u povijesti kluba smo igrali u 3. dresu i tad se pisalo kako su zagrebacki plavi izbacili mocnog totenhama, ali kuzim tvoju poantu. Blago nama svima kad su nam najvece muke u kojim dresovima cemo igrat, mene vise zanima kad ce se moc patch lige prvaka tiskat na dres :lol:
  • NORTE
    11.4k
    U trećem dresu u Rijeci, dobra odluka.

    S obzirom da je službeni dres vjerujem da je dopušten i u Europi (bez obzira što nije službeni grb) i nadam mu se u Londonu (i Salzburgu) jer tamo dresovi (i to bez sponzora) mogu letit među navijače.
  • Infinity
    16.3k
    Igrala je Atalanta protiv nas u dresu bez sluzbenog grba. Liverpool igra stalno, a mislim da je Roma jedne sezone u Europi forsirala dres bez sluzbenog grba, tj. bio je napravljen kako bi se u Europi igralo u njemu. Zna UEFA da je to sve marketing, ali i tradicija, nece se tek tako u to dirati.
  • xavier
    12k
    S obzirom da je službeni dres vjerujem da je dopušten i u Europi (bez obzira što nije službeni grb)NORTE

    Zašto ne bi bio dopušten? Pa jasno je što UEFA zabranjuje, a alternativni grb sigurno nije jedna od tih stvari.
  • Maxx
    2
    Tiskaju li na proslogodisnjim dresovima psk naprijed, vidim da nema posebno pod opcijama
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    mislim da ne posto su potpisali ugovor sa favbetom
  • Big Daddy
    1.1k
    kad vec imas opciju, kaj ce ti sponzor na dresu?!
  • Bosskovitz
    11.7k
    Zašto ne bi bio dopušten?xavier

    Zaista ne znam, evo. Kaj sve ljudima pada na pamet.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Možda želi da izgleda autentičnije onom kakvog nose igrači?
  • Big Daddy
    1.1k
    ma sve 5, al za mene samo Dinamo, ne trebaju mi nikakvi natpisi, a koji ionako traju jedno vrijeme, a dres je za vjecnost, a i ne trebam nikoga reklamirati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.