• Ivdzo11
    4.2k
    sutra do 23:59
  • BPAM
    87
    Aha, ok
  • don
    5.5k
    Čekaj ako ne potpiše do ponoći ne može igrati LP?BPAM

    može i bit će registriran na vrijeme
  • BPAM
    87
    Shvatio.
  • Daliban
    1.6k
    jebote, nitko ne dovodi igrače preko YT videa, siguran sam da ih nitko iz kluba ni ne gleda. zna se gdje se igrači gledaju, skautiraju i analiziraju. doveden je s razlogom jer su vidjeli nešto u njemu i jer sigurno nije vatrogasno riješenje jer za takvo nešto nema potrebe jer smo dobro pokriveni. e sad, oće li on taj potencijal i to šta su vidili u njemu pokazat u Dinamu je pitanje, isto kao i kod svakog igrača koji dolazi.don

    Eto, ja baš mislim da je vatrogasno rješenje. Treba nam napadač, ali izgleda da nemamo nikakvih dostupnih napadača u tekici pa dovodimo alibi krilo/desetku reda radi. Ajde barem da je neko ekspanzivno i uzbudljivo krilo ala Cordoba, to sam i sam zagovarao jer se slažem da smo na krilima i dalje relativno limitirani, ali ovaj tip će biti samo prolaznik ala Kaneko i Sosa.

    I Vidović je bio prolaznik, ali ne spada ni na koji način u istu kategoriju (ne spadaju ni Kaneko i Sosa, ali razumijemo se) jer je ipak bio teški španer. Mi ove godine kao pojačanje za LP dovodimo za nekoliko klasa lošijeg igrača od Vidovića (koji je btw. i mogao igrati lažnu devetku ako ništa drugo). Uz dužno poštovanje svima, meni to nije normalno.

    Kompilacije su loše. Odvrtih na brzinu par utakmica preko Footballie jer sam imao otvoreno pošto me jedan zonaš tražio link na stranicu da ga i sam pogleda, zaključak je da ni u tih par utakmica nema puno za vidjeti. Odgledat ću još nekoliko preko ove reprezentativne pauze, trenutno gledam Tribinu, a i trebala mi je pauza od tog francuskog drugoligaškog nogometa. Ne znam što mi treba da se upuštam u takve torture. Volio bih da svi koji misle da je tamo lako pronaći pojačanje za Dinamo pogledaju nekoliko utakmica i jave mi dojam.

    Uvijek ću biti za domaće dečke ako stranci koji dolaze ne donose ekstra kvalitetu. Meni je smiješno, a da budem iskren i uvredljivo, da poklanjamo Crnce, Rukavine, šaljemo na posudbe Majiće i otpisujemo Košćeviće da bismo dovodili ovakve strance i njima oživljavali karijere. Ovdje bih se mogao nadovezati i po pitanju ovih žnj Brazilaca i ostalih stranaca (raznoraznih Arapa, Slovenaca i Latvijaca ili čega već) koje dovodimo u svoje mlade uzraste umjesto da razvijamo domaće igrače, ali rekao sam dovoljno i bez toga.
  • don
    5.5k
    Eto, ja baš mislim da je vatrogasno rješenje. Treba nam napadač, ali izgleda da nemamo nikakvih dostupnih napadača u tekici pa dovodimo alibi krilo/desetku reda radi.Daliban

    ne, nije. Za Mbukua se ne zna od jučer i u "tekici" kako ti kažes je od davno.

    Kompilacije su loše. Odvrtih na brzinu par utakmica preko Footballie jer sam imao otvoreno pošto me jedan zonaš tražio link na stranicu da ga i sam pogleda, zaključak je da ni u tih par utakmica nema puno za vidjeti. Odgledat ću još nekoliko preko ove reprezentativne pauze, trenutno gledam Tribinu, a i trebala mi je pauza od tog francuskog drugoligaškog nogometa. Ne znam što mi treba da se upuštam u takve torture. Volio bih da svi koji misle da je tamo lako pronaći pojačanje za Dinamo pogledaju nekoliko utakmica i jave mi dojam.Daliban

    A gledao si cijele utakmice ili si odvrtio na brzinu sažetke? Ako si gledao cijele utakmice, napiši mi u inbox odmah sve dojmove sa utakmica, ne samo Mbukua i ja ću ih pogledat večeras odmah pa da vidimo jesi iskren ili trubiš samo po ytu.

    Uvijek ću biti za domaće dečke ako stranci koji dolaze ne donose ekstra kvalitetu. Meni je smiješno, a da budem iskren i uvredljivo, da poklanjamo Crnce, Rukavine, šaljemo na posudbe Majiće i otpisujemo Košćeviće da bismo dovodili ovakve strance i njima oživljavali karijere.Daliban

    ma znam da ćeš uvijek bit za domaće sa žnj kvalitetom ala Koščevića koji i kad je dobio priliku u seniorima je izgledao kao da je promašio sport. :up: (ništa protiv njega već kad tako lako ocjenjuješ strane igrače, ocjeni i domaće tako, možeš i Majića u Gorici, po onome šta sam gledao, dao bi ga nekome besplatno, ali naravno da ne bi jer ne određujem tako lako tko je za mene dobar, a tko loš igrač)
  • Daliban
    1.6k
    A gledao si cijele utakmice ili si odvrtio na brzinu sažetke?don

    Gledao sam utakmice, ali nisam ga gledao u fazi obrane. Premotavao sam na njihov posjed da vidim kako se kreće i kakav je kad dobije loptu.

    ma znam da ćeš uvijek bit za domaće sa žnj kvalitetom ala Koščevića koji i kad je dobio priliku u seniorima je izgledao kao da je promašio sport. :up:don

    Oprosti, ali kakvu je priliku dobio? 20 minuta protiv Rudeša?
  • don
    5.5k
    Oprosti, ali kakvu je priliku dobio? 20 minuta protiv Rudeša?Daliban

    da, običan škart od igrača, kao i Majić.

    (samo ocjenjujem igrače po uzoru na tvoj stil.. u tim minutam koji su igrali gledao sam kretnju, razumijevanje igre, postavljanje, defanzivne odgovornosti... i činjenica da u toj nebitnoj utakmici u kojoj je igralo podosta juniora nije mogao dobiti više minuta je zabrinjavajuća)
  • Daliban
    1.6k
    da, običan škart od igrača, kao i Majić.

    (samo ocjenjujem igrače po uzoru na tvoj stil.. u tim minutam koji su igrali gledao sam kretnju, razumijevanje igre, postavljanje, defanzivne odgovornosti... i činjenica da u toj nebitnoj utakmici nije mogao dobiti više minuta je zabrinjavajuća)
    don

    Imaš jako bezobrazan stav prema našim dečkima i ne mislim nastavljati ovaj razgovor. Zaključit ću samo time da smo bolje krilo od ovog Mbukua mogli besplatno naći i u Bosni.
  • don
    5.5k
    Imaš jako bezobrazan stav prema našim dečkima i ne mislim nastavljati ovaj razgovor. Zaključit ću samo time da smo bolje krilo od ovog Mbukua mogli besplatno naći i u Bosni.Daliban

    taj stav je bio ironičan ako nisi shvatio i opet ponavljam, po uzoru na tebe i kako si ocijenio igrača 5 minuta nakon vijesti da dolazi. Naravno da ne mislim to za spomenute igrače.

    Zaključit ću samo time da smo bolje krilo od ovog Mbukua mogli besplatno naći i u Bosni.Daliban

    zaključit ćemo da smo zahvalni jer ti ne biraš ništa, već ljudi stručni za to.
  • hardek
    2.8k
    Dat ću dečku šansu iako izgleda suspektno po highlightsima. Ono što me više zabrinjava je pozicija koju igra, dečko je 10-tka ili krilo. Na 10 imamo Baturinu, Stojkovića i Kača a na krilima Pjacu, Hoxhu, Cordobu, Špikića + Stojke i Kač koji mogu pokrit.

    Znači dovodimo igrača na najbolje popunjenim pozicijama a ostaje nam rupa na 6 i napadač. Eto to je mojih 5 centi o ovom transferu
  • Marquis Manners
    53
    Da je po ovome nama bi krila bila Menalo- Marin, stoperski par Perić- B.Šutalo
    Špica Deni Jurić.
    Bekovi Ristovski s 45 godina i Štefulj.
    Vratio bi on Antolića i dao mu kapetansku traku.
    Pa da Rukavina.
    Tip bi doveo u Dinamo svakoga kome je prezime na ić i koji vikne Dinamo svetinja.
    Naši dećki kaj nee? Zbog takvih smo imali prošlu sezonu najgoru u tko zna koliko vremena, da ne koliko su nam te terabatine izvukle novca.
    Strašno što ljudi lupaju.
  • Izet Hajrović
    2k
    Eto, ja baš mislim da je vatrogasno rješenje.Daliban

    Iako sam i dalje stava da nam je Mbuku nepotreban, sigurno je da nije vatrogasno rješenje i da je dobro skautiran. Naime, Instagram stranica "dinamo.split" još je 3.8. objavila story na kojem se nalazi Mbuku sa zamagljenom glavom, a jučer su objavili kompletnu fotografiju kao dokaz i najavljivali su ga kroz story-e nekoliko puta. Vidjet ćemo kako će ispasti, ali mišljenja sam da je situacija Brodić-Mbuku kadrovski loše odrađena, nadam se da sam u krivu i da će vrijeme to pokazati.
  • NitkoBitan
    17k
    Mislim da ima nesto u tom Mbuku, nije bezveze bio u mladim reprezentacijama Francuske i vrijedio kao "klinac" 9m na TM. Moze lijevo, moze desno i na desetku... na Jakiru je da odredi gdje mu je potreban i gdje pokazuje maksimalan potencijal.

    Malo ruzno zvuci da je otpisan u Augsburgu od strane trenera, al otpisan je bio i RPG u Nantesu tako da... drzimo fige da se pokaze.

    Vjerujem da je dobar igrac, ali da... ne znam sto se pokusalo dovodenjem njega. Spicu bas i nije igrao. Ali kazem, ako se pokaze na krilu onda neka tamo i igra, a Pjaca i Hoxha mogu solidno odradit navalu (i jedan i drugi igrali tu poziciju tijekom karijere).
  • Omake
    2.5k
    Zanima me kako bi ovaj thread reagirao da imamo situaciju kao Napoli. Npr da je Jakir posudio Petkovića,, a potrošio dva ili tri milijuna na Bilbiju haha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions