• CastAway1986
    1.4k
    Mbuku vise igrao lani desno nego lijevo..Možda je to znak da ćemo Pjacu manje viđati na desnom krilu
  • dinon7
    849
    Ja bi vise volio vidjeti Pjacu u ulozi drugog napadača nego desnog WB. Po meni je on tamo neuspjeli eksperiment i po njegovoj izjavi sto sam mogao zaključiti, da je i sam svjestan da se tamo bas i ne snalazi. Jednostavno Marko ne daje sve ono sto može na toj poziciji. Petko/Pjaca s dva dobra WB-a zvuci jako dobro po meni
  • Izet Hajrović
    2k
    to je moje mišljenje, svaka ozbiljna ekipa s toliko utakmica mora imati 3 klasična napadača. Ako se Mbuku dovodi da bude 3. napadač, onda je bolja opcija Dogan što pak ne znači da Mbuku nije odlično krilo u što isto sumnjam, ali u ovom trenutku nam ta pozicija nije potrebna. Među navijačima ima svakakvih mišljenja, samo u nekoliko zadnjih postova čitam da bi neki Pjacu na lijevom krilu, neki na desnom krilu, neki na desetki, neki u špici, mazač palačinki ga vidi na desnom wing beku. Svega ima, moje je mišljenje da igrače treba staviti na njihove prirodne pozicije u neku standardnu formaciju pa neka igraju najbolji. Ok, imaš u špici Petkovića i Kulenovića u formi. Neka Petko počne utakmicu, a Kule završi kao super sub ili ako se lovi rezultat neka igraju obojica. Svakako, 3. napadača moraš imati i to mi je prvi minus kod Marića.
  • Marcinko
    595
    svaka ozbiljna ekipa s toliko utakmica mora imati 3 klasična napadača.Izet Hajrović

    City, Bayern, Arsneal, Real nisu ozbilje ekipe, ok. Tvoje mišljenje, imaš pravo na njega.
  • Marquis Manners
    53
    Nathanaëla sam sponinjao davno u topicu " koga bi voljeli vidjeti u Dinamu ".
    Desno krilo, eksplozivniji od Cordobe, ne daje puno golova, ali puno gura špice u priliku, puno proboja i ubačaja.
    Jedan od glavnih navalnih igrača SE-a.
    Igrač koji je bolji kd Cordobe za barem tri klase.
    Klasno pojačanje za ligu prvaka.
    Ako imamo pravo da ga kupimo za 2 mil eura, onda je Augsburg izgubio minimalno 4 mil eura u startu.
    Nestvarno da je Nathanaël u Dinamu, a još nestvarnije da ga mogu kupiti za 2 mil eura.
    Ako bude sve u redu ( bez povreda, da je u glavi sve ok ), igrač kojeg Dinamo može prodsti za 10 mil eura bez problema.
  • Crni86
    3.5k
    Di nam je Mbuku, nadam se da cemo sve stic prije roka za registraciju za LP.
  • Chempers
    115
    Trebalo je dovesti bar još jednog veznjaka. Ušao si u tu LP, svakom je jasno da postoje neke problematične pozicije a ti dovodis nekakvog krajnje sumnjivog napadača..Ok, Baturina, Petko ostali, Pjaca i Mmaae ozbiljna pojačanja, Cordoba zanimljiv lik..Ne može se reći da se nije dobro radilo, dapače neopisivo bolje od prošlih par prijelaznih rokova ali šteta je da se nije išlo na još jednog kvalitetnog zadnjeg veznog ili možda tog nesretnog lijevog beka kojeg i dalje krpamo.
  • Izet Hajrović
    2k
    ne treba izvlačiti riječi iz konteksta. Stalno smo do sad imali 3 napadača gdje nam je i taj 3. bio izrazito važan. Od Budimira do Brodića/Kulenovića pa i Emrelija ako baš hoćeš koji je isto zabio neke važne golove. Samo ne želim da se dovedemo u situaciju da nam krilo mora igrati špicu, to ne bi dobro funkcioniralo, a i bezveze bismo trošili igrača na toj poziciji. Neki kontinuitet pozicija mora postojati, ako ništa drugo, onda zbog uigranosti.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ljudi mi smo bas ufurani da je Mbuku napadac i dovede Kao isti. Mislim da nije ,nego da je dovede bas onako kako j Maric jednom prilikom izjavio. Nasa jedina sansa dovesti igraca iz petice je da ga dovedemo kad mu ne ide ili se nije uklopio u Novi klub a ima potencijala i mozemo mu ozivit karijeru. Mlad je i moze se na njemu i zaraditi ako se pokaze Kao pojacanje . Nadao sam se konkurenciju misicu ili zamjeni za njega. Ovo nekoliko Kola sto je selahi na klupi u rijeci bio sam siguran da je on taj. Jbg
  • Droljo
    8k
    Dečko je tamnoputi crnac i kod mene prolazi. A sada treba polako stati sa tamnoputim crncima jer ih imamo dovoljno. Idemo dalje...
  • Daliban
    1.6k
    Meni ovaj Mbuku djeluje lošije od Bambe. Ugrubo ta neka razina.
  • Facke
    3.6k
    Decko jos nije odigral minuti i eto , po ko zna teri put, se unaprijed sere po igracu. Cemu? Srale se i po Hoxhe, Torrenteu, Mmaeeu. Pitam vas cemu decki? Kakve te logike ima? Pa dajte mu priliku. Pogledajte kak bude igral za nas. On v napadu moze igrati svaku poziciji. Leve , desne, napad, iza spice. Pricekajte male.
  • ibro1986
    150
    svaka čast na ovom komentaru :clap:
  • don
    5.5k
    Meni ovaj Mbuku djeluje lošije od Bambe. Ugrubo ta neka razinaDaliban

    da i statistika i CV im je sličan, zar ne?

    jebote, nitko ne dovodi igrače preko YT videa, siguran sam da ih nitko iz kluba ni ne gleda. zna se gdje se igrači gledaju, skautiraju i analiziraju. doveden je s razlogom jer su vidjeli nešto u njemu i jer sigurno nije vatrogasno riješenje jer za takvo nešto nema potrebe jer smo dobro pokriveni. e sad, oće li on taj potencijal i to šta su vidili u njemu pokazat u Dinamu je pitanje, isto kao i kod svakog igrača koji dolazi.
  • BPAM
    87
    Čekaj ako ne potpiše do ponoći ne može igrati LP?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions