• nemapredaje
    3.2k


    Upravo to.

    Ja sam od njega očekivao tipičnog južnoameričkog napadača/krilo - ide uvijek i samo jedan na jedan, pada na pod kod svakog kontakta, širi ruke kad mu nije po volji, prešetava se kad je lopta kod protivnika itd.

    A dobili smo sve suprotno. Uvjeren sam da će izrasti u vrhunskog igrača
  • Dani Olmić
    222
    Kaj mislite da je sa Mbuku-om (ako se zavrsi) okoncan PR?
  • scooniepenn
    3.3k

    Slažemo se. Osobno imam jako dobar osjećaj što se tiče Cordobe i vjerujem da bi već do kraja sezone mogao eksplodirati.
  • dinon7
    849
    Cordoba će biti jedan od rijetkih stranaca kojeg ćemo razviti i proslijediti dalje za velike novce. Taj dečko ima strašan potencijal. Uvjeren sam da će njegova epizoda u Dinamu biti uspješna
  • ibro1986
    150
    oce ga uspjet registrirat za ligu prvaka?
  • Daliban
    1.6k
    Cordobina je kompilacija barem pokazivala neke znakove. Bila je li-la, ali dosta je na sve utjecalo i što je kolumbijska liga pa je to ostavljalo upitnike. Mbukuova kompilacija je loša, a u njegovom slučaju ipak znamo što gledamo. Nema snagu, nema brzinu, nema eksplozivnost. Izgleda da mu je najbolja karakteristika proigravanje, a najbolja pozicija nekakva desetka, ali i taj zadnji pas u highlightsima nerijetko nije baš idealno kalibriran.

    Ne bih previše važnosti pridavao mladim selekcijama jer je moguće da je imao rani pubertet i to ga je u mlađim uzrastima dobrim dijelom nosilo. Osim što je rano krenuo u seniorski nogomet u Francuskoj, nije da se je igdje nametnuo. Otišao je besplatno u Augsburg nakon što mu je vrijednost već počela pošteno opadati u Reimsu, a onda na posudbu u drugu francusku i sada k nama.

    Nije napadač ili nekakva lažna devetka. Eventualno na silu može biti poguran na krilo, što je dobrim dijelom i igrao sudeći po ovim statističkim sajtovima, ali da budemo iskreni nema brzinu i eksplozivnost za krilo. Eventualno desetka, što se vidi i po highlightsima, ali mi smo na toj poziciji pokriveni i sudeći po highlightsima ovaj dečko nema što tražiti pored Baturine, Stojkovića i Kačavende. Može se eventualno boriti s Vrbom koji je izlazni junior, ali i za Vrbu bi najbolje bilo da ode na razvojnu posudbu ove sezone jer će teško do minuta kod nas.

    Ako uhvatim volje i vremena mogu pogledati koju utakmicu Mbukua i donijeti sud koji nadilazi highlightse, ali kako već rekoh jednom zonašu privatno - da ne dovodimo ovog malog ja bih njegove highlightse ugasio nakon 30 sekundi koliko su loši. Ako je to najbolje od njega, onda bolje da ni ne vidim najgore.
  • badjibadara
    3.1k
    Highlightsi su stvarno odron, losije je imao samo Joaquin Sosa, a taj je bas kriminalan igrac bio.

    No puno toga je i u montazi. Gledao sam jednom prilikom utakmicu bundeslige uzivo, treca, cetvrta najgora koju sam ikada gledao. Poslije na sazecima sve prsti od akcije.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Uopće me ne zanima kakav je Mbuku s obzirom da je posudba + je na poziciji gdje već imamo igrača pa i da je otpad nećemo to osjetit

    Meni je veći problem kaj sad nema sumnje da je puštanje Brodića bila vrlo naivna greška
  • Daliban
    1.6k
    Highlightsi su stvarno odron, losije je imao samo Joaquin Sosa, a taj je bas kriminalan igrac bio.

    No puno toga je i u montazi. Gledao sam jednom prilikom utakmicu bundeslige uzivo, treca, cetvrta najgora koju sam ikada gledao. Poslije na sazecima sve prsti od akcije.
    badjibadara

    Le Talent je prilično opsežan kanal. Ako ima materijala, kompilacija će se razvuči na preko 10 minuta. Sumnjam da je mnogo toga propušteno za tu sezonu na kojoj je kompilacija rađena.
  • CastAway1986
    1.4k
    Da li je netko pratio Benkovica u Turskoj? Igramo na tri fronta nerijetko s trojicom nazad i s obzirom na ozlijede Perkovica i Perića , ima li smisla potpisati ga ?!Dojma sam da Jakir još i nema neko povjerenje u Torrentea
  • Daliban
    1.6k
    Jasno, ali u tom kontekstu se ovaj deal i kritizira. Mislim da smo svi očekivali pojačanje za LP.
  • Daliban
    1.6k
    Treba nam brži stoper.
  • CastAway1986
    1.4k
    Mogu se složiti s tobom a da li si pratio Filipa u Trabzonu i u kakvoj formi se čini?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions