• Infinity
    16.3k
    Koji dio o biranju rijeci ti nije jasan?
  • Dinaminjo
    929


    Jadan komemtator na Areni
  • Paggini
    19.6k
    I Cordoba je mnogima bio neka nasumična kolumbijska taraba pa se sad pokazuje kao jako dobar potez uprave, koji će kroz sezonu pokazati se kao vjerojatno izvrstan potez uprave, pa sačuvajte malo sud prije nego novog momka vidimo.
  • tp1997
    262
    Ja se nadam da će se Cordoba ispostaviti odličnim, no za sada rekao bih da je samo solidan. Ima brzinu i fizikalije, dobro se kreće i bez lopte, no više od toga nismo još imali prilike vidjeti, za sada. Vidjet ćemo kakav će biti kad se potpuno uigra.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ispast će sigurno odličan jer je mlad, tek je došao na drugi kontinent, totalno drugačiji stil igre i tereni...može samo biti bolji i biti će
  • Big Daddy
    1.1k
    Cordoba ce biti top pojacanje, kad suigraci jos nauce njegove kretnje i u kojem mu trenutku i na koji nacin uputiti loptu, bit ce to ludilo. Jer stalno trazi loptu i ide okomito prema golu, za razliku od npr. Petka koji bi se uvijek jos malo igrao.
  • Crni86
    3.5k
    Jer stalno trazi loptu i ide okomito prema goluBig Daddy

    Bas zato ce odlicno suradivat s petkom.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ako Mbuku stvarno potpise treba reći da odavno nitko nije došao s boljom biografijom što se mlađih reprezentativnih uzrasta tiče i to jedne velesile kao što je Francuska ..On tamo nije no name igrač, bio je drugi strijelac U-17 svjetskog prvenstva i igrao je s nekim velikim zvijezdama na čelu s Camavingom..Otkad to Dinamu ne valja igrač koji ima 80 nastupa u francuskoj Ligue 1? Istina nije se snašao u Njemackoj ali nije se snašao ni RPG pa nam je klasa , nije uzalud vrijedio 9M prije par sezona ..Lani je na posudbi u St. Etiennu bio važan faktor ekipe koja je izborila povratak natrag u prvu ligu I koliko vidim tamosnji navijači ga odreda hvale ..Dajte igraču šansu pa onda pljujte ili hvalite
  • Big Daddy
    1.1k
    Odlicno. Isto kao ovaj novi Francuz iz Augsburga
  • tp1997
    262
    U Mbukua sam sklon vjerovati čisto jer se na isti način moglo sumnjati u RPGov "CV", pa je ispao zvijer samo takva. Vjerujem da Marić zna prepoznati igrača, pogotovo jer mu je, kako je i sam natuknuo, francusko tržište specijalnost.
  • ibro1986
    150
    je li potvrđeno da Mbuku dolazi?
  • Big Daddy
    1.1k
    Nije, ali mislim da je to sigurno jer su bas svi objavili.
  • scooniepenn
    3.3k

    A bome nije ni Stojković. Ako bude zdrav od Stojka se očekuje da preuzme iduće ljeto Baturininu poziciju.
  • scooniepenn
    3.3k

    Dečko do sada izgleda iznad svih očekivanja. Uz sve navedene atribute ima odličnu kombinatoriku i miran pas, tako da stvarno ne znam imajući sve okolnosti u vidu što je navijač Dinama više mogao očekivati od Cordobe u ovom trenutku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions