• Noel
    6k
    Mbuku je Kaneko priča. Odradit će ovu sezonu na posudbi možda i imat koji bljesak al to je to. Daj Bože da se varam ..
  • Crni86
    3.5k
    mbuku je mladi, ima iskustvo francuske mlade repke u dosta solidnoj konkurenciji, ima iskustvo francuske i njemacke prve lige.

    Suludo je usporedivat kaneka i mbukua. Ali ja ne znam koje uvau ime bi doslo da bude 3. npadac. Jednostavno ovo su igraci koje mi trazimo, sa greskom nekom koju cemo pokusat ispravit. Mlad je jos i ima vremena da ispravi neke stvari.

    Maric je do sada imao fino oko za francuze pa samo neka tako i nastavi.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    dobijes igraca s ucinkom, ali na kraju mislis da mozes bolje i ne kosta te nista? :grin:
    Meni je to ok, popunjavanje kadra bezbolnim posudbama i ako je prava stvar lagani otkup, ako nije, a Boze moj prekine se posudba na zimu i trazimo dalje.
    Ne smijemo zaboravit da mi trazimo igrace rotacije, a to je skakljivo za odabrat, potencijal, trenutna kvaliteta, minutaza, placa..
    Samo jedna stvar.. izvor je SN :lol:
  • don
    5.6k
    njegova statistika sa svjetskog prvenstva za mlade:

    IMG-3114.jpg
  • recikaj86
    353
    Kako uopće može biti velika greška ako još ni sekunde nije zaigrao za Dinamo :rofl:
  • mokoxax468
    698
    Ako je u pitanju posudba s mogućnosti otkupa, meni je to sasvim ok za nominalno trećeg napadača. Kao i Kaneko. Isprobaš, vidiš da li ti je dovoljno dobar. Ako je, super, otkupiš ga. Ako nije, hvala na pomoći. Bolje mi je i to nego juriti sada u kupovinu nekoga u zadnji trenutak
  • Crni86
    3.5k
    jesi gledao utakmicu protiv gorice? Pa sam se poigravao sa obranom gorice.

    Pa normalno da se decko treba prilagoditi i uigrat. Al svatko tko prati nogomer vidio je da ima nesto u tom decku. I jucer je unio zivosti u nasu igru. Izbacuje 1vs1 koga zeli. Zeljan dokazivanja. Ima karakteristike koje nam nedostaju. Unio zivost i ulaskom protiv azera.

    Ne kuzim kaj si ti ocekivao, da ce bit odmah robben ili?
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ma kakvi, Robben isto ne valja, ima samo lijevu
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mene je kod Cordobe najvise iznenadila precizna promjena strane, doduse, mozda je dojam pojacan Pjacinim bacanjem u bunar 3 lopte kod jednostavne promjene strane.. :joke:
  • Crni86
    3.5k
    strasno… od zatisja na ovoj temi do toga da nakon jucer opet vise nitko ne valja.

    Sta bi tek bilo da smo izgubili
  • Dani Olmić
    222
    gledao sam protiv gorice i to uzivo… prvo treba rec da gorica ne bi trebala bit mjerilo… a drugo treba navest da je logicno da igrac koji tek dode se pokusa dokazat kolko je to moguce… ali naziv ‚top igrac’ si prvo moras zasluzit… ne ide to tako kroz par dana „samo“ zato sto se bori i pokusava nesto a u biti nije uspio jos konkretnog napravit
  • Dani Olmić
    222
    Usporedba random desnog krila sa jednim Robben-om je stvarno mudra
  • Crni86
    3.5k
    za nase pojmove i nasa krila je cordoba top igrac.

    Ma dobro asist, precka protiv gorice, nakon njegovog suta kule zabija gol azerima za 3:0. Promjenio ritam protiv rijeke. Slazem se, nije nista konkretno pridonio.
  • Laugreano
    2.5k

    Evo i golovi s tog prvenstva
  • Ivdzo11
    4.2k
    Kako doznajemo, Mbuku je trenutačno na putu prema Zagrebu, u Maksimiru ga već strpljivo očekuju. Jasno, Mbuku će prvo odraditi liječničke preglede, a onda doći na posudbu do kraja aktualne sezone. Dinamo će u ovom slučaju imati pravo prvokupa, pa ga od Augsburga moći otkupiti za 2 milijuna eura. (Tironi)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions