• hardek
    2.8k
    Bacio oko na ovog Mbukua neki dan kad je izašao prvi članak, i na veliku žalost većine foruma bliže sam Dalibanovoj strani. Čudan profil igrača, nit je nešto brz, nit je nešto jak, malo je nekako i šlampav. Neznam, vidjet ćemo... imao je tih nastupa za mlađe repke pa valjda ima nešto u njemu što ja ne vidim

    Više bi volio da smo doveli nekog klasičnog napadača nego ovog eto.
  • GOAT
    1.2k
    Zabio 20 golova u mladim francuskim uzrastima.Laugreano

    Bas evo gledam te njihove mlade repke i u kojem sastavu je igrao, a ovo su mu bili suigraci tokom godina

    Badiashile Rutter Meslier Saliba Nianzou Camavinga

    Ako moze pola njihove kvalitete nama pruziti bit ce odlicno
  • Daliban
    1.6k
    Ali igrat će cijelu sezonu u juniorima. Imamo 4 beka na lageru, a vraćaju se i Moha i Perković. Dodaj na to da u 352 uglavnom igramo sa krilima na bočnim pozicijama. Jednostavno neće dobiti minute jer je klinac.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Velika greška sportskog direktora, ovakav igrač nam ne treba.
  • Dani Olmić
    222
    tocno to sam i ja mislio kad sam gledao… nekako mi djeluje „smotano“ malo… bojim se kad da udari malo jaci vjetar da ce ga odnjet s noge
  • Zagi
    7.6k

    To bi bilo kontra onoga kaj je SD pričao i velika greška.
    Ne vjerujem da će tako ispasti.
  • Crni86
    3.5k
    Koliko sam ja ispratio mbuku je bio talent sto se i vidi po statistici u francuskim mladim uzrastima i odigrao je dobru sezonu u reimsu, al se zajebo sa odlaskom u augsburg.

    Meni djeluje zanimljivo i nezgodno za protivnike. Veliki plus je kaj je lijevak, a moze pokrit i desno krilo i spicu. Ne znam kog ste i kaj ste vi ocekivali, ali odmah je receno da to nece biti uvau ime. Po meni ovo moze ispast vrlo dobro za nas ak Mbukua vratimo na stare staze i ozivimo mu karijeru. Mogli bi dobit paklenog igraca. Nama fali upravo ovakvih vizljastih igraca koji 1vs1 mogu probit koga god zele.

    Sjetimo se kaj se o cordobi pricalo kad je dolazio i o njegovim yt isječcima, bilo je isto jako puno skeptika i to vrlo vjerojatno isti oni koji su i danas skepticni po pitanju Mbukua. A svi smo nakon prvog ulaska za nas vidjeli da je cordoba top igrac.
  • hardek
    2.8k
    Ja sam pred utakmicu s Goricom rekao da ako tamo Pavić i Mikić neće startati, ne treba ih ni očekivat ove sezone osim u kupu protiv nizeligasa.

    Očito je Pavić neki rubni rotacijski igrač, a Mikić nije ni u planu jer nema drugog razloga za to što jučer nije bio na klupi sa onoliko ozljeda u obrani. Mikić će odigrati tekme protiv Trnja i Banjola i ostatak juniori...

    Vrba mora na posudbu jer on minute ove polusezone vidjet neće
  • Izet Hajrović
    2k
    sve to stoji, ali on nije napadač i kao takav nam ne treba jer smo popunjeni na krilnim pozicijama. Nekako ne vjerujem da Špikić negdje ide, a nama treba napadač odlaskom Brodića.
  • Daliban
    1.6k
    Mikić je ovaj vikend igrao juniore i napustio teren u prvom dijelu. Valjda neka ozljedica, nadam se da nije niš ozbiljno. Slažem se s tobom da je trebao biti u rosteru za Rijeku ako već nismo imali bekova. Isto vrijedi i za Oliverasa, ne znam zašto smo ga u suprotnom dovodili. Slažem se i za Vrbu, definitivno posudba.
  • Zagi
    7.6k
    Ne znam, ja nisam očekivao minute za Mikića dok se uigravalo ekipu za playoff i mislim da to nije nikakav indikator za njegovu minutažu ove sezone.
  • Orc123
    7.8k
    Polivalentan igrac koji pokriva sve napadacke pozicije, koji ima fin dribling, iako sitan ima dobar duel, ogroman talent bio a i ima 22g, dolazi na posudbu i takav igrac ne moze biti nikako promasaj! Ne bude dobar? Vracas ga natrag a ne ko Jurica, Stefulja, Drmica i slicne....pijavice....
    Sad je sve na Jakiru jer ima ekipu za 433 i to ozbiljnu ekipu a ne forsanje radi Kuleta i Petka 352, pogotovo ne protiv jacih ekipa....Maric napravio svoje, sad je na Jakiru da ne izmislja toplu vodu!
  • E46
    634
    A sto nam treba, Dario Spikic?
  • Dani Olmić
    222
    rekli su dosta njih na temelju yt videa da … Al sta je sad Cordoba to tocno napravio u ovih 5 tekmi u kojima je zaigrao? To su bili sasvim solidni nastupi sa puno trke i borbenosti… al ne slazem se s tim da vec mozes rec da je „top igrac“…
    Da bi ga se tako moglo nazvat treba jos pricekat, jos je zelen… jos nikaj konkretnog nije pokazao, niti je zabio gol niti je imao neku akciju za koju bi reko „wow“. Desna noga skoro pa ne postoji. A kod 1v1 ima tu isto dosta prostora prema naprijed, tako da treba polako.

    Sto se moze izdvojit je da je uporan, brz, borben i ima vrucu juznoamericku krv, sto ga sigurno jos ne pravi „top igracem“. Mene on osobno jos nije potpuno odusevio
  • Crni86
    3.5k
    sve ovisi koji su planovi trenera u kojoj cemo formaciji najcesce igrati. Nemojmo se zavarati to kaj smo 4 tekme odigrali sa 2 napadaca da ce nam to biti primarna formacija. Goricu i sibenik je bilo logicno napast sa 2 napadaca, na kraju krajeva protiv gorice 3 iza je bio jedini nacin da si sacuvas bekove i malo ih odmoris. Jucer bi istrcali sa 4 iza da smo imali zdrave bekove.

    Uvjeren sam da cemo u tezim utakmicama igrati sa 4 iza kako bi i jucer istrcali kada bi nam bekovi bili zdravi. A one manje tekme u hnlu di se svi brane bunkerima protiv nas cemo igrat sa 3 iza. Samim time protiv gorice, sibenika i sl. Spicu mogu odigrat i mbuku, pjaca i hoxha.

    Rpg je bio desni bek, pa smo sad svi sretni kaj mu je primarna pozicija cak lijevi bek a moze odigrati i desnog stopera. Super je imati takve igrace u rotaciji. Pa evo i najbolji primjer nacho iz reala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions