• Laugreano
    2.5k
    Zabio 20 golova u mladim francuskim uzrastima. Ima solidne 2 sezone u francuskoj 1.ligi . Sa 19 godina vrijedio 9m. Dolazi na posudbu, i ako se pokaze za moguci otkup od oko 2m, i ima samo 22 god. Kako to moze bit nepotrebna kupnja?
  • Dani Olmić
    222
    kazem, moguce je da se ide na cordobu kao spicu a ovoga na desno krilo
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mbuku nije centarfor, pomalo mi je cudno dovodjenje ovog igraca.Nadmocniji

    To je istina, svi smo očekivali drugi profil igrača. Ali ne vjerujem da ga dovode tek toliko da bi se nekog dovelo. Neki plan postoji, a vjerujem da je i Jakir uključen u to.
  • austrijanac
    4k
    Uz Petkovića će igrati netko brži i agilniji kao što je prije igrao Orša.marcio amoroso


    Napokon da i to netko napiše, mišljenja sam da će se ić s elementom iznenađenja te faktorom brzine nekog igrača poput Cordobe.

    Nije to HNL gdje ćemo redat šanse pa će Kule utrpat, prije mislim da ce se ic na kontre ili bržu tranziciju.
  • marcio amoroso
    36.4k
    kazem, moguce je da se ide na cordobu kao spicu a ovoga na desno kriloDani Olmić

    Ako će Mbuku igrati desno krilo onda će jednog napadača igrati Petković ili Kulenović. Ako će se igrati sa dva napadača onda na desnoj strani igra wingback, a to Mbuku nije.
  • mokoxax468
    698
    Tu prvenstveno mislim na Vrbančića, Kačavendu i Špikića.marcio amoroso

    Vrba vrlo moguće, Kačavenda 50-50%, no čisto sumnjam da će Špikić ići na posudbu, koristan je u 3-5-2 sustavu
  • Daliban
    1.6k
    Volio bih da Mikića pošaljemo na posudbu.
  • mbzg
    96
    Mislim da je u redu probati s takvim igračem iz jednog razloga a to je Europa. Sve do 2018 smo patili u europskim utakmicama jer nismo imali brzinu, što je s jednim Oršićem promijenjeno. Sad napokon imamo dosta brzu ekipu s Ogiwarom, Gabrielom, Crodobom, Pjacom, Hoxhom, pa i tim Mbuku.
    U europskim tekmama je Petko neprikosnoven i sigurno ne bude Kule kao drugi napadač nego će se s njim upariti brza krila ili lažna devetka koja ima brzinu i dobru tehniku (Pjaca, Cordoba, Mbuka).
    Čovjek dolazi na posudbu ako se pokaže super za nas, ali potpuno pozdravljam ovakve transfere.
  • M94
    1.2k
    Potpuno ne potrebna kupovina.Sunja86

    Pisalo je posudba sa pravom prvokupa.

    Mislim da su ciljano isli na nekog ko moze igrati vise pozicija. Drugaciji tip napadaca od Kuleta i Petka.
    S obzirom na kadar, Dinamo ne moze ni ic na nekog golgetera klasu, zna se ko je 1. Napadac. Da Petko nije tu druga prica.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Volio bih da Mikića pošaljemo na posudbu.Daliban

    Sumnjam da će on na posudbu. Dinamo igra juniorsku ligu prvaka i on će biti dio te momčadi i ponekad kad rezultat dozvoli dobijati neke minute u prvoj momčadi.
  • Zagi
    7.6k
    Jel ga itko uistinu gledao?
    Ako ima dobru brzinu i work-rate , za mene dobar pokušaj. To je ono kaj nam treba.
  • Daliban
    1.6k
    Sumnjam da će on na posudbu. Dinamo igra juniorsku ligu prvaka i on će biti dio te momčadi i ponekad kad rezultat dozvoli dobijati neke minute u prvoj momčadi.marcio amoroso

    Mislim da je dovoljno dobar da igra HNL. Juniorska LP je u suštini nebitno natjecanje i ne bismo trebali kočiti takvog talenta u razvoju samo da bismo imali kvalitetnijeg beka za to juniorsko natjecanje.

    Dečko je iz Varaždina, taman ga možemo poslati doma na posudbu. Šafarić igra dobar nogomet i to bi bilo top za njegov razvoj.
  • Zagi
    7.6k
    Nebitno... Nebitno je ali je i kvalitetno.
  • Daliban
    1.6k
    Nebitno... Nebitno je ali je i kvalitetno.Zagi

    Nema smisla da dečko cijelu sezonu igra juniore umjesto HNL-a samo zbog nekoliko utakmica juniorske LP. Valjda je njegov razvoj prioritet, a ne naš nastup na juniorskoj LP.
  • Zagi
    7.6k
    Nitko ne govori o cijeloj sezoni u juniorima. To bi naravno bilo suludo.
    Govori se o 6-10 tekmi juniorske lige prvaka, gdje će nastupajući dobiti adekvatan podražaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions