• rkru
    2


    tesko. on odlazi kad/ako ga Hajdug uzme
  • Daliban
    1.6k
    Dabro. :rofl:
  • hardek
    2.8k
    Ne vidim kako Loksa može do golova trenutno. Jedino Mudri tu nešto može iskemijat. Fale im jako Krivak, Canjuga i ti malo moderniji igrači. Uopće ne kužim šta Čabraja oće postić s ovim Vranjkovićem na krilu
  • Nogo
    3.6k
    Mogao bi Čabraja biti treći trener na burzi rada.
  • Jaro
    7.3k
    a bili bi debili da ga steraju nakon prve krize... Nova oslabljena momcad, nije da su zaostali previse...
  • dmil
    299
    a nije i da su mu rasprodali pola ekipe
  • hardek
    2.8k
    Nemoš čovjeku ništa reći, roster im je krš. Moralo se i to jednom desiti, iako da nema ozljeda Krivaka i Canjuge imali bi koji bod više.
  • GaijiZG
    1.3k
    Eto, sad s 2 sudačka poguranca Hajduk je na -2, umjesto -6.
  • Nino Bule
    13.4k
    Kog boli kurac
  • Peškaman
    4.2k
    Dobijemo ih iduću i na -5 su.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Malo me brine derbi. Oni jesu loši, ali ipak ne baš tako loši kako se prikazuje, a s druge strani smo mi dobri, ali jučerašnja tekma je dokazala da ipak nismo atomski i nepobjedivi. U derbiju je sve moguće. MIslim, faforiti smo mi bez daljnjega, treba iskoristiti to kaj su nesigurni u sebe i taj kaos kod njih, stisnuti ih od prve minute da bude kao prošle godine 4:0.
  • E46
    634
    Mi jesmo atomski i nepobjedivi samo imamo problem da pola igraca od jucer zvjezdica neda im se igrat hnl jer znaju da ce s pola snage osvojit tu jadnu ligu.
  • Mali Zeus
    12.6k
    ↪Mali Zeus Mi jesmo atomski i nepobjedivi samo imamo problem da pola igraca od jucer zvjezdica neda im se igrat hnl jer znaju da ce s pola snage osvojit tu jadnu ligu.E46

    Ne bih se složio.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mario Kovačević novi trener Slavena. Sopa ih odbio.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Dogan i Lind iz Midtjyllanda sutra potpisuju za Rijeku

    Lind krilo, ostaje upitna situacija sa Menalom nakon dogovora sa Lindom...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.