• Captain America
    17.6k
    Pričalo se da zbog stresa ne bi smio uopće raditi trenerski posao nakon oporavka i da bi zato trebao postati scout.
  • OsamŠest
    3.3k
    Treneri su zapravo najmanji problem u većini sredina, a posebno onima nalik Splitu i Osijeku..
  • don
    5.5k
    kad se bira onaj službeni igrač mjeseca u HNL-u? Završio je prvi mjesec, pa valjda sutra onda?

    tko bi mogao uzeti to?
  • Eduardo
    19.9k
    uzet će tovar (čitaj Livaja) bez obzira kako drugi igrali.
  • Paggini
    19.6k
    A mislim, livaja je zasluzio, ekipa mu je zabila 7 golova - 4 njegova i 3 njegove asistencije... Doslovno jedini igra nogomet u toj nakupini smeća
  • Eduardo
    19.9k
    ne kažem da nije, čak se mogu i složiti s tobom, ali bojim sa da će taj izbor s obzirom na njihovu "nadmoć" i ludost na društvenim mrežama brzo izgubiti na važnosti. Sjećam se kad je Lucas Leiva dvije godine zaredom osvojio titulu igrača godine u Laziu, a sve zahvaljujući navijačima Liverpoola koji su glasali za njega na službenom X profilu Lazia - a po prikazanom nije bio niti blizu tom priznanju. Bojim se da će i tovari na taj način gurati svoje.

  • Fanboy
    2.6k
    Treba vidjeti kako će Kulenović odigrati danas, ako zabije opet gol ili golove ne vidim zašto bi Livaja toliko bio ispred. Kule je kao na steroidima, valjda najbolji ulazak našeg nekog napadača još od Eduarda.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Zna li netko od vas tko bira igrača mjeseca? Neka komisija koju je HNS odredio ili glasovi navijača?
    Kule, uvjeren sam, nastavlja svoju golgetersku formu protiv Rijeke pa ako je komisija u pitanju, nema tog Livaje koji će mu uzeti nagradu.
  • Eduardo
    19.9k
    danas je prvi dan mjeseca rujna tak da današnji učinak ne bi trebao imati nikakvih poveznica s odabirom najboljeg igrača za protekli mjesec.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Ok ako tako gledamo, mislio sam da se gleda po kolu, a ne striktno vremenski. Iako mi to nema smisla, jer onda Livaja ima prednost od jedne utakmice više. Ili bilo koji drugi igrač...
  • Droljo
    8k
    Loksa - Varaždin 0:0 poluvrijeme.
    Teren u kranjči užasan. Sramota!
    A naš antola je lijepo bos po glavi, nisam ga dugo vidio :lol:
  • Marcinko
    595
    A naš antola je lijepo bos po glaviDroljo

    Bolje bi mu bilo da se vrati na staru frizuru.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Šego prošao kraj Živkovića ko na motoru.
  • hardek
    2.8k
    Varaždin izgleda jako dobro opet. Loksa imala 1 dobru priliku, Varaždin je mogao voditi 2-3 razlike
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    bome moglo bi se mjesto na klupi ozbiljno zatresti i Cabraji ako ovako nastavi, samo 2 boda u 4 kola i trenutno love 0:1 protiv solidnog Varazdina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.