• Keyser Soze
    10k
    Cordoba ima vanjski šut, Kaneko ga nema.
    Cordoba je brži od Kaneka.
    Cordoba ima bolji dribling od Kaneka.
    Cordoba je lucidniji od Kaneka.

    Ne treba biti Pep Guardiola da nakon dvije utakmice vidiš da je bolji od njega, kad se uigra s Petkom to će biti top.
  • Sixthway
    457
    Lik je napast za protivnika. Nije me nešto impresionirao driblinzima ali lik grize i konstantno traži prostor , malo je i prebrz za neke naše igrače.
  • Captain America
    17.6k
    Baš volim ovakve divlje igrače.
  • austrijanac
    4k
    Iznenađujuće lagano dolazi u prilike.
    Nešto što smo se mučili prošle sezone.
  • scooniepenn
    3.3k

    Nitko nije rekao da je vec sada mega pojacanje, ali mislim da je svakome tko zna 2 na nogu vidljivo o kakvom se igracu radi. Kombinacija snage, eksplozivnosti, odlicne tehnike, kombinatorike i jako dobre lijeve noge, s prilicnom brzinom nije nesto sto se nalazi kod svakog drugog krila. Na to dodaj njegove godine i cinjenicu da je iz Juzne Amerike dosao “prekjucer” i da nije niti postenu prilagodbu na europski nogomet i suigrace prosao i sve bi trebalo biti jasno. Cordoba je po meni igrac koji ima sve predispozicije da postane vrhunsko krilo i to jako brzo.
  • Sportskifanatik
    556

    "Zanimljivo, ljevak koji je ugovor s Dinamom potpisao desnom rukom."

    Ja npr. pišem lijevom,a udaram desnom,u nogometu ljevak u rukometu dešnjak i tenis ljevak :rofl: :rofl: :rofl:
    Upoznao sam dosta ljevaka koji imaju tu mix situaciju hahahah
  • Mihaljević
    9.8k
    Nije ušao nijednom a da nije nešto pokazao, odličan igrač, danas pokazao da se bori za grb kao lav, neće on puno čekati za kolumbijsku repku.
  • Maki2
    610
    Meni je jedina bojazan bila kad je on dolazio da nema sindrom juznoamericke bolikurcine, ali sad kad se vidi da to nema bit ce cudo igrac
  • Orc123
    7.8k
    Cordobi treba samo dati krilo i tu ce rasturati...ima sve...od brzine do dobre lopte, pa do smisla za kombinatoriku...samo treba dobiti u ruke svoju poziciju!
  • sebenico
    552
    Ja želim da svaki Dinamov igrač ide kao Cordoba u Andrića. Svaka čast dečko i samo tako nastavi. Da su drugi takvi ne bi onda izgledali beskrvno sat vremena tekme.
  • cibona
    2.9k
    Samo mu treba dati vremena, a igranje na neprirodnoj poziciji mu neće biti od pomoći.
  • Paggini
    19.6k
    Postaje moj najdraži igrač lagano, energijom me podsjeća na Ademija prije koju godinu., samo da ga se pusti da igra.
  • don
    5.5k
    iznenadio me osjećajem za kombinatoriku, najiskrenije. čudno mi je to vidit za južnoamerikanca koji prvi put igra u europi.
  • miro
    4.4k
    Dečko je točno ono što nam je trebalo. Energija, osjećaj za igru, brzina... Ne smijemo ga sad obuzdavat držanjem na klupi, treba ga "pustit s lanca" da terorizira 90 minuta (ili onoliko koliko snage ima)
  • FrenchMontana
    625
    Očekivao sam da danas starta, a ova pozicija da je unutra dok je Špikić na krilu, nadam se nikad više.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.