• Medvedgrad
    257
    Zanimljivo, ljevak koji je ugovor s Dinamom potpisao desnom rukom.
  • Laugreano
    2.5k
    Kad sam se nadao s frendovima nakon tekme, svi su isto komentirali, da bi mogao jos jednu u punom ritmu odradit
  • Dr Hofmann
    833
    U prvom poluvremenu je imao nekoliko fantastičnih ulazaka u prostor, ali vezni naši ga nisu ,,ispoštovali" (malo samo da se uigraju s njim). Mislim da smo dobili strašnog igrača, mali ne gleda prema nazad previše, ide direktno na protivnika, ako ga ozlijede zaobiđu nadam se da će biti top igrač.
  • sebenico
    552
    Nisam znao što očekivati od njega jer su ti latinoamerikanci čudne biljke, ali ovo do sada je jako pozitivno i samo neka tako nastavi.
  • Dani Olmić
    222
    polako ljudi, iskreno jos nista previse specijalnog nije pokazao i to protiv jednog od losijih protivnika HNL-a … tako da treba polako…
    Borben je i sve to al dosta je zaigran, kao da igra futsal, a ne veliki nogomet… mora to ozbiljnije i bolje jos

    A neki govore da neznaju kad smo brzeg imali, pa ne pamtim da je jednom mogao bas napravit razliku u sprintu i nekog recimo „pretrcat“ - Jednom se cak u sprintu vidilo da je protivnik brzi bio

    Dakle polako s njim - realno zasad jos nista bolje od kaneka, cak je kaneko vise pokazao prvih 3 igri
  • sebenico
    552


    Za Cordobu se odmah vidi da je ozbiljan igrač, a Kaneko to nikada neće biti. On je bio samo jedna od neuspješnih akrobacija dvojca Šimić-Bišćan.
  • Big Daddy
    1.1k
    Kaneko je bio na pocetku otkrice, dok ga nisu procitali, Cordoba je za 100 nijansi raznovrsniji, opasniji, prodorniji, s jacim udarcem, boljim driblingom, boljim pregledom, boljim osjecajem itd itd
  • Dani Olmić
    222
    Da al to se jos mora pretvorit u golove itd - ako se ne pretvori, onda je to samo za izgled
  • Big Daddy
    1.1k
    ma polako, tak je bilo i s Kanekom prvih par tekmi, sjecam ga se u Gajnicama, bio sam odmah uz teren, stoji sam samcat na krilu, maše cijelo vrijeme ko lud, nudi se, utrcava, nitko ga ne dozivljava, tek poslije par tekmi kad su ga bolje upoznali i vidjeli kaj moze i zna. Tak bude i s Cordobom, kad ga budu s jos vise lopti filali, cuda bude radio
  • Dani Olmić
    222
    rijeci ti se pozlatile
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Jedino je razlika to što se Cordoba STALNO nalazi na dobrim pozicijama i jako malo fali uvijek ili za gol ili asistenciju. Jučer je i asistiro u svakom slučaju. Mislim da je Cordoba ZNAČAJNO bolji igrač od Kaneka, koji je meni bio odličan. (pa možete moje mišljenje o njemu zasad pretpostavit :rofl: )
  • ZgBlue
    566
    Sinoć sam se na tribini sjetio ovog upisa od prije 2 mjeseca i nisam mogao sakrit osmijeh s lica!!!

    Fali mi južnoameričkog štiha u ekipi, treba nam jedan igrač koji može sve sa loptom i koji više voli driblat nego kruha jesti. Malo sam zasićen industrijskog nogometa i osvježenje bi bilo dovesti nekog joga bonito plesača sa loptom.čovjekjogurt

    Mali će bit pravi killer! :cool:
  • badjibadara
    3.1k
    Cordoba i Kaneko ne stanu u istu recenicu. Cordoba u trecoj utakmici za Dinamo pokazuje da je permanentna opasnost po suparnicki gol, dok je Kaneku trebalo 6 mjeseci da polovi linije kretanja.

    Ne stranu sto nam je Kaneko drag i simpatican igrac, svi nogometni parametri su na strani Iveka.
  • Dr Hofmann
    833
    Meni je mali show za sada, gledam to iz perspektive da moram igrati protiv njega, ne bi baš to volio. Stalno se nudi, direktan je, ima futsal tehniku, dobro se snalazi na više pozicija. Kaneko je meni bio drag igrač, ali mislim da nije ipak radio razliku na terenu, dok za Cordobu mislim da bi mogao baš neugodan bit, ali bumo vidli, zasad je dobro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.