• NORTE
    11.4k
    Drugačiji je derbi ovdje i dole.
    Tu ćemo ih natrpat sigurno i bit će mir.
    Ne mogu imat poljudsko suđenje na Maksimiru.
  • Omake
    2.5k
    moja greška mislio sam da i ove godine strani suci sude derbije.
  • Dr Hofmann
    833
    Nogomet je nepredvidiv, ima do derbija dva tjedna i jebena reprezentativna stanka, i tko zna što se sve može dogoditi (ne daj Bože neke glupe ozljede itd). Ali mislim da ćemo ih uništiti jer su stara, istrošena ekipa bez brzine. Ustvari nam je raspored idealan za rješavanje prvenstva odmah. Prvo izbiti Rijeku danas i onda uništiti bilo kakve iluzije pravednicima na Maksimiru
  • Paggini
    19.6k


    Da, zbrejkao sam, zaboravio sam da smo doma 13.9. Svakako bih tražio, nevezano za domaćinstvo, ako zbog ičega, onda zbog toga što tovari vjerojatno neće to htjeti pa da ih se zašuti...
  • Majki2111
    3.1k
    Egzibiciju sam vidio u drugom poluvremenu di Livaja šeće s loptom 4 sekunde bez da ga iko omete. Dominaciju sam vidio kroz cijelu utakmicu u veznom redu. Plan Osijeka je bio navući Hajduk visoko i onda kroz osmice izaći u zadnju trećinu. Nisu uspjeli. Stabilnost sam vidio u prvom dijelu. U drugom dijelu je Hajduk uzeo više rizika i s 6-7 igrača krenuo prema naprijed. Hajduk je pojeo Osijek. Nema osijek fizičke kapacitete da se tako brzo vreća u obrambenu strukturu kao što želi copitelli I zato primaju golove kao na traci.
  • Facke
    3.6k
    Ja ne znam el sam mozda drugu utakmicu gledel.
    Hajduk i Osijek su obu dva bili uzasno losi. Osijek nije ni bil na terenu do valjda 70+ minute dok su prvi put skrenuli loptu prema golu. Cem je onda Osijek male neke igral Hajduk je visel ko luster. Ja nisam videl nikakvu dominaciju. Lose s jedne i s druge strane. Da je Osijek odigral ko protiv nas s tulike energije dobili bi Hajduka.
  • don
    5.5k
    Egzibiciju sam vidio u drugom poluvremenu di Livaja šeće s loptom 4 sekunde bez da ga iko ometeMajki2111

    sad ti sam zaključi dal je to stvar hajdukove "dobre" igre ili individualne kvalitete i nekvalitete Osijeka?

    Hajduk je pojeo OsijekMajki2111

    hajduk je sve samo ne pojeo osijek, ne znam stvarno koju si utakmicu gledao.

    Ali evo za usporedbu, hajduk u prvom poluvremenu na poljudu skoro nije stvorio ni jednu ozbiljniju šansu protiv Osijeka koji je ispao od Zire, koja je pak u idućem kolu izgubila od Omonie 6-0.

    Majki, ne moraš hvaliti cijelu momčad kad tu ekipu nosi jedan igrač, odnosno livaja i kada igraš protiv užasnog Osijeka koji nije zapucao uopće na utakmici do 86 minute?! Oni koji nisu gledali utakmicu bi mislili hajduk im nije dozvolio koliko je moćan bio a zapravo smo sinoć gledali nogomet na razini bih lige, užasno spor, teretan i negledljiv.
    Dinamo jednostavno ne pripada ovoj ligi.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Za razliku od prošle godine, uopće me brine ova sezona.
    Protivnici su barem jednako loši kao prošle godine. Hajduk je prošle godine startao sa koliko, 6,7 pobjeda? Sve su bile na knap i navućene, imali su sreće jer su nas dobili u prvom kolu pa su dobili krila.
    Nema dvojbe da u ovom HNLu, pa i svakom budućem, ovisimo o sami sebi. Protivnici će uvijek biti na nivou ispod nas. Ako smo mi na svom nivou, nemamo nikakve brige. Čim smo ispod svog nivoa, kao prošle godine, teže je.

    U ovih mjesec dana smo pokazali da smo itekako na nivou, pa me ostatak HNLa uopće ne brine.
    Pa čak i da nekim čudom izgubimo i od Rijeke i od Hajduka u sljedeća dva kola, i dalje nemamo nikakve brige.
  • Majki2111
    3.1k
    sad ti sam zaključi dal je to stvar hajdukove "dobre" igre ili individualne kvalitete i nekvalitete Osijeka?don

    Sve skupa.

    Ali evo za usporedbu, hajduk u prvom poluvremenu na poljudu skoro nije stvorio ni jednu ozbiljniju šansu protiv Osijeka koji je ispao od Zire, koja je pak u idućem kolu izgubila od Omonie 6-0.

    Majki, ne moras hvaliti cijelu momčad kad tu ekipu nosi jedan igrač, odnosno livaja i kada igraš protiv užasnog Osijeka koji nije zapucao uopće na utakmici do 86 minute?! Oni koji nisu gledali utakmicu bi mislili hajduk im nije dozvolio koliko je moćan bio a zapravo smo sinoć gledali nogomet na razini bih lige, užasno spor, teretan i negledljiv.
    Dinamo jednostavno ne pripada ovoj ligi.
    don

    Nije nogomet bio bajan, ali je i u takvom nogometu Hajdfuk pojeo Oisjek i pokazao se nadmoćnijim.

    Hadjuk je limitirao Osijek na udarac u 86 minuti. Dovloljno za pojesti protivnika, a usput je još zabio gol i kreirao par dobrih prilika. Osijek nikada nije bio ni blizu golu.
  • hardek
    2.8k
    Majki, Osijek je prošlu nedjelju na Opus areni izdominirala Rijeka koja je u četvrtak dobila 5 komada od Olimpije.

    Osijek u ovakvoj situaciji nije nikakvo mjerilo ičega. Bolje su Varaždin i Belupo igrali na Poljudu od Osijeka
  • miro
    4.4k
    Slažem se s Majkijem, Hajduk ne igra na nekom visokom nivou, ali je bio dosta bolji i od Istre i od Osijeka
  • Daliban
    1.6k
    I ja se slažem. Jučer velikim dijelom zbog Livaje, vjerojatno najbolja individualna partija ove sezone u HNL-u.
  • don
    5.5k
    Nije nogomet bio bajan, ali je i u takvom nogometu Hajdfuk pojeo Oisjek i pokazao se nadmoćnijim.

    Hadjuk je limitirao Osijek na udarac u 86 minuti. Dovloljno za pojesti protivnika, a usput je još zabio gol i kreirao par dobrih prilika. Osijek nikada nije bio ni blizu golu.
    Majki2111

    Majki, igrali su protiv raspalog Osijeka, ne protiv Real Madrida.
    hajduk nije limitirao osijek na udarac u 86. već je osijek bio kriminalan u dononešenju odluka u zadnjoj trećini.. Ljudi nisu mogli sastavit 3 pasa na njihovoj polovici i to u kontri, one duge lopte su smiješne bile i na razini županijske lige...

    Da ne spominjem koga je Rijeka izdominirala poslije europske sramote na njihovom stadionu sa 2-0. Osijek nije tu ni došao u priliku za ozbiljnu šansu, a ne da ju je i napravio.

    Osijek nikada nije bio ni blizu golu.Majki2111

    to dovoljno govori o samom Osijeku. Kako to da jedan Belupo koji će ispast iz lige je stvorio puno više šansi i zaslužio barem x, na poljudu? Kao i svaka ekipa koja je igrala protiv njih ove sezone.
  • Majki2111
    3.1k
    Majki, igrali su protiv raspalog Osijeka, ne protiv Real Madrida.
    hajduk nije limitirao osijek na udarac u 86. već je osijek bio kriminalan u dononešenju odluka u zadnjoj trećini.. Ljudi nisu mogli sastavit 3 pasa na njihovoj polovici i to u kontri, one duge lopte su smiješne bile i na razini županijske lige...
    don

    Slažem se sa svime. Bez ali.

    to dovoljno govori o samom Osijeku. Kako to da jedan Belupo koji će ispast iz lige je stvorio puno više šansi i zaslužio barem x, na poljudu? Kao i svaka ekipa koja je igrala protiv njih ove sezone.don

    E to se ne sjećam sad, al mislim da je ovu tekmu Hajduk bolje odigrao nego prijašnje na Poljudu.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Biuk potpisao, Basic navodno blizu, ko je idući? Mlakar, Grgic, Ljubicic?

    Izgleda nosonja ima samo brojeve bivsih igraca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.