• sebenico
    552


    Nadam se da je za to Marić predvidio penale u ugovoru.
  • Jurki
    11.6k
    ma to mi je jasno.. al opet.. ovaj majmun.. znaci zna da svi vide faul i ti priznas gol.
    Jebote degradiral bi ga suditi u 5.županijsku da sudi limačima.
  • Jaro
    7.3k
    Meni nije jasno kak tovari imaju 11 bodova iz 5 utakmica uz takvu kriminalnu igru.Jurki

    Imaju Livaju koji je sudjelovao u njihovih 90% golova ove sezone. Ak im njega nebu, bit ce bas kao Osijek bez Miereza...
  • Majki2111
    3.1k
    Copitelli nije dobar trener. Nema inteligenciju On poslije Rijeke kaže da je sve bilo dobro do Rijeke di su se mućili. Da su svaku tekmu konTRrolirali al da je NEŠTO pošlo po zlu. Pa dragi moj i danas je Nejašmić radio ringišpil na svoji 16 u izgradnji igre i skoro poklonio drugi gol. Malo prečesto nekako NEŠTO pođe po krivu. A ne znamo što. Osijek ne može ništa kroz izgradnju igre.Ima ekipu za dum dum nogomet, a on bi mile lale. Treba se sam smjenit. Treba ić ća.
  • wolfgang14
    1.4k
    Cavlina vjerojatno zakucan na klupu do daljnjega nakon danasnjeg nastupe Malenice. Tko je znao kako ce se stvari odvit...NitkoBitan

    Ja bi rekao da je dinamo stavio u ugovor određene minute koje mu moraju pružiti

    EDIT: sad vidim i da je ludovic odgovorio. Ugl da, bilo bi suludo ne staviti to u ugovor
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Ma jasno, samo iz ta dva faula su direktno dobili 4 boda. Ostale greške neću niti komentirati.
    A i ovo kaj kolega Jaro veli, bez Livaje su jebeno limitirana ekipa.
    Srećom po njih pa su danas imali još više limitirani Osijek s druge strane, koji ih nije kaznio kad su se nudili.
    Jedva čekam derbi i biti ću baš razočaran, ako ih ne nakantamo brutalno...
  • Tongo Doumbia
    4k
    Redovno mi se na vrh one stvari popnu priče o Tovarima,jogurtima, magaradi, Kmesama, suđenju..

    Ali ovo večeras je bio festival svega što mrzim i na što imam žestoku alergiju.

    Od pičketine koja se odaziva na prezime Zebec, komentatorske lažne patetike cijelu utakmicu, odvratnog ponašanja pojedinaca na terenu.

    Obožavam Dinamo i hrvatski nogomet, pa svaki vikend, onako mazohistički, u isto vrijeme, upalim Arenu i "škicam" HNL. Ne znam zašto mi to treba.

    Ljudi su iz pameti istjerali i izbombardirali cijelu državu svojim seljačkim ponašanjem, do te mjere da to primjete i nenogometni radnici, pa i ljudi koji zeleni travnjak ugledaju u parku ili eventualno na nekoj od utakmica Hrvatske na velikom natjecanju.

    Ta priča o Prgavoj familiji i prkosu se zapravo pretvorila u dernečke štorije i ne baš jeftine zabave za isfrustrirane vampire, koji su si utuvili da im netko nešto brani.

    Pazi ti tog bezobrazluka. Brane im, ne daju, ne dozvoljavaju, ali se gotovo sve u državi usmjerilo ka svetoj misiji da se titula vrati "kući". Da, da se titula vrati kući. Ljudi koji su se rodili godinu nakon posljednjeg trofeja državnog prvaka danas komotno i legalno mogu osnovati obitelj i imati dijete.

    Higlight večeri i vrhunac svega je Gattusov upad u teren da se iskali na Pukštasu nakon posljednjeg zvižduka.


    Da, veliki mangup nije stigao u tri mjeseca objasniti Pukštasu svoja očekivanja, obrasce i osnove igre, pa će mu to u terenu, pred tisućama ljudi i svekolikim eterom, frajerski objasniti.

    Jebo me pas, to samo oni mogu popušit na planeti..
  • Jurki
    11.6k
    Kaj onaj francuski peder radi u Hrvatskoj?
    Dal on vidi kak ovi majmuni sude?
    Meni je jasno da ne moze promijeniti 20 sudaca sa nekim novim.. jer ih nemamo..
    al ovo treba poceti kaznjavati.
    Jebiga stari na varu gledas i jos pogrijesis.. kazna pa si sljedeci puta misli.
  • Crni86
    3.5k
    Krada kod prvog gola koju je vidjela cijela hrvatska. Niti jedan jedini clanak o previdu, samo zamislite da smo umjesto hajduka mi u toj cijeloj prici.

    Zebecu dozivotno zabranit sudenje, a sada dolazi na naplatu oni pritisici iz afere varleaks, prijetnje necete na more i sl. Ali koliko je to proslo granicu dobrog ukusa da se ne sude samo situacije koje su tu negdje u sivoj zoni, vec im se progleda ocit faul, ocit lakat u glavu prije gola….. ja jednostavno nemam komentara, bit cemo prvi, briga me, ali tko ce imat interesa gledat ovu prciju od lige? Tko? Tko gura te jazavce u europu pa da opet od tobola, gzire ili zuzemberka ispadnu…. Trenutno mi se nasa liga debelo gadi….

    Pa ti onda reci ljudima ulozite u istru, ulozite u varazdin, ulozite u sibenik pa da vas hajduk uz suce naguzi….
  • Bumtres
    43
    Pošto si obrisao, onda ni moja "prozivka" nema više smisla :cheer:
  • Crni86
    3.5k
    u pravu si, zato sam i pobriso zadnji kom
  • IstinaZaDinamo
    2k
    ovo pjevanje na kraju utakmice od strane tovara je meni dovoljno za zabranu gostujucih navijaca, treba dati cijeli kapacitet stadiona u prodaju nasim navijacima, a njima ni jedne jedine karte

    pa jbt likovi javno govore da ce bit nereda, zasto onda jednostavno ne sprijeciti neko sranje
  • DrawTube
    4.7k
    Bit ću duboko razočaran ako protiv Tovara ne rasprodamo SD, ZD i ZG

    SG još nekako mogu i shvatiti jer je to ukleta tribina
  • Captain America
    17.6k
    Puno previše vas opterećuje taj nebitan klub. Umjesto da rapravljate o najboljoj opciji prijevoza do Munchena, vas muči suđenje Marka Zebeca ili skandiranje orangutana na kraju utakmice.

    Neka Zdenko Lovrić bude sudac u derbiju i neka rasprodaju jug. Pokisla lica orangutana na jugu i Lovrića kad ih Sandro krene točit, točit do vrha će biti šlag na tortu tu večeri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.