• jedan u nizu
    8.2k
    Jučer su se oni poigravali s Osijekom, radili egzibicijeMajki2111

    Majki gledao snimku iz 23.07.2005. kada je Hajduk pobijedio 6:0, a ne ovu jučerašnju
  • badjibadara
    3.1k
    Bojim se derbija. Dolazi u najgorem mogućem trenutku. Oni se dižu a mi ranjivi nakon reprezantivne pauze. Bit će drž nedaj. Mršavih 1-0 potpisujem odmah.Majki2111

    Neće biti lako. Taman će Perija, Dajaku, Lovrić, Benhur i Zebec biti u punoj formi, a kod naših je evidentan pad u igri. Samo pet komada Qarabaqu je dokaz tomu.
  • Majki2111
    3.1k
    Jučer sam vidio Hajduk puno nadmoćniji od Osijeka. Tako sam ja vidio utakmicu.
  • deda
    32.5k
    Majki ja sam vidio tovare za kujac, a ove druge s kojima su igrali nisam ni vidio. Ti su razina druge lige.
  • Majki2111
    3.1k
    Da to se slažem. Nije bajan nogomet. Hajduk je bio stabilan. Hajduk nije bio bajan i maestralan ali i kao takav se poigravao s Osijekom. To sve govori o Osijeku i kolka je prevara Copitelli. Uvijekj sam za struku, ali Copitelli je prvi trener za kojeg veli da treba ići ća što prije. Za njihovo dobro. Prodavač magle!
  • deda
    32.5k
    U Osijeku je zasad teško reći tko je prodavač magle. Orban, Mesaroš, Boto ili Talijan. Netko je, a možda ih je i više. Oni se moraju žestoko dignuti da bi se izborili ove godine za prva 4 mjesta. Puno su bliže plasmanu na posljednja 4 mjesta.
  • Jaro
    7.3k
    oni za pocetak moraju izborit opstanak. Do sada su (osim Slavena) prikazali dalko najmanje od svih.
    Zamisljam sokirane drugoligase na Opus areni...
  • badjibadara
    3.1k
    Talijan je tu najmanji krivac. Trener mlađih kategorija bez trunke iskustva u seniorskom nogometu koji ostane bez igrača koji ih je nosio par godina, a za zamjenu nađu neke likove koji ne znaju ravno hodati - što bi moglo krivo krenuti?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Boto vizionar. Kad se sjetim kako su ga najavili kao najveće ime zimskog roka u HNL-u i čovjeka svjetskog kalibra, koji će posložiti prvu ekipu i napraviti rekonstrukciju škole nogometa...
  • don
    5.5k
    Bojim se derbija. Dolazi u najgorem mogućem trenutku. Oni se dižu a mi ranjivi nakon reprezantivne pauze. Bit će drž nedaj. Mršavih 1-0 potpisujem odmah.Majki2111

    Jučer su se oni poigravali s Osijekom, radili egzibicijeMajki2111


    :monkey: :lol:

    dao dragi Bog da se svaku utakmicu ovako poigravaju i dižu. gdje si ti vidio ikakvo poigravanje, evo molim te? Ljudi su na svom stadionu, poljudu, u prvom poluvremenu stali nisko i čekali grešku onakvog raspalog Osijeka, svaki "napad" im je bio preko Rakitića i Krovinovića koji šalju duge lopte i mijenjaju strane. hajduk je jako limitiran i sve osim lagane pobjede će bit iznenađenje
  • Omake
    2.5k
    Ne slažem se s kolegom. Mislim da je ovo odličan trenutak za derbi protiv Hajduka. Ne samo da očekujem pobjedu nego očekujem da im nabijem generacijsku traumu u ovoj sezoni.

    Hajduk cijele sezone igra jedno poluvrijeme beskrvno loše. Druge su više manje OK, protiv Istre su bili dobri. Ali ovo je ekipa, kada je bila u punom sastavu, koja se protiv Lokomotive nije uspjela sastati s loptom i protiv koga je Feta Fetai izgledao kao Makelele u najboljim danima. Vrlo je izgledno, barem meni da će se prvo poluvrijeme lanjske kup utakmice ponoviti ali da će Kulenović ovaj put biti precizniji.

    Strani suci neće Kaliku puštati da gazi koga god hoće ili Livaji da dijeli laktove ili da Sigur šamara ljude po bubrezima.
  • Paggini
    19.6k
    Hajduk je odigrao pet kola i protiv dva užasna protivnika u pretkolima i nitijednu utakmicu nije odigrao dobro. To je devet utakmica, sve su odigrali loše.

    S druge strane, mi smo odigrali 6 utakmica i sve smo odigrali dobro do odlično. Nema uopće rasprave.

    Sad pitanje - jel možemo ikako stisnuti da nam sude strani suci? Pretpostavljam da je odgovor ne, ali volio bih kad bi se pokušalo barem. Ako budem morao gledati VAR provjere od 10 minuta za očitu odluku, izbost ću nekog...
  • Jaro
    7.3k
    Strani suciOmake

    Ti znas nesto kaj mi ne znamo ili?
  • NORTE
    11.4k
    Hajduk je odigrao pet kola i protiv dva užasna protivnika u pretkolima i nitijednu utakmicu nije odigrao dobro. To je devet utakmica, sve su odigrali loše.

    S druge strane, mi smo odigrali 6 utakmica i sve smo odigrali dobro do odlično. Nema uopće rasprave.

    Sad pitanje - jel možemo ikako stisnuti da nam sude strani suci? Pretpostavljam da je odgovor ne, ali volio bih kad bi se pokušalo barem. Ako budem morao gledati VAR provjere od 10 minuta za očitu odluku, izbost ću nekog...
    Paggini

    Bit će ti lakše kad vidiš rezultat na semaforu.

    Samo opušteno, oni su očajno loši i jednostavno će nastradat i sa "svojim" sucima, pred punim stadionom.
  • Paggini
    19.6k
    Samo opušteno, oni su očajno loši i jednostavno će nastradat i sa "svojim" sucima, pred punim stadionom.NORTE

    Ma ne bojim se da će im suci pomoći do pobjede, nego gledati te derbije dolje, koji su negledljivi već desetljećima postanu još negledljiviji sa sucima koji uništavaju igru svojim odlukama, zaljenjem tovara, var provjeravama i ostalom.

    Osim što suđenje postane upitno, i sam tempo igre postane nesnosno loš...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.