• BPAM
    87
    Iz objave Zajeca se da izčitati da nećemo više nikoga dovoditi... Ili?
  • Pop corn
    8.1k
    Iz objave Zajeca se da izčitati da nećemo više nikoga dovoditi... Ili?BPAM

    Nema se što iščitati. Sve je rečeno u njoj. Ne morate tražiti skrivene objave, namjere i izjave su jasne i iskrene
  • Pop corn
    8.1k
    Po mom mišljenju svatko ko raspolaže nekim informacija iz kluba (dobro, kod tebe je malo drugačija situacija i uloga) bi trebao raditi kao ti.
    Nikad nisam kužio a i ne znam koji je gušt pisat po forumima, fejsovima, k***** palcima neke informacije koje samo ti znaš ili mali broj ljudi iz kluba. Jel to neka slava, lajkovi ne znam, al znam da bi ja sa svojim informacijama da ih imam mirno promatrao rasprave bez nagona da ih iznesem. To mi je neka vrsta tračarenja i drukanja.
    M94

    Poanta je bila - ne vjerujte svemu kaj se piše i vodite time pa onda bacajte u euforiju ili depresiju. Postoji za sve vrijeme i mjesto kad se objavi
  • Marcinko
    595
    Ne bi da je sam Zajec donio tu odluku, svatko tko ima malo zrna soli u glavi mogao je znati da neće prodati Baturinu u Fiorentinu za 15milijuna, jer nezadovoljiva niti jedan "za" parametar.
  • Orc123
    7.8k
    Ja sam cak bio izrazito smiren po pitanju Baturine nit sam peidavao paznje tome, a siguran sam da cemo se jos pojacati.....
  • scooniepenn
    3.3k

    Ako se dobro sjecam gurao si agendu da je Martin prerastao i zaduzio Dinamo, sto je dvostruka glupost. Ne znam koja ti se agenda krije iza tih tvrdnji, ali s logikom bas i nema neke veze. Fiorentinina ponuda nije niti primamljiva niti je bilo realno da ce proci. Zeko je pristojan covjek, gospodin kao i nas klub, a zapravo je trebalo reci kako je ponuda potcjenjivacka i kako nije ozbiljno razmatrana.
  • Marcinko
    595
    Ja nigdje nisam rekao da će Baturina otići nego potvrdio da je ponuda poslana, ali ja sam glavna rak rana foruma i ja izmišljamMiro Vugrinec

    Ako ne želiš biti rak rana foruma( ja ne smatram da jesi), onda bi trebao izbjegavati ovakve postove za koje se odmah zna da će doliti ulje na vatru

    Mislim da će se sutra naci Dinamo i Fiorentina na nekakvu 15 plus 3-5 milijuna bonusaMiro Vugrinec

    Mislim da će se sutra naći na 15 plus bonusi i ponuda je poslana nemaju ni blizu isto značenje i učinak na čitatelja.
  • Jurki
    11.6k
    Vidli bute svi za 14 sati da ste lupali ko Maksim po diviziji bezveze.Jurki

    Da sam sebe quotam..
    nadam se da bu u buducnosti ovakvih sranja ko danas cim manje.
    I nek bude pojedince sram.

    MB10 Champions League here we go. Dolazimo i gazimo.
  • IceMan
    2k


    Meni je pomalo problematičan i drugi golman.
    Ne želim pomisliti da Neva se nedaj Bože ozlijedi ili dobije kartone…

    Volim Zagija, i ne osporavam njegove kvalitete, zaista je jedno vrijeme branio na vrhunskoj razini, al ruku na srce on više ne može stati ozbiljno na gol ovom Dinamu.

    A opet, znam da je teško i naći (dobrog) drugog golmana. Neznam ni dal su ostali vratari koji su u kadru (Krkalić,Filipović) baš ozbiljno riješenje za prvu momčad.
  • Olmic
    3.6k
    znaci da zakljucamo ovu temu?
  • Yery
    92
    Nedaj se Miro ja volim vidjeti tvoj upis ovdje, zato i služi forum. Ovi su samo ljubomorni na tebe :lol:
  • sport
    3.3k
    Ljudi ionako čitaju razne insajdere,portale koji to prenose i onda ti sav važan to potvrdiš.I nakon toga krene histerija kao i u slučaju Sučića jer neki s foruma još uvijek misle da je u klubu bivša Uprava i ostala upravljačka struktura te čim je sletila ponuda igrač je prodan.Razlika od prošle godine (Livaković,Šutalo,Ivanušec,Ljubičić prodani) i ove godine(Sučić i Baturina nisu prodani) je više nego očita.Neki od ljudi koji ovdje pišu su vjerojatno imali iste ili bolje informacije ali to nisu ovdje dijelili.Vrhunac svega je bilo udaranje po Mati Baturini u koji su uključili novoregistrirani tovari i spavaći bivših struktura.
  • Facke
    3.6k
    Histerija tu vlada cele vreme cim se neke ime pojavi.
    Kaj ima Miro stim? Nis. Bitne da se zna vredati i napadati.
  • dinamoharambaša
    8
    Kaj mislite, hoće li doći još koje pojačanje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions