• Noel
    5.9k
    Ajde ljudi promislite malo ovdje.. razglabate o Baturini i njegovom transferu. Prvo malo pogledat kakav ugovor ima sa kim ga je potpisao ko mu je menadžer kome idu provizije od prodaje itd. itd. To je problem, i tu leži temelj transfera. Sve je povezano. Forsiraju transfer kao i kod Ivanušeca kao i kod Josipa Šutala zna se ko.
  • Jurki
    11.6k
    Ivanuscov transfer je forsiral njegov stari i Luka osobno.
    Josipa Šutala mi je logicno prodati za 24 milje eura jer je stvarno dobra ponuda bila.
    Vidli bute svi za 14 sati da ste lupali ko Maksim po diviziji bezveze.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Imamo upravu koja radi u najboljem interesu za Dinamo. Već smo par puta radili paniku, ja prvi, ali ne treba nam to. Vjerujem u Dinamo i Batija. Ako ode onda znam da će biti neka bijesna lova i da ćemo nekoga dovesti + otkupiti Roga. Nisu ovo braća Dalton, ovi ljudi vole Dinamo i rade vrhunski posao
  • skener
    873
    Imamo upravu koja radi u najboljem interesu za DinamoJos-Optimus

    zbog ovoga sam i miran u cijeloj prici
  • Simba
    40
    Čitam da Baturina igra za 250.000 eur. Znači treba ga promaknuti i ozbiljno mu podići plaću, a ne da bira između 250 tisuća i 3,5 milijuna.
  • dinamo vitez
    295
    Ako se sjećam dobro, i Ivanušca je prošle godine 'htio Leeds'. Njihovi novinari isto o tome nisu ništa znali.
  • Dani Olmić
    222
    A kaj je sigurno da je 250.000€? Ako je, onda je to naravno dosta malo
  • dumitrumitu
    1.3k
    250 000 je malo ali je 30% od transfera puno. Nema smisla mu nuditi veću plaću ako bi zadržao taj postotak od transfera.
  • Jurki
    11.6k
    Baturina je potpisal zadnji ugovor u travnju 2023.
    I ako vi svi mislite da stvarno ima placu samo 250 tisuca eura... onda ne znam kaj bi rekel.. na to sve skupa.
    Edit: jedan Štefulj, Bockaj, Brkljaca imaju vise..
  • Dudu24
    182
    Martin želi ostat bar do zime.

    Problem je nastao jer mu je otac pohlepan i nagovara da se proda. Prije godinu dana ga je stari tjerao u Sahtar.

    Ispire mu mozak, kao šta ako slomiš nogu
  • Jurki
    11.6k
    pod pretpostavkom da je to tocno kaj tvrdis.. i da je ponuda Leedsa tocna kaj tvrde novinari.
    Martin bi danas bil igrac Leedsa.

    Nadam se da to kaj pises je tocno jer ipak to citaju ljudi u klubu, moguce i igraci sami.
    Nema smisla pisati nekaj samo da se pise.
  • gio
    145
    kakvih 250k :lol: na stranicima od fina-e nema nisto kod baturina ali usporedite to s spikicem, kulenovicem, krovinovicem itd. 250k je nemoguce
  • FrenchMontana
    625
    Evo javljaju se po X-u jazavci da imaju info iz kluba da je ponuda prihvacena i sad je na Martinu…

    Boze hvala ti sto ce ova agonija s poluinformacijama trajati do ponoci i onda adio spekulacijama.
  • Crusades1986
    11.9k
    Prijelazni rok traje do pnoći sutra?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions