• Dani Olmić
    222
    nadajmo se još napetoj i uzbudljivoj završnici te da se još doda gas zadnjih metara.
    :-)
  • dinon7
    849
    Ako mislite da je to bilo sebično, onda dragi kolega nemojte biti sebični i podijelite s nama gleda li klub pojačati roster još kojim igračem :razz:
  • gledatelj
    549
    Kakva lijepa vijest i top objava. Srećom sam propustio sve danas kaj je dovelo do ovog haha. Ali sam negdje naletio da Bati ima stvarno nizak ugovor, trebalo bi to podobljat da bude zadovoljniji i da se pošalje još jača poruka
  • M94
    1.2k
    Sebično od mene ali gustao sam gledati ovu temu danas znajući stav predsjednika kluba. Najte kaj zamjeritiPop corn
    Po mom mišljenju svatko ko raspolaže nekim informacija iz kluba (dobro, kod tebe je malo drugačija situacija i uloga) bi trebao raditi kao ti.
    Nikad nisam kužio a i ne znam koji je gušt pisat po forumima, fejsovima, k***** palcima neke informacije koje samo ti znaš ili mali broj ljudi iz kluba. Jel to neka slava, lajkovi ne znam, al znam da bi ja sa svojim informacijama da ih imam mirno promatrao rasprave bez nagona da ih iznesem. To mi je neka vrsta tračarenja i drukanja.
  • Zagi
    7.6k
    Još par dana i mir će zavladati temom.deda

    Heh. Deda, za par dana krećemo slagati momčad za iduću sezonu.
  • DZGIS
    1.2k


    Prošlo je vrijeme kad su kojekakvi klošari i uhljebi imali informacije iz kluba i to bez beda prenosili i curilo je na sve strane. Danas većina takvih piše i javno govori loše o ljudima koji vode Dinamo i samom klubu, jer im klub nikad nije ni bio bitan, nego lova koja kaplje na račune
  • rioda
    4.8k
    Velika pohvala za ovu objavu, tako se to radi. Komunikacija kluba prema javnosti i navijačima je neizmjerno bolja nego u periodu prije nove uprave
  • Dzgšb
    812
    Ponosan na svoj klub ,koji je javno napisao priopćenje,da svi vide da nikoga od navijača ne dijele,nego svima objavili i koji su članovi i koji nisu ,po uzoru na najveće svjetske klubove , vi u upravi ste najveća gospoda što je mogla preuzeti klub , Bogu hvala da smo dočekali ovo nakon mnogo godina borbe.
  • Mrvica
    3.9k
    Kakva ljepota od objave i ostanak Martina!! :strong:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    ja ja ja i samo ja, ah tugo tugo izdrži miro
  • Beowulf112
    319
    Kad zavrsava transfer rok?veceras u ponoc sam vidio da je za spanjolsku,englesku itd...jel i za nas veceras u ponoc ili imamo dan ili dva duze?znam da znaju biti razlike neke i cudno mi je da ako je zadnji dan danas da nismo nikoga ugrabili nakon ulaska u LP
  • prefontaine
    315

    Mislim da te ekipa nije htjela pljuvati, ali napisao si, citiram, "Mislim da će se sutra naci Dinamo i Fiorentina na nekakvu 15 plus 3-5 milijuna bonusa". Problem je u ovom "naci". Da si napisao nešto tipa "mislim da će sutra Fiorentina ponuditi 15 + 3 do 5" , bio bi heroj. Al kod ovog "naći" ispalo je da će dinamo prihvatit tu ponudu, jer su se, jel, našli i jbg...daljnji tijek svi znamo
  • Dinaminjo
    929
    3.9. Prijava za LP
    5.9. Hnl cini mi se
  • Dani Olmić
    222
    Mislim da je cak 02.09. za LP ako se ne varam
  • Dinaminjo
    929
    3 September 2024 (24:00 CET) for all matches from the first match in the league phase up to and including the final.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions