• marcio amoroso
    36.4k
    Hrvatska kao prvo ima problem u nogometnoj infrastrukturi, a kao drugo i u ovom slučaju glavno u nedostatku struke i kontinuiteta.

    Da je trener Olimpije na klupi Rijeke zadnje dvije sezone Rijeka bi pregazila Olimpiju, ali ne, kod nas prvoligaše treniraju razni Đalovići, Tadići, Radeljići, Vidovići itd.

    Klub koji prvi shvati da je trener najbitnija osoba u klubu i da mu se ako je pravi treba dati kontinuitet će igrati grupnu fazu nečega. Sve ostalo je mazanje očiju i trčanje iz debakla u debakl.

    Edit: da su tovari ostavili Dambrauskasa ili Leku sada bi gotovo sigurno igrali miki maus ligu.
    Da je trener Rijeke sve ove godine Kek bili bi standardni sudionici grupne faze nekog natjecanja. Ovako su sami pali i sami se ubili.
  • mali M
    5k
    skroz se slažem. pisao sam već, najveća tragedija naših klubova je kada su iz nekog sebi znanog razloga pomislili da mogu i sami bez Bjelice, Keka (mada je Kek sam dao otkaz, al trebali su ga zubima pokušavati zadržati), Leke, Zekića, Dambrauskasa, Sopića, Tramezanija pa i Bišćana... Govorim o svim klubovima sem Dinama. Mislim da bi se slavna trojka iza Dinama trebala tući u guzicu s petama od sreće da im je netko od ovih dugoročno trener. Isto tako, jedan Čačić bi za sve njih bio Capello. Neznam zašto ti klubovi Čačketa ne probaju dopeljati... Uglavnom da ne prenesemo krivu temu sad na Čača, slažem se s tobom Marcio, bilo tko od ovih trenera da im daju dvije godine bi napravio kolko tolko uravnoteženu momčad koja može proći barem ribare, konjušare, pastire i vanzemaljce.
    MADA, moram reći da su mi malo teške riječi kada svi trube kako je ovo najveća sramota ikad.. Meni je to još jedan dan u uredu. Svake godine isto, nikad niti jedan od njih ne prođe, ponekad naiđu na poštenu prepreku, ali večinom ispadaju od ovakvih taraba. Malo se jesam razočarao jer su imali svi do jednog dobru priliku, ali sad da mi je to nekakva najveća drama ili sramota, nije.. Pa to gledamo svake godine, sad bi mi kao trebala biti veća drama nego prošlih godina.. hau jes nou..
  • Bosskovitz
    11.7k
    Klub koji prvi shvati da je trener najbitnija osoba u klubu i da mu se ako je pravi treba dati kontinuitet će igrati grupnu fazu nečega. Sve ostalo je mazanje očiju i trčanje iz debakla u debakl.marcio amoroso

    Ne mogu shvatiti kako to oni ne vide. Većina klubova ne može već godinama, a izuzev Rijeke - desetljećima napraviti ništa u Europi, a ne mogu bome ni ispasti u drugu ligu. Imaš čistu situaciju da čak i nekog istrpe da bi potencijalno napravili više.

    Ovo je sve istina kaj si napisao. Ja priznajem da nisam neki nogometni stručnjak i rijetko komentiram stručne teme, ali dobro procjenjujem ljude. Kad je Jurić ovog ljeta došao na Poljud i trebao postati trener - zabrinuo sam se da bi Hajduk mogao biti dosta jači no prošle godine. Kad sam vidio da se čovjek pokupio glavom bez obzira, a umjesto njega je došao Gattuso - odahnuo sam znajući da od toga nema ništa.

    Smjene Dambrauskasa, Keka, pa i Leke ili Sopića - posve su užasne odluke nogometnih neznalica koje u slučaju Hajduka čuvaju svoje guzice od mase, a u slučaju Rijeke se igraju sa skupom nogometnom igračkom umjesto da vode ozbiljan nogometni klub.
  • InatiseSlavonijo
    517

    Ovo plavo u sredini je Triglav :grin:
  • desno
    13
    a Splićanima do Banja Luke.Bosskovitz
    svijescu i nacionalnom pripadnoscu i spadaju u taj milje...
  • NitkoBitan
    17k
    Lask, Heidenheim, Cercle Brugge, Helsinki, Jagielonia, Larne... protivnici Olimpije u Konferencijskoj ligi.

    Za Rijeku bi ovo bilo itekako prolazno.
  • Hnlovac
    1k
    Ne može Larne već igra s Istrom ☝️
    Screenshot-20240829-212857-Gmail.jpg
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    uzeli bi bodove eventualno protiv Jagileonije i Larne, Lask i Helsinki bi bio teski potop.
  • Infinity
    16.3k
    Ovakva Rijeka bi imala sanse samo protiv Larnea. Ona Rijeka koju smo zamisljali u ECL bi sigurno imala sanse za vise bodova. Rijeka je u grupama EL uzimala bodove i jacim ekipama od ponudjenih, pogotovo na domacem terenu.

    Naravno, da je Rijeka usla u ECL, zdrijeb ne bi izgledao ni slicno, ali...
  • Dr Hofmann
    833
    Mogu si i Rijeka i Osijek i tovari pucati u čelo koliko si nesposobni. Ne bi da su igrali s nekim iz liga petice, Nizozemske, Grčke itd...Ovako ispasti mogu samo veliki majstori nogometa. Makar mi ponekad bude žao radi nacionalnog koeficijenta, samo se sjetim prošle sezone i apsolutno me zaboli jedna stvar što su svi ispali
  • Bosskovitz
    11.7k
    Za Rijeku bi ovo bilo itekako prolazno.NitkoBitan

    Corvinul je bio smijurija pa su ga prošli na jedvite jade. Elfsborg je bio itekako prolazan pa ih je rutinski izbacio. Olimpija je bila itekako na kvadrat prolazna pa ih je uništila 5:0. U 540 europskih minuta uspjeli su zabiti 3 gola. Isto toliko minuta imali bi i u ECL-u, koliko bodova možeš skupiti s 3 gola?

    Ne znam od kud taj optimizam, ali s njihovom igrom - jako malo.
  • Zagi
    7.6k
    Nakon 0:5 od Olimpije nema te grupe, da si ju sami slože, koja se može okarakterizirati prolaznom.
  • jedan u nizu
    8.2k
    koliko bodova možeš skupiti s 3 golaBosskovitz

    Mmmmmm ..... 9 ? :lol:
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ha, tehnički 12: tri pobjede od 1:0 i tri remija :D
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ha, tehnički 12: tri pobjede od 1:0 i tri remijaBosskovitz

    touche, touche :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.