• MarK
    621
    Ivanušec i Livaković su prodani debelo ispod cijene i sad ovi žabarski lešinari misle da je to kod nas normalno. Ako ga prodamo za 15, srozat ćemo rejting još niže. Ovo treba presjeći u startu.
  • Nolifer
    8.1k
    Apsoultno nisam sad za prodaju Baturine. Pa kaj nije rečeno na vijestima da smo sad u financijskoj boljoj situaciji, nigdje ne gori da bi ga morali odmah prodati. Bati nam je itekako sad potreban za Ligu Prvaka!
  • Tuba1986
    84
    Imam neki osjećaj da bi Baturina nakon odličnih nastupa u LP mogao potpisati za Arsenal za 25+ mil €.
  • Omake
    2.5k
    ili 30+ za West Ham ako im FA kazni Paquetu i dadne mu višegodišnju suspenziju.
  • Peškaman
    4.2k
    Da smo ispali iz play-offa i da moramo krpiti financijsku rupu onda bih shvatio ovakav pristup Fiorentine gdje ti šalješ u početku 12mil€ ponudu pa povećavaš na 15 mil€>.
    Ali,u LPa smo,Fiorentina sada nema nikakvu pregovaračku moć,na našoj je strani. Dinamo određuje cijenu po kojoj igrač može otići,pogotovo s igračem koji ti je ugovorom vezan do 2028.

    8 utakmica LPa je pred tobom u početnih 11,dokaži se,nabij sebi još veću cijenu i nitko neće reći 'a' da odeš. Sada nije trenutak za odlazak.
  • Markelo
    2.6k
    4 godine mu još traje ugovor a imaš i već osiguran plasman u ligu prvaka. Ja ne znam možeš li bit u boljoj pregovaračkoj poziciji od te
  • deda
    32.6k
    Fiorentina istovremeno pregovara i s Cataldijem iz Lazija i još par igrača. Sve zadnja 24 sata. Malo neozbiljno.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Sve je to super i sve si točno napisao, ali ako ću se igrati đavoljeg odvjetnika: on je uskoro 22-godišnjak koji je za Hrvatsku reprezentaciju (koja je u padu, čisto da netko ne spomene kao argument medalju s prvenstva) do sada odigrao tek 77 minuta, od toga 6 protiv Latvije, 4 protiv Armenije i 67 u prijateljskoj protiv Sjeverne Makedonije; odigrao je tek nešto više od poluvremena Lige prvaka i igra u ligi u kojoj nema niti jednog iole ozbiljnog protivnika koji bi mogao stati u istu rečenicu s najgorim klubovima u ligama petice. On je u svojoj karijeri do sada odigrao svega dve tekme protiv zaista kvalitetnog protivnika: dve tekme protiv Betisa. Ajmo mu izaći u susret pa reći četiri tekme i Betisu pribrojiti PAOK.

    I onda tu dolaziš do ključne dileme: može li Baturina zasjati i dominirati protiv Bayerna, Borussije, Arsenala, Milana, Celtica, Salzburga i Monaca? Jer ako struka misli da može, onda je realno odbiti baš svaku ponudu, makar ona bila i 25 milijuna eura, jer će u narednih 4 mjeseca pokazati što zna na najvećoj sceni i cijena će mu porasti. Ali ako struka misli da ne može, da će u tim utakmicama biti samo prosjek, onda će mu cijena pasti ne samo zato kaj će biti stariji, nego zato kaj će se izgubiti ili smanjiti i vjera možebitno zainteresiranih klubova u potencijal da može igrati s najjačima.

    I nema tu točnog odgovora jer se ne radi o egzaktnoj znanosti. Da se radi, sportski direktori odavno bi bili zamijenjeni super računalima.



    Apsolutno se slažem, ovo je bilo samo u kontekstu cijene igrača, ne sportske strategije kluba. Čak i ako igraču cijena padne za godinu, procjena kluba može biti da mu se to isplati ako će u tih godinu dana igrač biti ključan za sportske uspjehe, pa i neke druge oblike zarade na koje će njegov ostanak utjecati.

    Da me se ne shvati krivo, ja sam apsolutno protiv prodaje Baturine sada, iz mnoštva razloga - od toga da mislim kako ne možemo pronaći zamjenu za njega, preko toga da je jedan od ključnih ako ne i ključni igrač ako se želimo nadati ikakvom ozbiljnijem rezultatu u LP do toga da vjerujem kako će mu cijena rasti nakon lige prvaka. Samo kažem da je cijela stvar dosta kompleksnija i stručnija od moje, tvoje ili nečije tuđe navijačke, ali zapravo nestručne procjene.
  • Nogo
    3.6k


    Pretpostavljam da pregovara i da će ići na varijantu gdje može najbolje proći tj. čiji klub će pristati na njihove uvjete. Ja se samo nadam da to nećemo biti mi.
  • deda
    32.6k
    Nisam rekao neozbiljno zato što pregovaraju s više igrača i klubova već zato što su čekali zadnja 24 sata.
  • Dani Olmić
    222
    Martin navodno prihvatio sve
  • Marquis Manners
    53
    Kakva prodaja?! Putem Atalante i odbiti sve ponude, njemu dati 200 k više ako želi sada ići, to bi ga trebalo zadovoljiti.
    Pucanj u nogu i Dinamo i on sam ako želi otići.
  • skener
    886
    Martin navodno prihvatio sveDani Olmić

    bas te nazvao i javio ti
  • Big Daddy
    1.1k
    Ako ode, jbn ce nas sve razocarati. Mislim ono, iz Lige prvaka u Conference League!? I to u neki mutavi klub!?
  • scooniepenn
    3.3k

    Mogu reći da je super ovo što si ti napisao i pritom nisam ironičan. No, istovremeno ti iz nekog razloga izostavljaš najbitniji dio, a to je ponuda. Dakle, mi ovdje ne govorimo o ponudi od 20+ milja pa da se važe hoće li za pola godine ili godinu doći ponuda od 25+. Po meni je sasvim izvjesno da ga za najmanje 20 možemo i u zimu i na ljeto prodati, a iskreno očekujem i više. Mi ovdje pričamo o 15 milja ponudi, gdje za mene sve počinje i završava. Dapače, ako smo postali ozbiljan klub ovakve ponude ne bismo trebali niti razmatrati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions