• Mr Anderson
    7.9k
    Za Ivanušeca je jedino opravdanje što je on već imao 25 godina pa su mu se opcije smanjivale. Kod Baturine je sasvim druga priča.
  • Jurki
    11.6k
    neki ovdje misle da smo mi njemačka ili ne znam šta već pa mi njemu možemo osigurati budućnostDoktor Kunić


    sumnjam da dečko nema ambiciju ić dalje od DinamaDoktor Kunić

    O cemu je rijec na kraju? Egzistencija ili ambicija?
  • Jaro
    7.3k
    Izletila ekipa sa "zaduzio klub", "prerastao HNL", "mora osigurati egzistenciju"...
    - zaduzio klub - nije nitko tko dobija placu
    - prerastao HNL - u kojem tocno razdoblju? Svaka cast Baturini, al on je do sad imao nekoliko bljeskova u HNL, nekoliko ozbiljni razdoblja s rupama (pogotovo kad nije bilo Petkovica - koji je jedini pojedinac u ovom Dinamu za kojeg bi se dalo raspravljati jel prerastao HNL)
    - osigurati egzistenciju? - kod bilo kojeg igraca dinama jedna od vecih gluposti za koju ne vjerujem da ekipa i dan dana pusi. Pogledajte si platne liste doma, izracunajte koliko cete zaraditi u radnom vijeku pa pogledajte godisnja primanja igraca Dinama - za koliko su oni na toj razini - to je osiguranje egzistencije, a sve ostalo je luxury u odnosu na osiguranje egzistencije

    Ne sumnjam da ce klub odraditi kako treba, ali sumnjam u motive "navijaca" kluba koji serviraju ove "argumente"
  • Olmic
    3.6k
    Raspitao se malo navodno trazimo 28 milja oni nude 16, znaci ide se prema 20 plus bonusi…
  • badjibadara
    3.1k
    Vidović bi ostao da je prodaja Baturine bila opcija u bilo kom trenutku. Razumljivo da ako dođe ponuda koja bi zadovoljila samo i jedino Dinamo - vjerojatno se nebi pravio problem. Ovo što se piše je daleko od toga. U klubu sjede pametni ljudi, ne bojim se da će napraviti grešku.
  • Jurki
    11.6k
    fala kurcu da i to neko napise.
    Covjek sa 1500 eura (kaj je odlicna placa) za 40 godina zaradi 720 tisuca eura.
    Tolko Baturina zaradi za godinu dana. O cemu mi pricamo?
  • MarK
    621
    osiguranje egzistencije je kad do 30e imaš tri hotela, 10 vila, bentleya i ferrarija i original sliku Monalise.
  • FrenchMontana
    625
    A tu se ne slazem. Ne moze se covjek s redovnim poslom uspoređivat s nogometasima. Ali recimo ko da ti imas 1500 i neko ti ponudi 3000, ides vjerojatno… samo nogometasi imaju vise toga di misle ulozit/potrosit lovu. Nije sve u egzistenciji, zelis i zaradit kroz zivot, osigurat obitelj itd itd
  • Captain America
    17.6k
    Stockholmski sindrom je i dalje prisutan kod mnogih pa se može pročitati da je igrač nakon jedne prave polusezone u kojoj je bio glavni igrač zadužio klub i prerastao ligu. Iste priče su se servirale prije 10ak godina za Kovačića, Jedvaja, Roga...
  • Dinaminjo
    929
    Decko je dovoljno mlad da je na B listi, a pokusava se progurati da mu cijena pada zbog godina..

    Uzas
  • Kruno
    307
    Preživio je Dinamo i vece odlaske. Bolje bi mu bilo da je ostao odigrati LP oni ide u Fiorentinu.
  • Jurki
    11.6k
    sve je to u redu, normalno i ljudski. Ali je isto tak cinjenica da Martin ima 21 godinu i ima vremena osigurati egzistenciju.. dapace ako bu pametan a vjerujem da bude.. to mu nemre pobeci nikak.
    Btw ima 15 godina karijere ispred sebe.. ako za 15 godina nebu zasluzil dosta, onda mu ni taj 1 mil eura vise ili manje nebu nist predstavljal u zivotu.

    Kak sam rekel ... zadnji je dan.. Lepore mora nekaj pisati.. jbg to je tak.
    Martin bu u pocetnom sastavu preksutra na Rujevici.
  • darko-ivk
    35
    Ma mislim da Baturina nigdje ne ide...obična naklapanja.
  • FrenchMontana
    625
    ja sam prvi da ostane da se razumijemo. Igramo LP, nek uziva jos godinu dana tu.
  • Nino Bule
    13.4k
    Kakvo zaduživanje, spustit rampu do zime
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions