• blubach
    231
    Vi koji velite da je Baturina prerasao HNL, ok, sve štima, je...
    Al hoćete reći da je prerasao i Ligu prvaka? Jer u Fiorentini to dobit neće.
    Ovo pišem ako je istina da stvarno želi otići (iskreno vjerujem da nije istina, ali ako je, onda momak nije baš bistar).
    Nitko ne kaže da treba ostat i sljedeću sezonu, ali do zime, odigrati 6 utakmica LP? Apsolutno i to bi mu bila najpametnija odluka.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Nije Miro uopće govorio o tome koji je interes Dinama nego je li Baturina zaduzio Dinamo. Ja se slazem s njim oko kretanja cijene igraca s obzirom na godine, o tome je jucer pisao, ali Dinamo nema interes sada prodavati Baturinu. Cak i da mu cijena padne za koji milijun, on tu razliku moze pokriti svojom igrom u LP.

    O zaduzivanju ne bih, to je posve subjektivna kategorija. Baturina je prerastao HNL, ali nije prerastao Dinamo i dobra sezona u LP ce mu samo pomoci da ostvari transfer koji mu vise odgovara - a koji Fiorentina nije.
  • Jurki
    11.6k
    kolko je vjerodostojan clanak pa da je tocan ti govori ko je autor - SN.
    To piskaralo nije imalo muda se ni potpisati na ta sranja kaj je nadrobil.
  • Daliban
    1.6k
    Pušem i na hladno.
  • Niko1986
    91
    Da, ali 30 milijuna eura ne raste baš na grani. Takav transfer ti rješava financijsku sliku kluba.
  • Daliban
    1.6k
    Da, ali 30 milijuna eura ne raste baš na grani. Takav transfer ti rješava financijsku sliku kluba.Niko1986

    Već smo to riješili ulaskom u LP. Očekujem da se dodatno pojačamo, a ne da prodajemo najbolje igrače.
  • Nino Bule
    13.4k
    Bati nam vise donosi u lp osvajanjem bodova i dizanjem koefa za sljedecu sezonu nego prodaja sad
  • Dani Olmić
    222
    Ako ode onda stvarno nisu svi čisti u glavi. Sad dolaze utakmice za izlog. Nakon njih, ako imalo odigra kako zna, moći će birati klub. U zadnjih 20 godina nijedan mladi igrač sa naših prostora nije uspio u Italiji. Nadam se da ce Bati razmislit i donjet najbolju odluku za njega i za klub i ostati.
  • Dani Olmić
    222
    to se govorilo i uoci ulaska u LP a sad kad smo usli treba i najboljeg igraca prodat?! Ja mislim da nam šeik da 200 milja da bi neki opet napisali „Pa ne padaju 30 milja s neba“ … Pa ako se nesta mora onda jos dovest nekog a ne prodat igraca koji ti dize sanse za dobar provod u LP
  • Niko1986
    91
    Ta ponuda je prihvaćena prije ulaska u LP.
  • Dani Olmić
    222
    e pa sad ju se moze hladno odbit
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako se ne varam, dosadašnja praksa u ovakvim slučajevima je bila potpisivanje novog ugovora sa bitno većom plaćom. Ako očekuješ da ćeš prodati igrača za 20 mil. nečega onda ne može igrati za "sitnu" lovu.
    Neću se uopće obazirati na cifre jer mi nemaju smisla i vjerovatno su samo obična novinarska naklapanja. Odbili 30 mil od Leedsa? Kako da ne. Bio bi transportiran u gepeku.
  • Jurki
    11.6k
    Ta ponuda je prihvaćena prije ulaska u LP.Niko1986

    Siguran si u taj clanak? Na kojega se autor nije ni potpisal?
  • Daliban
    1.6k
    Ta ponuda je prihvaćena prije ulaska u LP.Niko1986

    Pa još gore s obzirom da smo imali samo PO za proći.
  • Jurki
    11.6k
    Dajte se ljudi saberite. Vjerujete glupostima iz sportskih na koje se novinar nije ni potpisal.
    Ako imam ekskluzivu onda se bum potpisal jer su informacije tocne.
    Ovo je lupanje bezveze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions