• Doktor Kunić
    3.4k
    ima ugovor da ali ako mu ovi nude brutalan ugovor i on želi otić zašto da se inatimu i sjebemo mu transfer?
  • Jurki
    11.7k
    neki ovdje misle da smo mi njemačka ili ne znam šta već pa mi njemu možemo osigurati budućnostDoktor Kunić

    Dal mi zivimo u paralelnom svemiru ili kaj?
    Najplaceniji nogometas u Dinamu ima recimo milju eura godisnje.
    I da provede cijelu karijeru u Dinamu recimo 10 godina.. a moze i duze.
    Ti hoces reci da sa minimum 10 milja eura samo ciste place.. bez bonusa, bez provizija za produzenje ugovora, bez nastupa u repki itd.. se nemre osigurati egzistencija?
  • Omake
    2.5k
    Zadnje što je Lapore napisao na temu Baturine je da Dinamo traži 20 plus bonuse/% od sljedeće prodaje
  • Mr Anderson
    7.9k

    A zašto ne? Nije to ni prva ni zadnja ponuda koju će dobiti, ima 21 godinu. Klub treba prvo gledat sebe.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    sumnjam da dečko nema ambiciju ić dalje od Dinama
  • sebenico
    552


    Kod Talijana treba paziti na te % od sljedeće prodaje. To su muljatori koji prebijaju transfere na razne načine da izbjegnu porez i da se ti bonusi neutraliziraju. Umjesto postotka, kad se posluje s njima, treba tražiti fiksni iznos pri promjeni kluba.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    treba da ali ne treba nam nezadovoljan igrač koji će na kraju isforsirano otić za 12m ili manje
  • Peškaman
    4.2k

    Dosta je floskula da uvijek Dinamo mora izać nekom u susret i da je netko zadužio Dinamo.
    Napravit sastanak,pozvat igračeve predstavnike i postavit uvjet,fiksna cijena za prodaju je 18mil€ + bonusi,na ponude koje su manje dobijat će se odbijenice.
    Bolje je i Dinamu i njemu da ostane do kraja LPa.
  • dzg2024dzg
    84
    Batko, nemoj ići od nas! :sweat: 8 tekmi lige prvaka, nekoliko utakmica u reprezentaciji.. netko će dati bez problema za tebe blizu 30 m €. Ako ti se i čini velika plaća sada koju ti daje Fiorentina, kako će ti se tek činiti kada ti plaću ponudi Arsenal, Tottenham, Atletico Madrid ili netko takav... strpljen spašen, uživaj barem do zime u svom DInamu. :strong: :cool:
  • Paggini
    19.6k
    Mislim, nisam uvjeren da se ovo dogadja, ali ako on forsira odlazak, reći mu očinski "dikod ideš, dikod ne ideš", a sad ne ideš. Imas ugovor, ici ces na zimu/ljeto.

    Ako Baturina ne forsira odlazak nego je ovo posao naše uprave, prodaja Baturine u ovom trenutku za 15 milijuna eura mi je gora od one izdaje s Ivanusecom prije godinu dana.
  • FrenchMontana
    625
    prodaja Baturine u ovom trenutku za 15 milijuna eura mi je gora od one izdaje s Ivanusecom prije godinu dana.Paggini

    Jos uvijek imam traume.
  • vjeko1701
    7.9k
    Daj se sredi. Mi smo nogometni klub a ne zubic vila. Igrac je pod ugovorom, ako nije dosla ponuda koja zadovoljava klub i to u trenutku koji bi bio uzas za klub. Treniraj i igraj.
  • Omake
    2.5k
    Prekjučer cijeli dan nervoza oko utakmice, jučer oko ždrijeba, danas oko Baturine.
  • Brusa
    1.5k
    ili sjedi na tribinu, jebiga, tko god bio. Radikalno ali jbg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions