• austrijanac
    4k
    Dugo nam je trebalo da čujemo da je i Baturina zadužio klub...
  • vjeko1701
    7.9k
    15+3 za Baturinu? Fiorentina? Sam se probudio u nekom alternativnom svemiru di smo izgubili naslov prosle sezone a ove ispali i iz EL i KL od poluamatera pa sad prodajemo kaj stignemo i to bilo kome ko nekaj ponudi?
  • Jaro
    7.3k
    svaki koji krene s takvom pricom je blizak managersko-kokosarskom lobiju pa zapravo gleda svoj interes da ubode kakvu mrvicu te s takvim upisima siri pricu.
    Te spike "zaduzio klub" se MORAJU ostavit u proslosti skupa s jos nekim stvarima.
    Ali, ne ulijeva mi povjerenje ni izjava "i Martina se pita" - ne pita! ako ima ugovor do 2028. i nije u interesu kluba...
  • bbb medimurje
    3.2k
    Kolko baturina ima postotak od transfera?
  • Big Daddy
    1.1k
    Kad se tocno zavrsava transfer period?
  • Omake
    2.5k
    za klubove liga pet večeras u ponoć
  • Big Daddy
    1.1k
    kaj nije do sutra do kraja zadnjeg dana u mjesecu, do kraja 31.8.? Ili zato kaj je subota
  • Olmic
    3.6k
    Baturina nije glup decko i zna i sam da nema smisla da sad ode. Skender je rekao da postoji cijena ispod koje ne zele ni cuti, a rekao bi da je to 20 milja..
  • Nolifer
    8k
    15+3 za Baturinu? Fiorentina? Sam se probudio u nekom alternativnom svemiru di smo izgubili naslov prosle sezone a ove ispali i iz EL i KL od poluamatera pa sad prodajemo kaj stignemo i to bilo kome ko nekaj ponudi?
    2h
    vjeko1701

    Ispod 20 nebi imali kaj tu tražiti i kakva sad crna Fiorentina, nakon onog cirkusa sa onim kak se zove, Brekalom?
  • striko
    1.5k
    Kad samo pomislim Vušković 13M a Baturina 15+ bonusi zlo mi dođe. Ako stvarno ode za mene je ovaj rok još jedan flop. Čak se i rimuje.
  • Omake
    2.5k
    mislim da su se čelnici liga na kraju prošle sezone dogovorili za 30.8. Da se smanji kaos prošlih godina.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Dobro jutro plava vojsko. Mislio sam da desetak neprocitanih stranica vode ka tome da nam dolazi neko pojacanje kad ono umjesto toga pisanja da nas napusta najbolji igrac. Mislim da su Maric i klub dovoojno pametni da ne upropaste ovako dobar i kvalitetan prelazni rok i jos bolji ulazak u Novi sezonu. A to bi se desilo ako se Bati proda za po meni smjesan iznos Kao da smo tovari pa moramo prihvatit sta bilo. I na sve to posljednjo dan prelaznig roka kod njih. I da nemamo vremena naci zamjenu koja bi po profilu odgovarala. To bi bilo jako neozbiljno . Nadam se da nema ni trunka istine u tome. Osim da smo mozda razgovarali sa fiorentinom i poslusali ponudu. 15 milja su ozbiljni novci i ponude te razine se i moraju ozbiljno poslusati. Onak gospodski im se zahvaliti i dovigorno
  • Danko
    1k
    Stanimo na loptu. Ako bati i ode, siguran sam da marić ima spremnu zamjenu za dovest, asa u rukavu.
  • Big Daddy
    1.1k
    Ma za Batija nema zamjene. Kao igraca i kao Dinamovca. A i za tu smijesnu brojku.
  • Dinaminjo
    929
    Instagram nemoj ici Batiju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions