• Maksim Maksimirski
    5.4k
    Baturina nije prerasao HNL, muči se protiv postavljenog bloka i igra li-la od utakmice do utakmice. S tim rečenim, za nas je svejedno ekstra klasa i ako ga sad prodamo kad imamo riješene financije onda se popišam i na LP i na sveDaliban

    Baturina nikad neće biti igrač koji će probijati bunkere. On je igrač širokog prostora koji može nanizati svih protivničkih 10 igrača u polju kada bi mu u nekoj imaginarnoj situaciji dolazili 1 po 1 na duljini od 100 metara terena. On je kovačićevski tip igrača koji niže protivnike kao u slalomu a nije sammirovski tip igrača koji će u 2 metra kvadratna učiniti 3 finte i podvaliti loptu napadaču kroz ušicu igle.

    Slično je i sa Hoxhom koji će biti pun razočarenja za navijače kada bude igrao protiv nekakve Gorice ili Šibenika koji će sa svih 10 igrača stajati u svojih 25 metara. Tu on nema mjesta da prođe 1 na 1 na širokom prostoru i zato će on uvijek biti bolji u jačim utakmicama (Betis, PAOK, Rijeka prošle sezone, Istra kad se otvori i igra va banque, Shaktar) nego što će to biti protiv nekakvog Belupa koji će duplirati bokove i gdje ćeš u par metara kvadratnih morati tehnikom nešto učiniti.

    Ja mislim da bi Baturini u budućnosti najbolje odgovarala Bundesliga gdje malo koja ekipa igra bunker i gdje svi pokušavaju igrati ''gegen pressing''. Tu bi on nizao igrače kao čunjeve.
  • wolfgang14
    1.4k
    Vjerujem i nadam se da neće otići ali isto tako treba razumjeti da je sve stariji i stariji što velikim klubovima ne odgovara te mu samim time i pada cijena. Jako delikatna situacija gdje treba dobro razmisliti i procijeniti kada je najbolji trenutak za prodati ga
  • Daliban
    1.6k
    Baturina nikad neće biti igrač koji će probijati bunkere. On je igrač širokog prostora koji može nanizati svih protivničkih 10 igrača u polju kada bi mu u nekoj imaginarnoj situaciji dolazili 1 po 1 na duljini od 100 metara terena. On je kovačićevski tip igrača koji niže protivnike kao u slalomu a nije sammirovski tip igrača koji će u 2 metra kvadratna učiniti 3 finte i podvaliti loptu napadaču kroz ušicu igle.Maksim Maksimirski

    Načelno se slažem, ali vjerujem da može dodatno razviti taj aspekt svoje igre.
  • Zagi
    7.6k
    Same jedna stvar ljudi moji. Budite realni. Baturina je prerasel nasu ligu. To svi znameFacke

    Nije on još ništa prerastao, ima on još dosta za naučiti.

    Radi se o , kao i kod Ivanušeca, krivom trenutku za prodaju iz dinamove perspektive.
    Slijedi mu kao i Olmu sa 21 godinom koliko ima i Martin, sezona eksplozije i sportski direktori diljem europe signaliziraju svoj odborima sada kupiti jer će za 6 mjeseci biti duplo skuplji.
    Što naravno nama znači da ga moramo na sve moguće načine probati zadržati.

    Nikakava to teška odluka za nas nije jer je risk-reward ovdje žestoko na strani rizika.

    Kaj je najbolje za Martina je na njemu i nimalo me ne interesira. Ne navijam za Martina.
  • NitkoBitan
    17k
    Što naravno nama znači da ga moramo na sve moguće načine probati zadržati.

    Nikakava to teška odluka za nas nije jer je risk-reward ovdje žestoko na strani rizika.
    Zagi

    Jedina logicna odluka i solucija. Ako pokleknemo u manje od ova 24h onda su u klubu slabici, druge rijeci nema.

    Imas osigurane financije, napokon neke sportske ambicije te nisi vise import-export firma...

    Cak i da su Baturina i menadzer izrazito zainteresirani za odlazak onda bi se poslala kriva poruka. Poruka drugim igracima bi bila glumite nezadovoljnu frajlu makar zadnji dan prijelaznog roka i pustit ce vas ispod cijene.
  • Zagi
    7.6k
    Na Mariću je da ga zadrži, a da Baturina ostane zadovoljan.
    Kako? Nemam pojma, vjerojatno boljim ugovorom. Sportski motiv je tu ulaskom u ligu prvaka.

    To se , jednostavno, mora obaviti uspješno za klub.
  • Daliban
    1.6k
    Ima valjani ugovor. Jednostavno treba znati reći ne.
  • Zagi
    7.6k
    Ima valjani ugovor. Jednostavno treba znati reći ne.Daliban

    Ma ok ali i nedostatak povišice ako si ju realno zaslužio, često djeluje destimulativno.
  • Daliban
    1.6k
    Ma nema smisla nikakva povišica ako bismo ga prodavali na zimu ili sljedeće ljeto. Ima ugovor i ćao. Da nismo import-export povišica bi eventualno imala smisla u kontekstu dodatnog produženja.
  • NitkoBitan
    17k
    Ne kuzim takoder ukoliko ima neke zelje sa strane Baturine. Igras protiv Arsenala, Bayerna, Borusije, Milana pa i RB grupacije koja voli mlade talente.

    Pokazi se i dokazi i bit ce i boljih ponuda. Kakva Fiorentina i talijanski nogomet koji unistava mlade hrvatske igrace.
  • Nogo
    3.6k
    Contract expires:
    Jun 15, 2028.

    Pametnom dosta!
  • Zagi
    7.6k
    Kakva Fiorentina i talijanski nogomet koji unistava mlade hrvatske igrave.NitkoBitan

    Ma zaboravi Fiorentinu. Da je RBL istu bi raspravu vodili.
    Barem kaj se mene tiče. Nije trenutak i bok.

    Strpi se još godinu dana. Strpio se Olmo , a Modrić još i više.
    Nema prodaje.
  • Zagi
    7.6k
    Ma nema smisla nikakva povišica ako bismo ga prodavali na zimu ili sljedeće ljeto.Daliban

    Joj kak nema. Daš mu ne znam , 200k više da se osjeća kako nije ništa izgubio (nerealiziranim transferom) nego profitirao u odnosu na stari ugovor.
    Svi sretni , a mi lakši za 200k što je kad sve staviš na papir, sitniš.
  • NitkoBitan
    17k
    Btw. zar nije da zainteresiran klub moze pregovarat sa igracem tek kad on ude u zadnju godinu ugovora?

    Kako se zna da Fiorentina nudi odlican ugovor kada Baturina ima ugovor sa Dinamom do 2028.? Mislim oni teoretski ne bi smjeli njemu pristupit prije nego kontaktiraju Dinamo.
  • Omake
    2.5k
    Rekao je sinoć dopredsjednik kluba za RTL da postoji interno dogovorena cifra ispod koje se uopće ne pregovara s klubovima oko Baturine. Nadam se da je ta cifra identična onoj s TM.

    Fiorentina jedva izbacila Puskas akademiju za ulazak u konferencijsku ligu. Igraju 343 a dva krila naprijed uz Moise Keana. U prvenstvo ušli s dva remija. Ne djeluje mi kao klub za Baturinu, osim ako ga ne žele učiniti alfom i omegom u klubu po pitanju uloge na terenu i plaće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions