• Toni90d
    391
    Zadnji video sa pozivom od LP :starstruck:
  • NKDZ86
    1.4k
    stari moj, bolesno, u istom trenu se i naježio i skoro rasplakao
  • mokoxax468
    698
    I mene odavno nije stisnulo ovako oko srca kao kad sam gledao ovaj video. Tako jednostavan, a tako dobar. Jebo MCU, daj mi ovakvih akcijskih filmića!
  • Mrvica
    3.9k
    Kakve su ovo debilane od spamova u komentarima na youtube videa na službenom kanalu? "Koliko likeova toliko golova bla bla" :yikes:
  • Mladi Starac
    150
    bot spam.
    Netko se zabavlja. Debili...
  • dinamo u srcu
    1.6k


    Marketing na svjetskoj razini- Čudo, kao da gledam film neki. Nevjerojatno. Svaka čast.
  • NVKOD
    1.3k
    Pisao sam prije otprilike 2 mjeseca o stanju pratitelja tzv. Velike četvorke gdje se ispostavilo da Dinamo daleko najviše ljudi prati na društvenim mrežama. U trenutku kada sam radio analizu, Dinamo je na društvenim mrežama (Facebook, Instagram, TikTok, X) ukupno pratilo 1 227 400 ljudi, Hajduk 831 800, Rijeku 240 600, a Osijek 191 520.

    Gledajući podatke danas, može se zaključiti da Dinamo raste na svim frontovima! Stanje je vidljivo na grafu niže:

    pratitelji-1-9.png

    Rast po društvenoj mreži:
    • Facebook - 2000 ljudi
    • Instagram - 16 000 ljudi
    • TikTok - 25 500 ljudi
    • X - 3300 ljudi
    UKUPNO: 46 800

    Što se tiče ostalih klubova, situacija je sljedeća:
    • Facebook -> Hajduk + 3000, Rijeka + 1000, Osijek + 1000
    • Instagram -> Hajduk + 13 000, Rijeka + 900, Osijek + 700
    • TikTok -> Hajduk + 9300, Rijeka + 400, Osijek + 0
    • X -> Hajduk + 1500, Rijeka + 100, Osijek + 131

    Ukupni broj pratitelja danas, 1. 9. 2024.:
    • Dinamo - 1 274 200
    • Hajduk - 857 600
    • Rijeka - 243 000
    • Osijek - 193 331

    Razlika između 11. 7. i 1. 9.:
    • Dinamo - 46 800
    • Hajduk - 25 800
    • Rijeka - 2400
    • Osijek - 1811

    Kada bismo zbrojili sve pratitelje Hajduka, Rijeke i Osijeka, imali bi ih neznatno više nego sami Dinamo, odnosno 1 293 391 naspram 1 274 200. Koliko si god ponavljali ostali da su praćeniji od Dinama u nadi da će se ta laž pretvoriti u istinu, jednostavno su u krivu! Dinamo je ostao i ostat će najveći i najpopularniji klub ovih prostora s tim da rastemo na svim područjima, neovisno radi li se o društvenim mrežama, broju članova ili gledatelja na utakmicama. Dinamovština se širi na sve strane!
  • dumitrumitu
    1.3k
    Kad bi klub uložio minimalno truda u tiktok bila bi ta brojka i veća
  • rioda
    4.8k
    Nedavno sam slučajno vidio da Pjaca sam ima više pratitelja na Instagramu od Dinama, trebalo bi pogurati malo kolaboraciju kroz objave da klub ubere dio njegovih pratitelja
  • Hnlovac
    1k
    Postoji li neka šansa da se kad pređemo 42 000 članova napravi nekakav video gdje se isprepliću kadrovi 82' i danas?

    Pogotovo jer je Zeko opet u klubu ali u drugoj ulozi
  • NORTE
    11.4k
    Ako će klub u budućnosti organizirati kakve javne proslave neka angažiraju voditelja dočeka olimpijaca, jedna od rijetkih svjetlih točaka tog eventa.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ako će klub u budućnosti organizirati kakve javne proslave neka angažiraju voditelja dočeka olimpijaca, jedna od rijetkih svjetlih točaka tog eventaNORTE

    Smatram da bi proslava na trgu zadnje kolo trebala postati tradicija i da je to u interesu svima u gradu jer zaradu dobivaju svi i grad i klub i privatnici.

    Proslava naslova, druženja sa igračima, dinamovo, dinamovi pub kvizovi, plave noći, obilasci stadiona, štandovi za učlanjivanja. To su sve metode i načini kako jačati dinamovštinu i jačati i približiti klub običnim navijačima.

    Sve to treba biti što više i što češće.
  • Crni86
    3.5k
    Utakmica s trnjem je danas ako sam dobro ispratio. Na drutsvenim mrezama nema danas ni jedne jedine objave vezano za utakmicu…

    Lijep dan, nije prevruce, koliko bi se ljudi mozda samo prosetalo do trnja da su procitali danas na drustvenim mrezama. Znam da je prijateljska utakmica, ali opet ono… igra ti prva momcad.

    Zasto nema prijenosa prijateljske na dinamo plusu?
  • mokoxax468
    698
    Jer Dinamo nije organizator utakmice, nego Trnje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.