• mokoxax468
    698
    Meni je iskreno kod takvih stvari i bolje bez natpisa. S natpisom mi je to više kao reklama koju si platio, a ne humanitarna donacija
  • ZgDLions
    395
    Kad smo već kod medicinskih tema, oće biti neko organizirano dobrovoljno darivanje krvi od strane kluba, mislim u ciklusu sam pa se mogu pridružiti.
  • mali M
    5k
    S natpisom mi je to više kao reklama koju si platio, a ne humanitarna donacijamokoxax468

    s jedne strane te shvaćam, s druge kao aktivni član jedne udruge, da nam netko pokloni vozilo stavio bi njegov logo iz ogromne zahvalnosti i poštovanja. Ljudi koji se ne bave foundraisingom za manje (anonimne za javnost) subjekte ne razumiju ponekad koliko je to teško.

    S druge strane, strašno je da jedan Dinamo mora donirati zdravstvu... dobro veli @NORTE , moglo se staviti logo zaklade "Nema predaje"
  • Crni86
    3.5k
    Ovaj dio sa prognozama bivsih igra a mi se jako svida. Cija god to bila ideja, svaka mu cast. Bas je gust citat i prisjetiti se nekih igraca koji su branili nase boje i vidjet da i dalje imaju veliku emociju prema klubu.
  • nemapredaje
    3.2k


    Nije to niš izmišljeno, radi se i vani, ali top stvar.
  • NitkoBitan
    17k
    Svida mi se ova sutnja na drustvenim mrezama kluba. Do subote (Slavena) bi trebala bit mrtva tisina (eventualno objava o smjeni trenera)..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.