• Crni86
    3.5k
    vjerujem da su iz Dinama pitali da bi iz Trnja dopustili prijenos preko dinamo plusa.

    Kako su se prenosile kup utakmice i prijateljska protiv Jaruna i to sve u gostima prosle godine.
  • don
    5.6k
    IMG-3421.jpg

    ove nove čestitke za rođendan mi izgledaju malo previše siromašno i kao da je stavljena samo zbog ovog ispod "Proslavi i ti svoj rođendan kao Dinamovac.."

    Prije smo imali i one grafike za rođendan i ne znam zašto se to izbacilo jer ovako je stvarno loše, po meni.
  • javolimtebejako
    1.5k
    neki od vas stvarno imate previše slobodnog vremena
  • don
    5.6k
    kakve veze ima napisana kritika za društvene mreže s tim?
    slobodno to napiši i kad se hvali onda.
  • Mali Zeus
    12.6k
    :grin:

    Zona je sve.

    :rofl:
  • Felip
    174
    Slažem se. I ovaj crni rub kao osmrtnica, uopće nema živosti niti energije u toj čestitki.
    Rođendanska čestitka mora biti tulum, a ne siromašna reklama za Igrandiu. :razz:
  • Felip
    174
    Ipak si stisnuo srce na objavu. Prvo lajk pa komentiram. :wink:
  • badjibadara
    3.1k
    Dinamova aplikacija - Nove značajke u posljednjoj verziji:

    - Dinamo Program vjernosti
    - Kvizovi i ankete
  • jedan u nizu
    8.2k


    updateao sam i ne vidim program vjernosti :brow:
  • Zagabria
    251
    Meni izbacuje grešku kada pritisnem prihvati uvjete.
  • Crusades1986
    11.9k
    Valjda nije gotovo skroz do kraja... komunicirali bi da je sve spremno.
  • mokoxax468
    698
    Vjerojatno je pušten kod sa novom verzijom aplikacije, ali je feature flagan, odnosno isključen je feature dok ne bude spreman klub s objavom
  • Paggini
    19.6k
    Mala napomena za advertising tim - pri oglašavanju artikala sa Dinamo shopa po IG i FB, kad se klikne na oglas, često link odvede na početnu stranicu shopa, a ne na artikl, pa samo ako se može prenijeti molba timu da provjere sve linkove za postavljene carousele jer nije to puno posla, a potencijalno se gubi parica s ljudima koji odustanu ako nisu odmah na artiklu.
  • NORTE
    11.4k
    Jučer sam u gradu vidio neko starije vozilo hitne pomoći na kojem je velika naljepljenica s natpisom "donacija grupe Calzedonia" pa sam se sjetio da je dinamo prije 4 godine u vrijeme covida donirao milijun kuna za zdravstvo od kojih je pola milijuna bilo za kupnju dva nova vozila za hitnu pomoć.
    PXL_270320_28558115_06bf4261-81f1-40a9-9e26-6adf946413fe_1200x799.jpg

    Nije bilo nikakve oznake tko je donirao vozila i to bi bilo možda i neprikladno, ali mislim da logo zaklade Nema predaje u sličnim slučajevima svakako može proć.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.