• Simpatizer
    270
    Parma sad kad vidi ovo odmah spušta ponudu za Pukija s 5 na 4 mil eura, take it or leave it
  • GOAT
    1.2k
    Sta nije Gattuso rekao da pod hitno trebaju krila, a ovi mu iz kluba prodaju jednog za sitne novce dok drugog puste za nista.. Osijek postaje mala legija stranaca sa svojim prinovama
  • CrouchTomislavgrad
    323
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/hajduk-odmah-nasao-zamjenu-za-sahitija-vraca-se-treci-najskuplji-igrac-u-povijesti-kluba-15496917

    Iz Los Angelesa prošle je zime preselio na posudbu u Valladolid koji je ovog ljeta za četiri milijuna eura otkupio njegov ugovor od Amerikanaca čime je Biuk postao najskuplje pojačanje povratnika u španjolsku Primeru u ljetnom mercatu. Ali u istom prijelaznom roku stiže natrag u Hajduk odakle se vinuo na svjetsku nogometnu pozornicu.
  • Zagi
    7.6k
    Biuk je najlošije krilo HNLa zadnjih bar pet godina.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Sam mi nije jasno da ovi puštaju biuka na besplatnu posudbu jer ovi nemaju bibera a poljaci htjeli preuzeti cijelu plaću.
  • Simpatizer
    270
    Pitanje je je li biuk bolji od sahitija
  • Olmic
    3.6k
    pitao odmah menadžera kaže Španjolci tražili garanciju igranja a to je jedino hajduk dao
  • NORTE
    11.4k
    Kako ćemo ih pregazit to nisu istine.
  • Zagi
    7.6k
    Španjolci tražili garanciju igranja a to je jedino hajduk daoOlmic

    Uz obrazloženje "ionako nemamo koga drugog staviti u momčad" ?
  • Brusa
    1.5k

    :rofl:
  • hardek
    2.8k
    Pročitao sam prije par dana da Valladolid za posudbu Biuka traži da se pokrije plaća koja je cca 900 000 eura. Što bi značilo da im praktički sva lova od Sahitija ide na posudbu Biuka :lol:
  • Bosskovitz
    11.7k
    Uvjerljivi viceprvak, skoro pa prvak Hrvatske prošle sezone, s gol razlikom 10:0 u prva četiri kola HNL-a ove sezone, na poluvremenu gubi 4:0 od trećeg kluba Slovenije.

    Čak ni to nije porazno koliko je sramotno da baš nitko ne radi problem od toga, Ružomberoka i Gzire; samo se sliježe ramenima. Nitko ne zaziva neku reformu, neku reorganizaciju, udrugu prvoligaša, HNS… doslovno nitko ni da glupu ideju da, a kamo li pametnu. Izuzev nas, lagana šutnja, zatvori vrata i sigurno propadanje. Ne sviđa mi se to, nije dugoročno ni za nas dobro.
  • Zagi
    7.6k
    Ma je da, pokriti će to tovari kako i nama Koper pokrije Denija Jurića.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    bojim se da cemo samo mi bit na rujevici u nedjelju.
  • Jaro
    7.3k
    a kakvu reformu? Privatan klub, rade kaj oce - vec je jedna "reforma" im pomogla da ostanu u ligi i spase se nigerijskom lovom. Ovi dole - trose 35mikja eura godisnje pa ispadaju di stignu. Kakvu bi to reformu trebalo napraviti. Oni Madjari takodjer finu lovu okrecu pa ispadaju od novoformiranih klubova bez jebemti...
    Pa nece im dinamova uorava vodit klubove, a Maric u slobodno vrijeme traziti igrace...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.