• Jurki
    11.6k
    Bio bi šlag na tortu da Marić iz sprdnje aktivira Perišićevu klauzulu.flexXy

    Istina, oni bi se gusili od muke i jala. Ali time bi se mi pokazali neozbiljnim klubom koji se ne vodi zdravom poslovnom logikom.. vec zabijanja cavla u lijes rivala na papiru.
    Isto tak nismo klub koji se moze razbacivati novcima.. jer imamo jos uvek poprilicnu kolicinu balasta - a i da nemamo, opet je bezveze.
    Njima treba zakucati cavle u lijes 14.9. jbs ovo.
  • Jaro
    7.3k
    Bio bi šlag na tortu da Marić iz sprdnje aktivira Perišićevu klauzulu.flexXy

    45i upis danas na temu ove šesti ce fore...
  • flexXy
    2.3k

    Eh fulao si, isao sam u B razred :smile:
  • Jurki
    11.6k
    Sad sekta opravdava prodaju Sahitija kak zapravo on vrijedi 200 keka.. i da je NK9 napravil jebeno dobar posel.. utopivsi ga za 1,1 mil eura.
    Jbt na kojim su oni drogama? Taj Sahiti je valjda jedino kaj se dole more nazvati kolko tolko postenim i normalnim nogometasem.
    Nije da je neka ekstra kvaliteta.. al da je panjina koja ne vredi vise od 200 keka.. to nije sigurno.
  • čovjekjogurt
    617
    Sve mi se čini da neće otići samo Sahiti i Pukstas jer će to biti premalo (tek 6-7 milijuna). Mogao bi i Krovinović otići ako je istina ono da je Genoa nudila 3 milijuna.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Meni je draze da im ide sahiti nego pukstas
    Puno nam je taj seljo znal zakomplicirati nekaj
  • Toni90d
    388
    Ovo je čisti primjerak gluposti i debilizma u Hajduku zadnje dvije godine, počevši od Gosparevog ALL IN, pa je ostavio dugove, pa do ova dva na čelu kluba, Bilić-Kalinić, koji su ja sva zvona razglasili da je klub u debelom minusu i time srušili cijene igračima. Pukštaš neće otići za preko 5 000 000€ sa bonusima, a Talijani će te novce tri četiri godine uplaćivati. Navodno još Žaper nije plaćen Osijeku, ovi ako budu tužili, Hajduk može otići u stečaj. Nek ne odu u stečaj radi toga, nemaju te pare za platit, mogu dobiti zabranu dovođenja igrača (i ovako im je kadar pretanak, a nisu se usrećili sa svojim juniorima).
    Onda se dolazi do situacije gdje je Hajduk već dosta vremena u minusu, nakon nekog vremena to UEFA prestane tolerirati i izbacite iz UEFA natjecanja na nekoliko godina.
    Sve u svemu crno se piše Hajduku za godinu-dvije najviše (ako se HDZ ne umiješa za spas od propasti). I sve samo radi euforije, stvaranja mitova o ludilu. Dobro sam nedavno napisao, isti su kao oni klubovi koji dovode "velika" imena pa nestanu sa nogometne karte, kao onaj ruski Anži Mahačkala.
  • čovjekjogurt
    617
    Sahiti je najveći divljak pa se najbolje snalazio u divljim antinogometnim derbijima na Poljudu.
  • striko
    1.5k
    Neki portali prenose da Sahiti ide za 1.2M i da 20% ide Rabotničkom.
  • prefontaine
    315
    Više će dobit od našeg ulaska u LP nego za igrača iz prvih jedanaest kojeg su dali sa 60% posto popusta u odnosu na vrijednost na TM-u
  • Paggini
    19.6k
    Nakon što tovari dobiju više od Dinama nego od prodaje Sahitija (nakon što su odbili 3 milijuna prije par godina), Osijek doveo igrača, kaže - "''Posljednji klub bio mu je Al-Najma, inače drugoligaš iz Saudijske Arabije.''

    Ova sezona HNL je parodija, jebeš mi mater. Pa tko ovo može izmisliti?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    NIje to sve, kažu Sportske da Kale vraća Mlakara :lol:
  • Crni86
    3.5k
    Nemaju krila i sad prodaju to jedno jedino krilo koje i imaju? Od ovog stvarno nema dalje, pa cak i za njih ak ce ovo opravdavat.

    A sad zamislite kolika je strka za lovom ako se prodaje jedino pravo krilo za 900k, a zamjene nemas na mapi….

    Cekamo samo da im se parma naruga za pukstasa sa 5 miljki i onda sluzbeno mozemo proglasit da su se vratili jedno 7,8 godina unazad.
  • Jurki
    11.6k
    Jos bu na kraju raspali Osijek ispred ove propale familije.
    Ak im 14.9. nebumo stisnuli petardu bit cu poprilicno razocaran.
  • Jaro
    7.3k
    isao je demantij negdje jer ovi nedaju Mlakara dzabe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.