• rob ljubavi
    868


    Stvarno očekuješ odgovor na ovo pitanje?
  • deda
    32.6k
    00000000000000000000
  • Tom Hanks
    3k
    Šta lažete čovjeka,ceo jug bi dobili
  • DrawTube
    4.7k
    Desetak karata u loži za ljude iz kluba
  • NKDZ86
    1.4k
    5 posto kapaciteta plus 5 posto gratis za ustaše samo, znači 10 octo. u cijenu karte uračunat koktel (molotovljev)
  • Nogo
    3.6k

    Samo svetinja, samo Dinamo. Liga prvako, stižemoooo! :fire:
  • tp1997
    262
    Izrazito ne bih volio da igramo sa Zvezdom, jer mi se nekako čini da bi se mogla desiti Atena vol 2, a da bi to na kraju završilo loše po klub
  • Dino
    2.6k
    Nadam se da ćemo izvuć zvezdu baš zato kaj je nogomet daleko više od običnog sporta. Mogao bih umrijeti miran istog trena kad ih nakantamo i pošaljemo natrag u tu srpsku mahalu.
  • čovjekjogurt
    617
    Izvuče li Zvezda Dinama oni će odmah iskeširat 15 milja na 2-3 ozbiljna igrača. I bez toga će vjerojatno potrošit par milijuna a ako izvuku Dinama dodat će gas do maksimuma. Fućka se njima, troše ko pijani milijarderi.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    ako izvuku Dinama dodat će gas do maksimumačovjekjogurt

    Upravo to, Vučić će sve dati samo da dobije Dinamo. Ne bi me čudilo da se odjednom pojavi financijska injekcija Telekom Srbije, Srbijagasa, NIS-a itd u iznosu od dvadesetak milijuna eura, pa će njihova momčad izgledati puno drukčije, a Milojević je dobar trener.

    Zato kažem, bez Zvezde, a ako ih već moramo izvuć, onda bolje da mi idemo tamo, nego oni tu.
  • Giovanni86
    120
    Zdrijeb se iscekiva kao utakmica :sweat:
  • Mihaljević
    9.8k
    Ne tražim puno od ždrijeba, ali imam i ja neke uvjete...
    CgAGVWbORZCAd0NvAAUEMDDpI3E568.jpg.webp
    F4fCUxlW8AAOix9.jpg
    3ea7564d9a60ffb8cdd6654f5729cbcc.jpg
    GSCxj25WgAAdlJH?format=jpg&name=4096x4096
    1024x576a.jpg
    Nikola-Moro-Bologna.jpg
    aHR0cHM6Ly93d3cudGVsZWdyYW0uaHIvd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMjQvMDgvbWFya28tdG9saWMuanBn.jpg
  • austrijanac
    4k

    I jedno dodatno, u čast Spajiću.
  • čovjekjogurt
    617
    Čitam da "računalo" izvlači parove...tu je mogućnost manipulacije ogromna. Ne mislim da će oštetiti Dinama niti da smo im važni ali je puno bolje bilo kada su ljudi izvlačili kuglice.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Pa moglo se i manipulirat sa kuglicama kao sto i je vise puta. Mada ne znam o kakvim manipulacijama sada moze biti rijec, svi ce igrati sa dvije ekipe iz svakog pota sto je i bio cilj - vise medjusobnih dvoboja najjacih klubova.

    Jedino sto ce biti su ogranicenja vezana za klubove iz istih zemalja ali to je sasvim logicno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.