• plavi72
    831
    HTV 2 18,00 sati !
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ja bi htio Zvezdu i to na Maksimiru. To bi bila ludnica. To je više od utakmice. Zgazili bi ih kao Partizana 97'. U tom sam uvjeren. Za ostale mi je svejedno, ali ovo bi htio da ih potopimo jwr biri ovako blizu ne znam hocemo li biti.

    Tu nebi trebala nikakva taktika ni motivacija. Gazenje od prve minute i na terenu i na tribini.

    Kolike su statisticke sanse da njih izvucemo i to jos na Maksimiru?
  • M94
    1.2k
    Nikad lakse do namjestenih parova ovim formatom i izvlacenjem, cak ne moraju ni iznositi informacije ko s kim ne moze itd. Samo pritisnu gumb da se ne desi.
    Bez obzira sta nece bit navijaca, osiguranje itd. mislim da im nije bas u interesu par Dinamo - Zvezda.
  • Boycie
    1.1k
    Zelje i pozdravi.
    Vec dosadni San Siro i Zvezdu izbjec (njih eventualno doma na novom stadionu jednog dana da vide krv u ocima na 3 metra).
    Neki od dva you'll never walk alone-a u gostima bi bio jackpot (Liverpool ili Dortmund)... da na kultnim stadionima i njima prodju trnci od navijanja najglasnijih gostujucih navijaca na svijetu...
    2 slabija i manje atraktivna kluba doma za skupit bodove, a smanjit hype instant navijaca.
    Celtic vani, Sise doma, Villa vani, Brugge doma, Stuttgart i Sturm vani...svakakve kombe su u glavi...
    Ma bmk u biti, tesko gustanje danas na zdrijebu, ovo je sve bonus, grmimo ove sezone gdje god!
  • rioda
    4.8k
    Kolike su statisticke sanse da njih izvucemo i to jos na Maksimiru?dinamo u srcu

    12,5 posto da ih izvučemo, bez domaćinstva
  • Neron53
    589

    Pa i Celtic pusta istu pjesmu :)
  • Boycie
    1.1k
    da da, referirao se na POT 1... a dobiti sva 3 YNWA bi bio euro jackpot!
  • Boycie
    1.1k


    25% da ih izvucemo, 12.5% da ih dobimo doma.
    2 kluba od 8 dobivamo po POT-u.
  • Neron53
    589
    Moje zelje su ove:
    Liverpol ili Dortmund
    Leverkusen ili Atletico
    Lille, Sporting ili Celtic
    Bologna, Brest, Aston villa, Monaco, Girona
    :)
    To je sto se tice gostovanja...
    Doma koga vec dobiju, sto slabije to bolje
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Kad smo već kod želja, što se mene tiče što neatraktivnije i što konkurentnije, sa potencijalnim bliskim gostovanjima, što bi značilo:

    POT 1:
    RB Leipzig (doma) i Barcelona/Inter(gosti) - mislim da su nam ovo momčadi s kojima će se najviše dati igrati

    POT 2:
    Shaktar (doma) i Club Brugge (gosti) - imamo neke dugove za naplatiti Ukrajincima doma, Brugge je od ostatka pota najpovoljniji protivnik

    POT 3:
    Celtic (doma) i Salzburg (gosti) - još uvijek slavim Drmićev gol u nadoknadi, vrijeme je da se naplatimo i za to, a Celtic doma bi bio top atmosferica u gradu i na stadionu, neka završi i kao prije 28 godina!

    POT 4:
    Brest (doma) i Sturm (gosti) - sve jasno, invazija na gostovanju, doma protiv ekipe kojoj će biti teret dvije tekme tjedno

    Daj mi samo neatraktivno, daj mi samo pobjede, daj mi drugi krug Lige prvaka, ništa Reali ništa selfiji ništa snimanja himne Lige prvaka, zaboli me za to.

    P.S ako ipak bude Zvezda, radije bih da to bude u gostima nego doma, win-win je situacija jer na gostovanje ionako ne bi mogli, a pobjeda tamo bi uzrokovala imploziju.
  • Maximo
    490


    pozlatile ti se riječi buraz...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Bez obzira sta nece bit navijaca, osiguranje itd. mislim da im nije bas u interesu par Dinamo - Zvezda.M94

    100% sam siguran da UEFA-u boli k za par Dinamo - Zvezda i sigurno neće ništa prtljati po ždrijebu samo zbog nas. 1997. smo igrali s Partizanom dok još mirna reintegracija nije bila dovršena, tamo negdje sredinom dvijetisućitih je zaprešićki inter igrao s ciganima - s gostujućim navijačima (!) - i ne vidim nikakav razlog zašto bi UEFA danas pokušavala spriječiti tu utakmicu. Zabraniš gostujuće navijače, naplatiš kazne i idemo dalje.

    --

    A sad par mojih želja i "neželja", prema potovima:

    • POT1: Gotovo da mi je svejedno. Volio bih čisto s navijačke strane Liverpool ili Borussiju u gostima, ne znam je li neka fora da Olmo s Barcom dođe na Maksimir, ali generalno ovo mi je potpuno nebitan pot jer su svi brutalno jaki. Neki od njih će sigurno kiksati, kamo sreće da to bude s nama, ali to ne možemo predvidjeti.
    • POT2: Club Brugge i Shaktar kao ozbiljne premije ovog pota, prvenstveno ovi prvi. Zadnji put smo od belgijskog kluba izgubili 2009. od Anderlechta, ali u zadnjih 20-ak godina s belgijskim klubovima osim toga nemamo poraza: 9 utakmica, 5 pobjeda, tri remija i taj jedan poraz. Sa Šahtarom mislim da se možemo nositi, one prijateljske su bile izmiješane ali nisu baš nedodirljivi. Od ostalih, ono kaj baš ne bih htio su Arsenal i Atletico, mada bi svaki potencijalni bod protiv bilo koga iz ovog pota bio premija. Sve sam više fan ovog novog sustava, teško da bismo na dvije utakmice prošli i jedan od ovih 7 klubova, ali na jednu uvijek možemo iznenaditi i to će biti jako zanimljivo.
    • POT3: Ne znam kaj da mislim. Išao sam malo čekirati transfermarkt i kad pogledate vrijednosti ovih momčadi, ovaj pot se komotno može podijeliti na POT3-A i POT3-B: u jednom Lille (241M), PSV (306M), Feyenoord (306M), Sporting (396M), a u drugom Salzburg (176M), Celtic (106M), Zvezda (68M), YB (63M). Tom logikom, najbolje mi nam došli protivnici iz POT3-B jer TM nije savršen, ali kako god okreneš momčad koja vrijedi 400 milijuna je vjerojatno opasnija od one koja vrijedi 6-7 puta manje. S tim rečenim, koliko god oni bili poželjan protivnik sa sportske strane, zaista ne želim da ovdje izvučemo cigane. To će biti oko svega, samo ne oko nogometa; javljat će se ovi opskurni likovi koji su se javljali da seru po trećem dresu, ime kluba će se povlačiti po opskurnim kutovima hrvatskog medijskog i internetskog prostora, bit će tu i Bujanca i Vučića i huškanja i četnikovanja i svih tih pizdarija. Ne želim s njima doma igrati jer ćemo popiti brutalne kazne, ne želim u gostima jer će to biti festival primitivizma. Sve u svemu, treći pot: volio bih YB doma i Celtic u gostima, kombinacija jednog zanimljivog gostovanja i domaćinstva u utakmici u kojoj će nam dobro doći, a ne bih htio nikog iz POT3-A, no posebice Sporting. Mislim da bi nam i s Nizozemcima i s Francuzima bilo lakše igrati.
    • POT4: ovaj pot je ključ. Doslovno, ako negdje trebamo svu moguću sreću, to je u četvrtom potu. Slovan kao glavna premija, Sparta i Sturm (s njima smo već jednom igrali skupinu LP, 1999.) kao protivnici protiv kojih smo čak i blagi favoriti, što je za nas možda prva takva situacija ikada u LP. Jedna trećina odličnih protivnika, dvije trećine klubovi liga petice. Ne bih htio Aston Villu i Gironu, definitivno. S ostalima je teško procijeniti.

    Neizmjerno bitan ždrijeb zbog ovog novog sustava, pogotovo jer donosi još jednu zanimljivost: svaki dobar ždrijeb znači puno više, a svaki loš ždrijeb znači puno manje nego do sada. Mi i konkurenti za top 24 bit ćemo na istoj tablici s istim bodovima, ali nećemo imati iste protivnike. Zato svaki slabiji protivnik kojeg izvučemo znači manju šansu našim glavnim konkurentima da ga izvuku, a veću šansu da izvuku nekog drugog iz istog pota. Do sada je u skupinama bilo da ako i izvučemo nekog s kim smo se mogli potući za prolaz, morali smo igrati protiv istih suparnika. Po novome to više nije tako.

    Zamislite ono kad smo odigrali 3:3 sa Šahtarom i bila je borba između nas za drugo/treće mjesto da su oni morali sljedeće dvije utakmice odigrati s, recimo, Juventusom i Aston Villom, a mi s Club Bruggeom i Slovanom?

    Bit će to kaos samo takav i trebat će nam danas sreće.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Tehnički, nije ni to baš točno, ako se uzme u obzir da statistički postoji mogućnost da ne smijemo izvući Francuza i onda Zvezdi rastu šanse :)
  • Petar86
    884
    Gdje se moze gledati izvlacenje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.