• M94
    1.2k
    Gdje se moze gledati izvlacenje?Petar86

    Hrt i Arena
  • Marcinko
    595
    Koliko sam skužio sad je svejedno koji si POT u smislu izbjegavanja nekih protivnika, odnosno mogućnost povoljnijeg ždrijeba, POTovi sad samo služe za "ravnomjernu" raspodjelu kvalitete.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Budući da neće biti standardno izvlačenje nego će komp sve odrediti, ne znam što će biti u prijenosu.
    Mogu u 18h odmah objaviti sve parove.
  • NKDZ86
    1.4k
    bit će to kak neko stišće enter po 20 puta
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Sad su mi pali oni silni naslovi od prije 10-15 godina: "kako Bate (umetni bilo koji klub koji je zabio gol ili pobjedio eventualno to kolo u LP) može a Dinamo ne?"

    E pa, evo vam ga.

    Dinamo može, hoće, želi i zna. Igraj Dinamo! Naprijed Dinamo! Ajmo Dinamo! Hrabro Dinamo!
  • davidinamo
    362
    Idemo osvojit Ligu Prvaka Ajmoooooooooooo Dinamooooooooooooooooooooooooooooooooo
  • Blueshadow86
    1.6k
    Treba sada dočekati 18h i izvlačenje... :smile:
  • rioda
    4.8k
    Budući da neće biti standardno izvlačenje nego će komp sve odrediti, ne znam što će biti u prijenosu.
    Mogu u 18h odmah objaviti sve parove.
    dumitrumitu
    Mislim da sam negdje pročitao da će izvlačiti fizički klub po klub, a onda računalno odrediti sve njegove protivnike. Tako nešto...
  • Maximo
    490


    Rado bi da taj računalni dio bude protivnik po protivnik...da bar bude neka napetost...umjesto odmah ti izbaci svih 8 pa ti je impuls sreće/brige preintenzivan :D
  • Dzoni
    616

    I uefa tv
  • criticus
    2.2k
    Rado bi da taj računalni dio bude protivnik po protivnik...da bar bude neka napetost...umjesto odmah ti izbaci svih 8 pa ti je impuls sreće/brige preintenzivan :DMaximo

    A to će bit samo za ove iz prvog pota, mislim na svih 8 protivnika. A njih je ionako briga samo za ove najjače koje će izvuć radi publike i para. A mi ćemo znat 4 protivnika ili čak i više ako neki budu zauzeti (država ili klub iz trećeg pota već ima 2 iz tog pota). Tako da će nama izvuć max 4 nova imena.
  • Maximo
    490

    Pa dobro u neku ruku onda je postepeno, izvuku leipzig i onda znamo da igramo s njima
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Koliko bi dobili karata ako bi izvukli Zvezdu u Beogradu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.