• Markelo
    2.5k
    Pa onda mi trazimo budaletinu koja kao ima nekog trenerskog iskustva, al najbitnije je da suti i klima glavom dok mu se dovode i odovode igraci. Bilo bi i pozeljno da se sa svojim limitiranim trenerskim znanjem nekako proba dovuci do skupine lige prvaka kada posao zavrsava jer je lova vec u dzepu. Mozda sam iskarikirao do maxa al sam to tako shvatio
  • Ero
    942
    Pa svaki normalan trener ne bi došao u ovaj šugavi klub,tko bi normalan želio bit trener da netko umjesto tebe sve odlučuje..
  • Crusades1986
    10.3k
    Pa to i odgovara profilu vecine "strucnjaka" koji su u zadnjih 15ak godina bili treneri Dinama. Izuzev Joze, Vahe i sad Bjelice koliko toliko. Kolko njih se po 2 ili 3 puta vracalo na klupu unatoc osobnom vrijedanju i omalovazavanju od strane Glave.

    A za sportske ambicije ti sve govori kakav smo bili konkurentan suparnik u LP i EL dok nije dosao Bjelica. Kad se uslo u skupinu nikakve daljnje ambicije i napori da se nesto napravi. Bjelica je napravio u 2 sezone u Europi vise nego svi u 10 godina. I to je ocito zasmetalo necijem egu.
  • agramZ
    2.3k
    nakon citanja komentara na raznoraznim portalima ispada da velik dio navijaca Dinama iskljucivo navija za klub zbog njegovog "uspjeha". vjerojatno su se i tako kao klinci navukli na klub jer je "najbolji". mamica se konstantno opravdava zbog titula i transfera, sve je super, samo da se osvoji jos jedna titula. da bi samo takve stvari citao vjerovao bi da su anti-mamicevci zapravo nepostojeca skupina ljudi..
  • Infinity
    15.5k
    Jel tebi stvarno cudno to da ljudi navijaju za Dinamo zbog uspjeha?
  • agramZ
    2.3k
    nije cudno, smijesno mi je. sve samo da se broji bodovna razlika izmedju nas i tovara, ne daj boze da samo u jednom trenutku nismo prvi itd. koja je tu svrha "navijanja"? da par sezona zavrsavamo na 5. mjestu doslo bi nam kao bojkot, procistilo bi redove..
  • Kwedi
    3.8k
    Pa dobro, ljudi su inače takvi. Racionalizacija pogotovo kod navijača ne postoji.
    Ljudi navijaju jer su ih roditelji/okolina navukli, svidio im se neki klub zbog atmosfere, imena/boje dresa/igrača i uspjeha te veselja koje to manifestira.

    Svatko tko počinje ko dijete pratiti nogomet gleda prvo ove gore argumente, sigurno ne ideologiju, upravu, tradiciju i sl. na što se recimo mi sad hvatamo unutar ove rasprave.

    Jebe se ljudima za Marčinka, Zdravka, Plavka ili Amru - gledaju ko razbibrigu i da dokolicu kvalitetno iskoriste. Zato im je jedino bitno golovi, rezultati, atmosfera, a ostalo su domene na koje ne mogu utjecati i ne vide smisao da se sekiraju radi tog bezveze.
  • nkdz
    830
    gledam na post na fejsu od zone dinama (od jucer) kakvih sve debila jos ima, pogotovo onaj lik "footballmesiah" koji redovno brani lik i dijelo necastivog na svim stranicama, dezurni trol.

    treba ga banirati jer je zonu dinamo nazvao "kakvi sve klošari diraju u mene(Mamića) i dinamo"
  • Kwedi
    3.8k
    hcdnuy62cdzebjjg.png
    :heart:
  • nkdz
    830

    strasno, dal primaju lovu za takvo "oglašavanje" ili su jednostavno glupi i zadrti
  • marcio amoroso
    34k
    Nije bolest sve što boli. Ovi su ipak malo žešći bolesnici.
    Josip Mandzo, Robert Petrović i ostala bagra.
  • nkdz
    830

    poznati su po trolanju i slijepom štovanju lika i dijela
  • agramZ
    2.3k
    ja vecinom znam da se klinci navuku na klub jer ih otac, brat, stric itd. povedu na stadion, sto u vecini slucajeva bude lokalni klub, tj. klub iz svog grada. to je neka normalna stvar.. ja sam kao klinac uz Dinamo nesto pratio bayern ali s godinama vecina se "opameti", pogotovo kad shvatis politiku tog kluba i navijaca. ideologija, uprava, tradicija i slicno me danas najvise zanimaju, sto me odmah vraca na Dinamo. te "normalne" navijace koje si ti opisao mozda nije briga za sve drugo oko kluba, ali i oni se suoce s tim da ne mogu pratiti Dinamo normalno, netko ce ih odmah podsjetiti na mamica i onda ce i najobicniji navijac se nacitati. na kraju se sve vraca na mafiju.. i to je neko prokletstvo ovog Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.