• marcio amoroso
    34k
    trolanjunkdz

    Za mene ono što oni pišu nije trolanje nego bolest.
    Jučer smo ih imali na našoj objavi na fejsu brdo.
  • nkdz
    829

    slazem se s tobom, masa njihovih odvratnih komentara.
    Citao sam, nekima jednostavno nema pomoći
  • Baneki
    733
    Pogledajte ovaj tekst dolje. Nećakinja gazde iz Međugorja istog prezimena koja je bila zaposlenica GNK ima agenciju za internetsku promociju, ili trolanje. Shvatila je da je to profitabilnije nego se znojiti na teniskim terenima. Da nije zatajila porez u nekoj "drugoj akciji" opisanoj dolje ne bi se niti znalo za tu agenciju.

    Drugim riječima, ta agencija ili neka slična danas i zadnjih godina je vjerojatno plaćena za trolanje po portalima i društvenim mrežama. Ne znam može li se to iščitati iz godišnjeg financijskog izvješća ili je to skriveno pod "ostalim troškovima"

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/kako-je-2014-formiran-hdz-ov-tim-za-internetsku-promociju-mamiceva-necakinja-otkrila-tko-ih-je-preporucio-i-kakvu-ulogu-u-tome-je-imao-zdravko/7679829/
  • xavier
    11.4k


    Upravo tako. Jasno je da netko počne "navijati" za strani klub zato što je uspješan. Međutim, kod domaćih klubova (za koje stvarno navijaš bez navodnika), mislim da to ipak ne ide tako.

    @Infinity ok, ti na to imaš malo drugačiju perspektivu od većine nas ostalih. Napokon, iz tvoje priče smo vidjeli da je u tvom okruženju to skoro pa stvarno stvar "odluke" za koga ćeš navijati. No mislim da većina navijača ipak ne donosi takvu odluku nego da od samog početka praćenja nogometa znaju bez ikakve dileme koji je njihov klub. Mislim da sam znao da je Dinamo moj klub puno prije nego sam uopće shvaćao kako nogomet točno funkcionira.
  • Kwedi
    3.8k
    ja sam kao klinac uz Dinamo nesto pratio bayern ali s godinama vecina se "opameti"agramZ

    Nisam ovo skužio, nisi više za Bayern?
  • agramZ
    2.3k
    simpatizirao sam bayern, danas se ne bi poistovjecio s klubom gdje se masu lgbt zastave, vise antifa krpe i gdje je bivsi predsjednik zatajio porez a klub i navijaci ga branili i slavili..
  • Kwedi
    3.8k
    Da se to desi Dinamu,jel bi prestao navijat?

    Mislim, čovjek navija za klub po defaultu, ne samo kad je super/divan/krasan već kad ode u totalni kurac - dal od LGBT zastava pa do mafije u klubu
  • Markelo
    2.5k
    Taj talog sto brani Mamica ce tu uvijek biti pa kada i jednom ode ova uprava. Bit ce uvijek onih koji ce na prvi kiks zavapit "toga ne bi bilo da je Mamic ostao".Trebat ce doci neke nove generacije, neopterecene s likom i djelom kriminalca i njegovog brata da klub napokon u potpunosti prodiše i da se vode konstruktivne rasprave bez gubljenja vremena na objašnjavanju štete koji su braca napravila
  • xavier
    11.4k


    Ovi koji ga najviše brane i dižu ga u nebo, ti će mu prvi okrenuti leđa kad više ne bude relevantan i govoriti kako su "uvijek bili protiv njega".

    Takvi su to ljudi. Takvi moraju biti da bi mogli braniti ono što je taj kriminalac napravio.
  • agramZ
    2.3k
    sa Dinamom me ne povezuje samo jedna stvar.. kada simpatiziras klub kao klinac to radis zbog tog uspjeha, boje kluba/dresova ili igraca, kod Dinama je bilo kao klinac - postoje dva hrvatska kluba, Dinamo i Hajduk, ovaj jedan je plavi - omiljena boja, drugi je bijeli, onaj je zagreb, drugi split.. ako nisi iz zagreba ili splita, za koji klub tata navija? u mom slucaju uvijek kontra njega i opcenito svega a i nemam bas nikakvu "poveznicu" s jadranom, morem i dalmacijom, znaci Dinamo. i onda polako od te neke "nevinosti" i neozbiljnosti prati se sve vise i vise i uci sve i svasta o klubu vremenom i tu onda dolaze neke dodatne stvari koji te povezuju s tim klubom. tako nesto kao bayern je kao sto rekoh bila samo mala simpatija i nikakvo ozbiljno "navijanje", jer kad te samo uspjeh povezuje s klubom to jednostavno nije nikakva iskrena ljubav koja moze trajati.
  • Markelo
    2.5k
    Dok je idila naravno da ce promijenit tabor, ali cim krenu neki porazi koji se dese svakom klubu opet ce se vratit na vlak zvan "tata". Bit ce i promjenom uprave jos dosta toksicne atmosfere i na to ce se trebat naviknut.
  • Kwedi
    3.8k
    @agramZ zato velim. Nemreš mijenjat klub ak si od malena vezan za njega,a vežeš se zbog nekih bazičnih poriva boja/grad/ime/igrač/okruženje. Kad bi gledalo s logikom i mozgom, vjerojatno bi svako ili navijao za lokalnog petoligaša iz zajebancije ili ne bi se uopće zamarao
  • agramZ
    2.3k
    samo sto to nije nikakvo mijenjanje kluba.. Dinamo je Dinamo. zato mi i je smijesno to danasnje navijanje za Dinamo iskljucivo zbog njegovog uspjeha. u svim onim nekim "sluzbenim" brojkama Dinamo kao ima najvise navijaca ali onda tovari pune svoj stadion i gostujuce tribine redovno. meni ce netko ko iz splita ide u osijek gledati svoj klub uvijek biti veci navijac nego stari penzioner koji cijeli svoj zivot ima godisnju za zapad i nikad nije otisao na gostovanje, normalno i to je jedna vrsta navijaca, ali onaj prvi je ipak nesto vise, igrac(i) ce cijeniti i vise ce im znaciti takav jedan covjek, samo sto se u HR na gostovanje gleda kao na nesto sto je iskljucivo za ultrase i/ili mladje. navijacka baza kao ova nasa sadasnja nema nikakve vrijednosti jer kad dodje vrijeme gdje vise nismo bog i batina u HNL-u nestati ce veliki dio inace "nevidljivih" ljudi.
  • Dino
    2.4k
    Jel tebi stvarno cudno to da ljudi navijaju za Dinamo zbog uspjeha?Infinity

    Nazalost dosta ljudi “navija” za Dinamo jer je jucer pobijedio Atalantu, al sutra vise nece jer je izgubio od Varazdina. Meni iskreno to nije ni malo neobicno, al mi je jako neshvatljivo. Kak kod nekih klubova koji u zadnja dva desetljeca nista nisu osvojili, klinci rodeni debelo nakon zadnjeg trofeja, navijaju za taj klub?
  • SAS1987
    14k
    Ako Dinamo nešto ima, onda ima vojsku navijača. To, što maksimirske praznije nego što bi trebale biti je samo posljedica sustavnog uništavanja navijačkog puka koji s manjim pauzama traje već 30 godina. Ima masu ljudi koji navijaju za klub, čitaju sve novosti, gledaju utakmice po TV a zbog mentalitete ne idu na stadion. Čak i na važnije utakmice. Na klubu je da tu mentalitetu promjeni. Kako od nekog takvog TV / Internet navijača dobiti navijača koji će ići na stadion i kupiti dres.

    Jednom kada se Dinamo oslobodi će biti puno lakše privući ljudi na stadion. Neće biti jednostavno ali će biti moguće a to s ovom upravom nažalost nije.

    Dinamo svake godine igra više od 5 ili 6 europskih utakmica na kojima prosjek treba bez problema blizu 30 000 (ako klupska PR služba nije u stanju na utakmicu Dinamo - Ferencvaros dovući više od 25 000 ljudi zaslužuje momentalni otkaz), tu su još veliki derbiji s Hajdukom, utakmice koje posljednje godine postaju derbiji tipa Rijeka i Osijek. Uz to imaš i par utakmica na kojem se trebaju proslavljati neki događaji uz povijesti (14.2. i 13.5) itd, Znači, može se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.