• Mr Anderson
    7.9k
    Kako mi je drago za Tolu! Bravo majstore!!!miro

    I meni, dečko je zaslužio to.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Sanjam Liverpool u gostimanemapredaje

    I ja, opet doživjeti Anfield, ali ovaj put navijati kontra njih. Liverpool mi je nakon Dinama broj jedan. Teško bi se bilo suzdržati kad krene You'll never walk alone, ali naše pjesme su bolje. Patili bi ko knda protiv Citiya, ali isplazi se.
  • Jaro
    7.3k
    slabiji je ovaj L'pool od ondasnjeg citija i to dosta...
  • GaijiZG
    1.3k
    Večeras su u Ligu Prvaka prošli 4 slavenska kluba iz 4 glavna grada: Prag, Bratislava, Zagreb, Beograd. Zanimljivo.

    Ne, sjebo sam, Slavia je spušila, al su trebali proć zbog prilika pa sam se zbunio malo, a niš zaboravite :rofl:
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pa Sparta je prosla tako da imas klub iz Praga
  • NitkoBitan
    17k
    Bratislava i Prag brutalna gostovanja sa naravno realnim sansama za berbu bodova. "Steta" kaj bi za ta gostovanja samo godisnjaci dosli do karata s obzirom na kapacitete gostujucih sektora.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Meni fakat svejedno koga će se izvući. Nisam dobro ni pogledao potove, jer ionako ima previše opcija za bilo kakvo kalkuliranje.

    Cigani? Može!
    Doslovno qarabag na steroidima. Legija stranaca, samo što su ovi barem geografski u europi, kad već kulturološki nisu. Čak i "dominiraju" po komentarima, opet isto kao turci i azeri...Nije krv voda!
  • Oluja
    4.3k
    Sanjam kurvu cigansku u gostima i nasu pobjedu 3:0, golove postizemo u 5., 8., i u nadoknadi u 95. minuti.
  • dzg7
    297
    Hoće se odmah kod ždrijeba znat s kim smo doma ili tek naknadno kao inače slažu raspored ?
  • plavi72
    831
    Sinoć sam negdje pročiitao(možda i na Zoni) da će se raspored i satnice znati u subotu?!
  • Klenx
    5.6k
    Raspored po kolima će se znati u subotu. Iz razloga da UEFA posloži grupne faze sva 3 natjecanja kako ne bi bilo preklapanja više klubova u istim gradovima.

    E sad ne znam znači li to da ćemo mi saznat s kim igramo doma, s kim u gostima pa da ćemo samo u subotu saznat koji je točno termin utakmice, ili ćemo samo saznati protivnike, a domaćinstvo i termin u subotu.
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Ne znam koliko je UEFI u interesu da na prvo izdanje "nove" Lige prvaka koju najavljuju već par godina spoje Dinamo i Zvezdu i imaju cirkus na tu jednu utakmicu par dana prije i par dana poslije utakmice, godinu dana nakon što se dogodio PAOK.

    Mislim da bi njima bilo pametno da ubace samo još jedan red koda u softver i osiguraju se da se Zvezda i Dinamo izbjegnu. Prvo, to ne bi bilo niti n od nogometa, ni eventualno na Mitiću ni na Maksimiru, drugo, bilo bi cirkusa na tribinama čak i uz zabrane navijača, a o gradu prije utakmice da ni ne govorim.

    UEFA bi umjesto "spektakla reformiranog najjačeg ligaškog natjecanja" dobila sto glavobolja, zabrane gostovanja, poseban fokus javnosti na sve osim na utakmicu i tisuću sigurnosnih problema.
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Tipfeler, ali i jedni i drugi su klošari :smile:
  • rioda
    4.8k
    Raspored po kolima će se znati u subotu. Iz razloga da UEFA posloži grupne faze sva 3 natjecanja kako ne bi bilo preklapanja više klubova u istim gradovima.

    E sad ne znam znači li to da ćemo mi saznat s kim igramo doma, s kim u gostima pa da ćemo samo u subotu saznat koji je točno termin utakmice, ili ćemo samo saznati protivnike, a domaćinstvo i termin u subotu.
    Klenx

    Danas saznajemo protivnike i domaćinstva/gostovanja, a termine u subotu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.